İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Basketbol Potası

Bütün dünyayı etkisi altına alan basketbol sevgisi, her geçen gün daha fazla kişinin bu spora yönelmesini sağlıyor. Her yaştan birçok amatör ve profesyonel sporcunun basketbol oynamak için temel ihtiyaç duyacağı şey ise basketbol potası. Farklı amaçlar için tasarlanan çeşitli boy ve özelliklerde tasarlanan basketbol potaları sayesinde sizler de istediğiniz yerde basketbol oynayabilirsiniz. Yeni ve işlevsel tasarımlı basketbol potaları ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde mevcut.

Şık ve İşlevsel Basketbol Potası Modelleri

En fazla ilgi gören basketbol potası seçenekleri arasında profesyonel ölçülerdeki ürünler yer alıyor. 45 santimetrelik çapta üretilen profesyonel basketbol potalarıyla keyifli bir şekilde basketbol oynayabilirsiniz. Saha içine 1.20 metrelik bir girintiyle yerleştirilen bu seçenekler, 75 santimetrelik profesyonel basketbol toplarıyla maksimum verimde oyun oynanabilmesi için uygun.

18, 22 ya da 45 santimetrelik filelerle kullanılan profesyonel basketbol potaları, açık ya da kapalı alanlara kolayca yerleşiyor. Metalden üretildikleri için smaç gibi fiziksel zorlanmalara ve olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklılık gösteren potalar, özel boya malzemeleri sayesinde paslanmaya karşı da güvenli. Okulda, parkta, sahilde ve kapalı spor salonlarında basketbol oynamak istiyorsanız, her yaşa ve seviyeye hitap eden basketbol oyuncularının gözdesi potaları kullanabilirsiniz.

Amatörler için tasarlanan basketbol potaları, farklı markaların belirli standartlarına sahip özellikler taşıyor. Çocukların ufak yaşta basketbola başlamasını istiyorsanız bu potaları inceleyebilirsiniz. Ortalama 15 santimetrelik çapları ve vantuzlu yapıları olan ürünler evler için oldukça yararlı.

Çocuklar için Uygun Basketbol Potası Çeşitleri

İleride basketbolla profesyonel olarak ilgilenmesi beklenen çocuklar için profesyonel potalara hazırlık niteliği taşıyan stantlı ve geniş çaplı amatör pota seçenekleri de ön plana çıkıyor. Çocuğunuzun yaşına ve boyuna göre farklı şekilde tasarlanan stantlı amatör basketbol potaları arıyorsanız 1.5 metreden 2 metreye kadar uzanan alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz. Amatör basketbol potalarında, daha uzun bir kullanım imkanı elde etmek mümkün. Zincirli fileye sahip olan seçenekler amatör basketbol oyuncularının daha güçlü bir motivasyona kavuşmasını da sağlıyor.

Basketbol potaları dışındaki ekipmanlarla birlikte kullanabileceğiniz ürünler, basketbol oynama keyfinizi artırıyor. Performansınızı yükseltme ve sağlığınızı koruyabilme imkanı sunan ürünleri bir arada kullanarak sizler de bu sporu en başarılı şekilde yapabilirsiniz. Basketbol oyuncularının mutlaka kullanması gereken potalar aynı zamanda portatif yapılı.

Basketbol potasını çocuklar için tercih edecekseniz üzerinde çizgi film karakterlerinin yer aldığı modelleri tercih edebilirsiniz. Küçük yaştaki çocuklar için tasarlanan bu ürünler arasında çocukların sevdikleri takımların logolarıyla süslü seçenekler de yer alıyor. Potaları profesyonel amaçlı olarak farklı mekanlarda kullanabilmek de mümkün. Ancak bu potaları profesyonel olarak kullanmak istiyorsanız aldığınız potanızla uyumlu bir basket topu da kullanmalısınız.

Dekoratif Basketbol Potası Modelleri

Takım halinde basketbol oynamak isteyenler için uygun olan basketbol potaları daha etkili bir tarzda basketbol oynamak için uygun. Şut atış kalitenizi artırabilecek ürünlerle uzun şutlarınızı geliştirebilir ve daha isabetli bir hale getirebilirsiniz. Tek direkli, antrenman potası, villa pota, yüksek ayarlı pota, dört direkli seyyar veya sabit pota, bunların haricinde hidrolik basketbol potası, tavana katlanır, elektrik motorlu veya uzaktan kumandalı potalar, duvara monteli ve yukarıya doğru katlanabilir potalar sizleri sıkı bir basketbol maçına hazırlıyor.

Dekoratif olarak son derece şık olan basketbol potası modelleri arasından seçim yaparken ihtiyaçlarınızı ve kullanım alanınızı belirlemeniz gerek. Özgürce basketbol oynayabilmek isteyenler ÇiçekSepeti’nde yer alan basketbol potalarını tercih ediyor. Sizler de basketbol potalarını inceleyerek kendinize uygun olan seçenekleri sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.