Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
BURADAN
BAŞLAYIN

İstanbul - Başakşehir Çiçek Siparişi İçin En Hızlı Seçenek

Başakşehir ilçesindeki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Başakşehir Çiçek Siparişi sayfamızdan istediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere taze çiçeklerden hazırlanan şık bir çiçek aranjmanını online olarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye çapında dağıtım ağına sahip Çiçek Sepeti ile İstanbul-Başakşehir ilçesine göndereceğiniz çiçek siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

- Beğendiğiniz Çiçeği Seçin

- Güzel bir kart notu oluşturun (isterseniz sesli mesajınızı oluşturun)

- Çiçeğinizi aynı gün Başakşehir'deki sevdiklerinize teslim edelim.

Başakşehir ilçesi ve İstanbul için çiçek siparişi vermek Çiçek Sepeti ile çok kolay.

Geçmişten bugüne hiç durmadan yenilenen ve büyüyen İstanbul’un en yeni ilçelerinden olan Başakşehir’e çiçek göndermek isterseniz ÇiçekSepeti ile online sipariş verebilirsiniz. ÇiçekSepeti uzun yıllara dayanan deneyimi sayesinde rakipsiz bir dağıtım hızı sunuyor ve Başakşehir’in tüm semtlerine aynı gün içinde ulaşmayı başarıyor. Atışalanı, İkitelli, Bahçeşehir ve Mehmet Akif semtleri başta olmak üzere Altınşehir, Kayabaşı, Ziya Gökalp ve Şahintepe gibi Başakşehir’e bağlı tüm mahallelere hızlı çiçek gönderimi yapmanız mümkün. Başakşehir’e en yakın çiçekçi dükkanlarına kolayca ulaşarak en taze çiçeklere sahip olmak isterseniz siz de hemen sipariş verebilirsiniz.

İstanbul-Başakşehir Çiçekçileri Tek Tıkla Ekranınızda

Yüzyıllardır birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan İstanbul gün geçtikçe büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Başakşehir ilçesi ise bu gelişimin en önemli ispatlarından biri olarak şehrin yeni ilçeleri arasında bir hayli öne çıkıyor. 2000’li yıllarda ilçe unvanını alan Başakşehir, sahip olduğu yenilikçi yapısı sayesinde İstanbul’un modern yüzünü temsil ediyor. İlçe, geniş yaşam alanları, konforlu evleri ve sosyal olanakları ile kendi başına neredeyse bir şehir olmayı başarıyor. Başakşehir İstanbul’un eski ilçeleri ile kıyaslandığında pek fazla tarihi mekana sahip olmasa da insan eliyle yapılmış modern alanlarıyla dikkat çekiyor. İlçede yer alan Bahçeşehir Göleti İstanbul’un ilk yapay göleti unvanına sahip olarak 26.000m2’lik geniş bir alana yayılıyor. Çocuklara özel tema parkları, şık restoranları ve yumuşak zeminli yürüyüş yolları ile her yaştan ziyaretçiye hitap eden Bahçeşehir Göleti’ni ziyaret ederek ailece keyifli vakitler geçirebilirsiniz. İlçede yer alan Şamlar Tabiat Parkı, Sular Vadisi ve Yarımburgaz Mağarası ise doğayla iç içe bir gün geçirmek isteyen ziyaretçilerin akınına uğruyor. ÇiçekSepeti hızı hiç düşmeyen ve 7/24 yaşayan ilçelerden olan Başakşehir’in bu temposuna yetişmek için çok çalışıyor. Siz de Başakşehir aynı gün teslim çiçek gönderileriniz için ÇiçekSepeti’nin deneyiminden faydalanabilir ve ilçenin en iyi çiçekçilerine tek tıkla ulaşabilirsiniz.

ÇiçekSepeti Başakşehir’de Fark Yaratıyor

Baharın habercisi papatyalar, en romantik hislerin tercümanı kırmızı güller, zarafetin temsilcisi beyaz orkideler ve çok daha fazlası ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Başakşehir ilçesinin en taze, en dolgun çiçeklerine kolayca ulaşmak isterseniz siz de ÇiçekSepeti’ni tercih edebilir ve dilediğiniz an sipariş verebilirsiniz.