İPTAL
Bayramda Teslimat

bayramda teslimat

2021 Bayram Teslimat

Sevdiklerinize bayram vesilesi ile hediyeler göndermek istediğinizde ÇiçekSepeti’ni tercih edebilir, bayrama denk gelen farklı özel günlerde onları memnun edecek sürprizleri ÇiçekSepeti’nden seçebilirsiniz. Bayram başlangıcı bu sene 20 Temmuz Salı gününe denk geliyor.

  • Hafta içi, hafta sonu veya bayram tatili fark etmeksizin tüm özel günler için ÇiçekSepeti’nden aynı gün teslimatlı çiçek siparişi verebilirsiniz.
  • Aynı gün teslim edilme seçeneği bulunan tüm hediye ve Bonnyfood çeşitleri de yine sizin belirlediğiniz tarih ve saat aralığı içerisinde teslim edilir.

Çiçek Sepeti Bayramda Çalışıyor mu?

Bayram süresince sevdiklerinize göndermek istediğiniz bayram hediyeleri ile ÇiçekSepeti, 20 - 23 Temmuz tarihleri arasında kesintisiz hizmet vererek sizlerin yanında.

19 Temmuz Arefe Günü Kargo Teslimatı Yapılıyor Mu?

ÇiçekSepeti’nden satın alabileceğiniz birçok ürün için bayram günleri de dahil olmak üzere aynı gün teslimat seçeneği yer almaktadır.

  • Özel kuryeler ile gönderilen ürünler, ÇiçekSepeti’nin anlaşmalı kurye servisleri aracılığıyla teslim edilir.
  • Gönderimi kargo ile sağlanan ürünler arasından seçmiş olduğunuz siparişlerde, teslimat tarih seçme opsiyonu yerine tahmini kargo teslim tarihi yer almaktadır. Bu ürünler, seçtiğiniz ürünün satıcısı tarafından tercih edilen kargo firmasının çalışma saatleri aralığı içerisinde teslim edilmektedir.
  • Hafta içi, hafta sonu veya resmi tatillere denk gelen tüm özel günler için aynı gün teslimat imkanı ile satışı sağlanan ürünler içerisinden dilediklerinizi seçerek tüm sevdikleriniz için siparişinizi verebilirsiniz. Bu ürünlerin teslimat gününü ve saat aralığını kendiniz belirleyebilir, dilerseniz aynı gün teslim edilecek şekilde dilerseniz de ileri bir tarihte teslim edilecek şekilde siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Bayram Tatilinde Kargolar Teslimat Yapıyor mu?

ÇiçekSepeti’nde satışa sunulan ve aynı gün teslim edilme opsiyonu yer alan tüm ürünler, özel kuryeler aracılığıyla bayram tatili süresince teslim edilebilmektedir. Aynı gün teslim edilme seçeneği bulunmayan ürünler için kargo teslimatları, firmanın çalışma saatlerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Birçok kargo firması insiyatife bağlı olarak özel günlerde esnek çalışma saatleri ile kargo teslimatı yapmaya devam edebilmektedir. Ancak yine de teslimat gün ve saati kesin olarak seçilememektedir.

20 - 21- 22- 23 Temmuz Tarihlerinde Teslim Edilmek Üzere Hediye Siparişi Verebilir miyim?

Bayram için ÇiçekSepeti’nden dilediğiniz gün teslim edilecek şekilde çiçek, bonnyfood ve hediye siparişinizi verebilirsiniz. Seçtiğiniz hediyeleri sipariş verirken kurye ile aynı gün gönderim seçeneği bulunması halinde teslim edilmesini istediğiniz tarihleri seçebilir, hediyenizin ulaşacağı tarih ve saat aralığını belirleyebilirsiniz.

Alıcının Adreste Olmaması Halinde ÇiçekSepeti Kargo Nereden Teslim Alınır?

Bayram tatili içerisinde teslim edilmesi planlanan ürünlerde, alıcının adreste bulunmaması durumunda, adreste bulunan kişilere teslimat yapılır. Eğer alıcı adresinde kimse bulunmuyorsa gönderim sağlanan kargo firmasının belirttiği şubeden kargonuzu teslim almanız gerekmektedir.


Diğer Sıkça Sorulan Sorular:

Çiçek Sepeti Çalışma Saatleri

Kıbrıs'a Çiçek Gönderimi Var Mı?

Çiçek Sepeti Kaç Günde Teslimat Yapıyor?

Özel Günlerde Teslimat:

Çiçek Sepeti Anneler Günü Teslimat Yapıyor Mu?

Çiçek Sepeti Babalar Günü Teslimat Yapıyor Mu?

Çiçek Sepeti Kadınlar Günü Teslimat Yapıyor Mu?

Çiçek Sepeti Sevgililer Günü Teslimat Yapıyor Mu?

Çiçek Sepeti Öğretmenler Günü Teslimat Yapıyor Mu?

Çiçek Sepeti Yılbaşı Teslimat Yapıyor Mu?

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.