Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Baskül

Çeşitli ağırlıkları ölçmeye yarayan baskül modelleri, gündelik hayatta işinizi kolaylaştıran tasarımları ile dikkat çeker. Farklı amaçlara hitap eden tartılar, teknolojinin gelişmesiyle birlikte her geçen gün çeşitlenerek evlerinizde yer bulur. Kilo ölçme amacıyla kullanılan basküllerin yanı sıra, mutfakta ölçüm yapmanıza yardımcı olan hassas terazileri de değişik renk ve modelleri ile evlerinizde bulundurabilmeniz mümkün olur. Vücut baskülü çeşitlerini, ağırlık ölçme fonksiyonlarının yanı sıra kas, yağ ve su ölçümü gibi işlemler için de kullanabilirsiniz. Farklı materyallerden üretilen tartılar arasından; cam, ahşap, metal ve bambu ürünlerinden birisini seçebilirsiniz. Üretildikleri farklı malzemelerin yanı sıra değişik desenli tartı çeşitleri de ilginç tasarımları ile evinize renk katar. ÇiçekSepeti’nde yer alan tüm bu baskül çeşitlerine göz atabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Dijital Baskül Modelleri

En yaygın olarak kilo tartma amacıyla kullandığınız ve her evde bulunan gereçlerden biri olan basküllerin gelişmiş teknik özellikleriyle farklı ölçümler de yapabilirsiniz. Dijital ekrana sahip bu tartıların hassas sensörleri sayesinde en doğru sonucu elde edebilirsiniz. Pil ile çalışan dijital basküllerin cam materyalden üretilen modellerini sağlam yapıları nedeniyle güvenli bir biçimde kullanabilirsiniz. Darbelere karşı sertleştirilmiş yüzeye sahip bu modellerin altında bulunan metal ayaklar, üstüne çıktığınızda dengede durmanızı sağlar. LCD ekrana sahip cam tartılar, 180 kilograma kadar taşıma kapasitesi ile dikkat çeker. Dijital tartıların kas, yağ, su, kalori ve kemik ölçümü yapan bu gelişmiş modellerine sahip olarak, tek bir ürünle bütün ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Vücut kitle analizi de yapan bu tartılardan, özellikle beslenize dikkat ettiğiniz ya da diyet yaptığınız zamanlarda faydalanabilirsiniz. Kolay uygulama imkânı sunan bu pratik ürünler, farklı yaş grupları tercih edebilir.

Hassaslıkları ile Öne Çıkan Mutfak Tartı Çeşitleri

Baskül çeşitleri, vücut ağırlığı ölçme işlevlerinin yanı sıra mutfaklarda da işinizi kolaylaştıran aletlerden birisidir. Bir yemek tarifi hazırlarken gereken malzemeleri ölçen bu hassas tartılar mutfakta lezzetli tarifler yaratmanıza yardımcı olur. Dikkatli bir biçimde ölçülmesi gereken şeker, un, vanilya, kakao, yağ ve yumurta gibi malzemeleri bu terazilerin üzerine yerleştirerek kolayca işlem yapabilirsiniz. Bu hassas mutfak tartıları arasında yer alan bambu modelleri seçerek mutfaklarınızda modern bir görünüşe sahip olabilirsiniz. Bambu tartıların dijital ekrana sahip gelişmiş çeşitleri size daha konforlu bir kullanım sunar. LCD geniş ekrana sahip bu modeller, 5 kilograma kadar ürün tartım kapasitesi ile mutfakta en büyük yardımcınız olur. Dokunmatik özellikteki hassas tartıların ağırlık birimini değiştirerek farklı malzemelerle de ölçüm yapabilirsiniz.

Farklı Kullanım Alanlarına Sahip Tartı Modelleri

Yaygın olarak kullanılan alanların dışında, değişik amaçlara uygun tasarlanan baskül modelleri de gündelik hayatta işlerinizi kolaylaştırır. Tasarım harikası özellikleri ile dikkat çeken tartılar aşağıdaki gibidir:

  • Hafızaya alma özelliği bulunan Bluetooth bağlantılı akıllı basküller,
  • Dijital valiz ağırlığı ölçme terazileri,
  • 50 kilograma kadar tartabilen elektronik el kantarı,
  • Endüstriyel kullanıma uygun katlanır boyunlu baskül modelleri,
  • Çengelli gülen yüz figürlü portatif kantar,
  • Araba anahtarlığı biçiminde hassas cep terazisi.

Tüm bu farklı tartı modellerini ÇiçekSepeti’nde inceleyerek kendi ihtiyacınıza en uygun ucuz baskül ürüne karar verebilirsiniz. En iyi baskül fiyatları ürünün üretim malzemesine, modeline, özelliklerine ve hassasiyetine göre farklılık gösterir. Mutfakta kullanım amacıyla üretilen hassas tartı ile vücut kitle analizi yapan dijital basküllerin fiyatları aynı değildir. Yine portatif el kantarı çeşitleri ile fabrikalarda kullanıma uygun büyük tartılar aynı ücret segmentinde yer almaz. ÇiçekSepeti üzerinden avantajlı fiyat olanaklarından yararlanarak dilediğiniz zaman baskül siparişinizi verebilirsiniz.