İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Basketbol Filesi

İster kendiniz isterseniz de çocuklarınız için evinizi daha eğlenceli hale getiren hobi ürünleri ÇiçekSepeti'nin spor ürünleri arasında yer alıyor. Çocukların ve gençlerin vazgeçilmez sporlarından basketbolu evinize taşımanız için pota ve fileye sahip olmanız yeterli. Hemen şimdi farklı malzemelerden oluşan basketbol filesi seçeneklerini keşfederek outdoor veya ev içi spor maceralarınızı çok daha keyifli hale getirebilirsiniz. 

Basketbol Tutkunuzu Canlandırın

Evinizde veya ofisinizde boş zamanlarınızı spor faaliyetleriyle değerlendirmekten hoşlanıyorsanız, basketbol ekipmanları tam size göre. Boyunuza uygun şekilde kuracağınız potanın kaliteli ve sağlam bir fileye sahip olması da önemli. ÇiçekSepeti, sert atışlarınızın bile üstesinden gelecek yapıdaki en iyi malzemelerden üretilen basket potalarını sizlerle buluşturuyor. Outdoor basketbol potaları ve fileleri, çevresel koşullar dolayısıyla çok çabuk şekilde yıpranabiliyor. Naylon iplerden veya metal zincirlerden oluşan basketbol fileleri, farklı bütçe ve ihtiyaçlara uygun şekilde sunuluyor. Kolay taşınabilen ve kompakt bir ürün arayışındaysanız hafif yapıda olması nedeniyle naylon fileler tam size göre. Naylon iplerden oluşan bu file türleri, genellikle beyaz renkte olsa da bazı ürünlerin üzerinde çeşitli marka logoları da mevcut. Zincir şeklindeki basketbol fileleri ise daha ağır olmasına rağmen dayanıklı ve sağlam formu nedeniyle tercih ediliyor. Sert atışlarınızı karşılayacak kadar güçlü ve çabuk yıpranmayan bir ürün arıyorsanız zincirli ürünleri değerlendirebilirsiniz. Uzun süreli ve sert müsabakalarda tercih edilen zincir basketbol filelerini ve çok daha fazlasını ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla keşfedebilirsiniz. 

Evinizde Outdoor Macera Ortamı Yaratın

Bahçenizde veya evinizin terasında yer alan geniş alanları basketbol oynamak için değerlendirebilirsiniz. Basketbol ekipmanları, yalnızca outdoor alanları değil evinizin bir köşesini de çocuklarınız için daha keyifli hale getirmenize imkan tanıyor. Çocuklarınızın boyuna uygun plastik ve kolay taşınabilen potalar için çeşitli file türlerini tercih edebilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin zengin basketbol ekipmanları kategorisinde her ihtiyaca uygun seçenekler bulmanız oldukça kolay. Güvenlik açısından çocuklarınız için basketbol filesi seçerken naylon modelleri tercih etmeniz önemli. Yetişkinler için kullanmanız durumunda birinci sınıf çelikten üretilen zincir file modelleri mükemmel birer seçenek. Güvenliği sağlamak için kaynaklı halkalara sahip bu ürünler, çinko kaplı olduğu için kolay kararma da yapmıyor. Naylon ürünlerden daha uzun ömürlü olmasına karşın dış mekanlarda daha kolay yıpranabiliyor. Bazı naylon file türleri örgülü ağsı yapısı dolayısıyla en az zincir file türleri kadar dayanıklıl! Satın almadan önce basketbol filesini nerede, hangi amaçla ve kimle kullanacağınızı belirleyerek doğru ürünü seçebilirsiniz. 

Basketbol Ekipmanlarını Keşfedin

ÇiçekSepeti, her türlü spor ve hobi ekipmanlarını satın almanız için birbirinden farklı seçenekler sunuyor. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünlere tek bir tıkla ulaşabileceğiniz ÇiçekSepeti sayesinde basketbolu ve keyif aldığınız diğer tüm sporları evinize taşıyabilirsiniz. Basketbol potanız için file seçmeden önce potanızın ölçülerine de dikkat etmeniz gerekiyor. Standart basketbol potaları 18 inç ölçülerine sahip. Ancak çocuklar için sunulan modeller veya farklı amaçlara hitap eden potalar, daha küçük veya büyük boyutlarda da olabiliyor. Potanızı ve filenizi daha uzun süreli kullanabilmeniz için çeşitli basketbol aksesuarları da bulunuyor. Direk ve çarpma tahtası pedleri, yaralanmaları en aza indirmesi bakımından mükemmel birer çözüm. Gece oyunlarda filenizi daha iyi görebilmeniz için LED file halkalarını da potanıza ekleyebilirsiniz. Basketbol keyfinizi artıran birbirinden farklı file ve diğer ekipman seçeneklerini hemen şimdi ÇiçekSepeti'nin ücretsiz teslimat ve uygun fiyat ayrıcalıklarıyla satın alabilirsiniz. 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.