İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Bayındır Çiçek Siparişi

İzmir'in çiçekçiliği ile meşhur ilçesi Bayındır, ÇiçekSepeti'nin gönderim yaptığı bölgeler arasında yer alıyor. Özel günlerde sevdiklerini mutlu etmek isteyenler Bayındır bölgesinde Arapbaşı'dan Çırnı'ya Çınardibi'nden Söğütören'e kadar siparişlerini verebiliyor. Bayındır çiçekçi bakımından oldukça zengin ağıyla ÇiçekSepeti'nin hızlı ve kaliteli hizmetini taşıdığı bölgeler arasında yer alıyor. Renkli ve zarif tasarımlarıyla öne çıkan taze çiçek aranjmanları, lezzetli BonnyFood alternatifleri ve çeşitli hediyelik eşyalar arasından müşteriler istedikleri ürünü ilçenin çoğu bölgesine kolaylıkla iletebiliyor. Hatta birçok ürünün aynı gün teslim seçeneği de bulunuyor.

İzmir-Bayındır Çiçekçileri

İzmir'in tarihi ile öne çıkan ilçelerinden olan Bayındır özellikle Türk yerleşimi sonrası dönemi ile öne çıkıyor. Evliya Çelebi'nin Seyahatname'sinde de bahsi geçen ilçede birçok tarihi eser yer alıyor. Antik dönemlerde tarım ve ticaretle anılan bu ilçenin şu an en büyük geçim kaynağını çiçek üretimi oluşturuyor. Osmanlı döneminden günümüze kadar devam ettirilen çiçekçilik faaliyetleri ile Bayındır'da her yıl çiçek şenliği de düzenleniyor. Kısacası İzmir/Bayındır çiçek siparişi denildiğinde akla gelen ilk bölge olarak öne çıkıyor. ÇiçekSepeti geniş çiçekçi ağıyla Bayındır bölgesinde de hızlı ve kaliteli dağıtım garantisi veriyor. İnternet bağlantısına ulaşılabilen her bölgeden kullanıcılar istedikleri aranjmanı kolayca Bayındır gibi birçok bölgeye kolayca gönderebiliyorlar. Üstelik ürünler arasında aynı gün teslimat seçeneği bulunan tasarımlar da yer alıyor.

ÇiçekSepeti Bayındır'da!

Bayındır ilçesi çiçekçileri dış mekan süs bitkileri ile ünlü olduğu kadar iç mekan çiçekçiliğiyle de biliniyor. ÇiçekSepeti üzerinden sipariş veren kullanıcılar seçtikleri tüm çiçeklere kısa sürede ve tüm Türkiye ile aynı kalitede olacak şekilde sevdiklerine ulaştırıyor. Her zevke hitap edebilecek geniş seçenekleri ile ÇiçekSepeti Bayındır sınırları içerisinde birçok bölgeye teslimat yapıyor. "İzmir-Bayındır'a çiçek gönder" yazarak ulaşılabilecek tüm sistemlerin ötesinde oldukça basit ve hızlı sipariş alternatifi sunan ÇiçekSepeti ile müşteriler gönderilerini sadece birkaç dakika içinde oluşturabiliyor. Bayındır bölgesinde de hızlı ve güvenilir çiçek siparişi imkanı sunan ÇiçekSepeti, hem taze çiçek hem de saksı bitkileri alternatifleriyle öne çıkıyor. Şimdi siz de sevdiklerinizi mutlu edecek yüzlerce seçenekten birini seçip siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.