İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Yeni Sezon Bayan Ayakkabılar Mizu'da - 2017

2017 ayakkabı modasının en iyi örnekleri şimdi Mizu'da! Onlarca çeşit ünlü markanın en trend bayan ayakkabıları online alışveriş avantajlarıyla şimdi kapınıza kadar geliyor. 

Kuşkusuz ayakkabı konusu kadınların en büyük zaaflarından biri.Bir kadının yüzlerce çift ayakkabısı da olsa, bir yenisine hayır diyemez. Gardıropta her zaman yeni bir çift ayakkabıya yer vardır. Günlük çalışma hayatında hergün aynı model ayakkabı giymek veya bir davete daha önce farklı bir davette giydiği ayakkabıyı giyerek gitmek en büyük sorunlarından biridir. Hava şartlarındaki en ufak değişimlerde farklı ayakkabı giymek için yeterli bir sebeptir. 

Her Kombine Uygun Bayan Ayakkabıları

Her kıyafetle kombinleyebileceğiniz, şıklığın vazgeçilemez parçası topuklu ayakkabı, daha rahat bir şıklık isteyenlere, özellikle tulumlarla ve bol paça pantolonlarla kombinlenince bir farklı duran dolgu topuk ayakkabı, yazın rahatçaayakkabı tercihi bayan sandalet, kışın demirbaşı bayan bot ve daha fazlası mizu'da sizi bekliyor. Modern ve trendy bayan ayakkabı modelleri ile kendi tarzınızı yakalayın!

Tüm bayan ayakkabı modellerindeki sezon ortası avantajlı fiyatları kaçırmayın!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.