İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Yeni Sezon Bayan Spor Ayakkabılar
Rahatlığa önem veren kadınların vazgeçilmezi spor ayakkabılar yeni sezon fırsatlarıyla şimdi ÇiçekSepeti'nde! New Balance, Nike, Adidas, Puma, Skechers vb. birçok bilinen markanın bayan spor ayakkabı modelleri ile rahatlığı ve şıklığı birleştirebilirsiniz. Topuklu ayakkabılara kıyasla çok daha ortopedik olan bayan spor ayakkabıları özellikle ayak sağlığını düşünen kadınların gündelik kullanımda ilk tercihi konumunda.

Son yıllarda yüksek teknolojiyi ürettikleri ayakkabıların taban kısmında kullanan Nike, Asics gibi markalar görüntüden daha fazlasını vadeden ürünler üretiyor. Spor yapan kadınlara özel Airmax, Gel-lyte, Vanguish modellerinde ayak-bilek-topuk üçgenine binen fazla gerilimi absorbe ederek sağlıklı, bayanların sağlıklı ve güvenli şekilde spor yapabilmelerini de olanak sağlıyor.

Spor yaparken de şık olmaya özen gösteren kadınların vazgeçilmezi en yeni bayan spor ayakkabılarda sezon fırsatlarını kaçırmayın. Sizde spor kıyafetlerinizi tamamlayacak özel bir ayakkabıya hayır diyemeyenlerdenseniz ÇiçekSepeti'nin özel fiyatları sizi cezbedecek! Sportif yaşama biraz renk katmaya ne dersiniz?