İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

İstanbul - Bayrampaşa Çiçek

Bayrampaşa ilçesindeki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Bayrampaşa Çiçek Siparişi sayfamızdan istediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere taze çiçeklerden hazırlanan şık bir çiçek aranjmanını online olarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye çapında dağıtım ağına sahip Çiçek Sepeti ile İstanbul-Bayrampaşa ilçesine göndereceğiniz çiçek siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

- Beğendiğiniz Çiçeği Seçin

- Güzel bir kart notu oluşturun (isterseniz sesli mesajınızı oluşturun)

- Çiçeğinizi aynı gün Bayrampaşa'deki sevdiklerinize teslim edelim.

Bayrampaşa ilçesi ve İstanbul için çiçek siparişi vermek Çiçek Sepeti ile çok kolay.

Çiçek sevmeyen insan yoktur. Bir de bu çiçekler sevdiklerimizden geliyorsa, işte o zaman mutluluğumuza diyecek olmaz. Bu yüzden çiçekler, sevdiklerini mutlu etmek isteyen herkesin en çok tercih ettiği hediyedir. Nasıl olmasın ki? Duygularınız çiçeklerle birlikte yeniden anlam bulur ve bu anlam sevdiklerinizin günlerini aydınlatır.

Peki sevdiklerime duygularımı aktaracak çiçek seçimini nasıl yapabilirim diyorsanız, sizi en yakın çiçekçi nerede diye düşünmekten kurtaran Çiçek Sepeti, rengarenk ve birbirinden farklı aranjman seçenekleri ile en büyük yardımcınız olacaktır.

Türkiye’nin her yerinde en yakın çiçekçilerle buluşmanızı sağlayan Çiçek Sepeti, Bayrampaşa’da çiçek siparişi vermek istediğinizde, sizi en yakın çiçekçilerle buluşturur ve duygularınıza anlam katacak aranjmana dakikalar içinde ulaşmanızı sağlar.

İstanbul-Bayrampaşa Çiçekçileri

Altıntepsi Mahallesi, Vatan Mahallesi, Kocatepe Mahallesi ya da İsmet Paşa Mahallesi farketmez… Eğer Bayrampaşa’da ikamet ediyorsanız, Bayrampaşa çiçekçilerinin hepsi Çiçek Sepeti’nde size sadece bir tık kadar uzak.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Bayrampaşa’ya çiçek göndermek istediğinizde, sevdikleriniz Çiçek Sepeti farkı ile birçok kategoride sizin için özel hazırlanan renkli aranjmanlara kavuşabilecekler. Bunun için yapmanız gereken tek şey akıllı telefonunuza Çiçek Sepeti uygulamasını indirmek ya da web sitemiz üzerinden online sipariş vermek. Üstelik üyelik şartı olmadan…

Bayrampaşa Çiçek Sepeti

Tarihi Osmanlı İmparatorluğu’na kadar uzanan Bayrampaşa, İstanbul’u fethi sırasında, askeri yığınak ve karargah yeri olarak kullanılmıştır. Cumhuriyet döneminde yapılan fabrikalar sayesinde birçok insan burayı yerleşim alanı olarak tercih etmiştir. 1971 yılında Sağmalcılar ismiyle anılan bölge, Bayrampaşa olarak değiştirilmiştir.

Her açıdan oldukça tatmin edici bir ilçe olan Bayrampaşa, gezilecek yerler açısından da oldukça zengindir. Bu yerlerden bazıları şunlardır: Magic Ice Buz Müzesi, Forum İstanbul, Turkuazoo Akvaryum (Sea Life İstanbul), Jurassic Land Müzesi, Adapark (Bayrampaşa Şehir Parkı), İsmetpaşa Parkı Sosyal Tesisleri, Kemerburgaz Piknik ve Mesire Alanı.

Her bir köşesinde sosyal bir etkinliğe rastlayabileceğiniz Bayrampaşa ilçesinde, gezip görülecek yerlerin dışında size en yakın çiçekçiyi bulmak istediğinizde ise, çiçeksepeti Bayrampaşa ilçesinde en büyük yardımcınız olacaktır.

Çiçek Sepeti ile Bayrampaşa’da çiçek siparişi vermek işte bu kadar kolay! Çiçeklerle duygularınızı anlamlandırmak ve sevdiklerinize bu duyguları aktarmak isterseniz, hemen ÇiçekSepeti’ne gelebilir, sevdiklerinize en uygun aranjmanı en hızlı şekilde gönderebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.