İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Batarya Şarj Cihazları

Batarya şarj cihazları, elektrik kesintisi gibi durumlarda kesintisiz bir güç kaynağı elde etmenize yardımcı olur. Çeşitli batarya kapasiteleri sunan taşınabilir şarj cihazı seçenekleri sayesinde ihtiyacınıza uygun çözümlere ulaşabilirsiniz. Kablosuz şarj cihazı modelleri pratik kullanımlarıyla bataryanın bitmesine karşı etkili bir güç kaynağı sunar. Çoklu giriş soketlerine sahip tasarımlarla farklı elektronik cihazlar için güç kaynağı elde edebilirsiniz.

LED’li Tasarımlarla Çok Yönlü Bir Deneyim

Batarya şarj aleti modelleri geniş bir ürün yelpazesine sahip. Çok yönlü tasarımlar ile kullanışlı ürün seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Güç kaynağına ek olarak aydınlatma özelliğine sahip batarya şarj cihazları kamp gibi ortamlarda pratik bir kullanım sunar. El feneri olarak kullanılabilen bu ürünler elektrik kesildiğinde etkili çözümler yaratır. İhtiyacınıza uygun batarya kapasitelerine yönelerek günlük kullanım ve uzun yolculuklar için taşınabilir güç kaynaklarına sahip olabilirsiniz.

Tablet, telefon ve çeşitli dijital ürünleri pratik bir şekilde şarj ederek güç kesintisi problemlerinden etkilenmeden çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Dijital cihazlara her an ulaşabilmek için çoklu şarj özelliği sunan işlevsel batarya seçeneklerine göz atabilirsiniz. Tablet, bilgisayar ve telefonunuz ile uyumlu batarya fiyatları marka ve modele göre çeşitlilik gösterir. Elektronik cihazlarınızla uyumlu bataryaları tercih ederek yedek bir güç kaynağı elde edebilirsiniz. Böylece prize erişiminiz olmadığı zamanlarda bile tüm elektronik cihazları kullanmanız mümkün hale gelir. Yolculuklarda, yürüyüş yaparken ya da hareket halinde olmanız gereken diğer durumlarda bile elektronik cihazlarınızı güç kaynağı ile buluşturabilirsiniz.

Pillerinizi Pratik Bir Şekilde Şarj Edin

Pil şarj cihazı seçenekleri, eski pilleri şarj ederek yeniden kullanılabilir duruma getirir. Yeni pil almadan eski pillerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Aynı zamanda çevreye zarar veren atık miktarını azaltarak doğa dostu yaklaşımları benimseyebilirsiniz. Farklı pil türlerine uygun şarj cihazları mevcut. İhtiyacınıza hitap eden pil şarj cihazlarıyla uzun süreli bir güç kaynağı sağlamanız kolaylaşır. Batarya şarj aleti seçenekleri, çeşitli elektronik cihazlarla uyumlu ürünlere sahip. Tablet, telefon, bilgisayar, fotoğraf makinesi ve MP3 çalar gibi elektronik ürünlerin bataryalarının hızlı bir şekilde şarj edilmesini sağlayan şarj aletleri, taşınabilir olmaları nedeniyle de oldukça popüler ve kullanışlı.

Dijital cihazları kesintisiz ve verimli bir şekilde kullanabilmek için cihazın model ve markasıyla uyumlu batarya şarj aletlerinden yararlanabilirsiniz. Çeşitli markaların orijinal ve muadil şarj aleti seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Çoklu girişe sahip şarj aleti modelleri, birden fazla cihazın şarj edilmesi için ideal. Uygun giriş soketi ile tüm elektronik cihazlar için güç kaynağı oluşturabilirsiniz. Araç içerisinde kullanılmak üzere tasarlanan batarya şarj aletleri ile yolculuklar sırasında etkili bir güç kaynağına sahip olabilirsiniz. Yolda kaldığınız durumlarda şarj bitmesi gibi problemlerden etkilenmeden arama yapabilmeniz açısından Powerbank modelleri oldukça işlevsel.

Yardımcı Aksesuar Seçeneklerine Göz Atın

Size kesintisiz bir güç kaynağı sunarak elektronik cihazların her an ulaşılabilir olmasını sağlayan Powerbank seçenekleri dışında çok sayıda yardımcı aksesuardan yararlanabilirsiniz. USB kart okuyucular, bilgisayarınızda kart okuma özelliği bulunmadığı durumlarda veri paylaşımı yapmanıza yardımcı olur. USB soketine entegre olabilen bu ürünler, fotoğraf makinesi gibi cihazların içerisindeki verileri bilgisayarınıza kolaylıkla aktarmanızı sağlar. Sunum ve video kaydı gibi aktiviteler için birbirinden kullanışlı yaka mikrofonu seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Kablosuz tasarımlar, hareket özgürlüğü ve kullanım kolaylığı sağlayarak pratik çözümler sunar.

Popüler markaların batarya şarj cihazı, Powerbank ve çeşitli güç kaynağı seçeneklerine ÇiçekSepeti’nin uygun fiyat fırsatlarıyla hemen ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun en iyi batarya şarj cihazı modellerini ÇiçekSepeti’nden sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.