İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bavyera Çanta ve Valizler

Günlük hayat içinde tüm yükünüzü taşıyacak ve gittiğiniz her yere uyum sağlayacak bir çantaya ihtiyaç duyuyorsanız, Bavyera markasını çok seveceksiniz. Valizden sırt çantasına, laptop çantasından outdoor ürünlerine kadar tüm ihtiyaçlara yönelik ürettikleri ürünlerle Bavyera markası, kalitesiyle herkesin beğenisini topluyor.

Türkiye’de üretilen Bavyera ürünleri, sağlam ve kullanışlı olmasının yanı sıra; şık tasarımları ve renk skalasıyla da dikkat çekiyor. Türkiye’de üretilmesi, yedek parça konusunda da hızlı ve pratik bir çözüm olanağı sağlıyor. Fonksiyonel kullanım seçenekleri ve taşıma kolaylığıyla her adımınıza ayak uydurabilen uygun fiyatlı Bavyera ürünlerine ÇiçekSepeti’nden ulaşabilir, online alışveriş ile siparişinizi kolayca verebilirsiniz.

Bavyera ile Mükemmel Seyahat

Bavyera; sadece uzun mesafeli yolculuklar için değil, gün içinde de yaptığınız kısa seyahatleriniz için de geliştirilen ürünlere sahip. Her geçen gün çeşitlerini artıran Bavyera, kullandığı kaliteli malzemeler ile bu seyahatlerin de kalitesini artırıyor. “Mükemmel Seyahat” sloganıyla tüketicilerin karşısına çıkan Bavyera; konfor ve şıklığı bir arada yaşamak isteyenleri bekliyor.

Yüksek kalitede malzemeyle üretilen, darbelere karşı sağlam ve dengeli taşıma sistemine sahip valizleriyle tanınan Bavyera; ayrıca ürettikleri sırt ve laptop çantalarıyla da günlük hayatınızda size eşlik ediyor. Hakiki derinin özenle işlenmesiyle hazırlanan çantalar, şıklığın yanı sıra; kullanım ve taşıma kolaylığı da sağlıyor. Hem kadınlar hem de erkekler için ürettikleri tasarımlarıyla stilinizin ayrılmaz bir parçası olmaya aday olan Bavyera markası, uzun süren kullanım ömrüne sahip kalitesiyle de sizi yarı yolda bırakmıyor.

Siz de seyahatlerinizi güvence altına almak için Bavyera ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.