İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bayvital ÇiçekSepeti'nde!

2016 yılında kurulan Bayvital markası, sağlıklı yaşamı destekleyen ve doğal bazlı ürünleri ile yıllardır tüketicilerinin karşısına çıkıyor. Bayvital markası, kaliteli ürünleri ile şimdi ÇiçekSepeti’nde!

Konya’daki tarlalardan elde ettiği ham maddeleri yüksek teknoloji kullanarak işleyen Bayvital markası; ürünlerini en saf, en taze halleriyle kullanıcılara ulaştırmayı hedefliyor. Sağlıklı yaşama önem veren herkes, Bayvital markasının ürünlerini güvenle kullanıyor. Siz de uygun fiyatlı Bayvital ürünlerine sahip olmak için ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Bayvital Ürünleri

Soğuk sıkım Hindistan cevizi yağı, Hindistan cevizi unu, aspir yağı, keten tohumu yağı, çörek otu yağı, kantaron yağı, şeker ilavesiz fıstık ezmesi gibi birçok ürün geliştiren Bayvital markası; çevreye dost cam şişeler ile ürünlerini sunuyor. Sağlıklı yaşamı besinlerle ve takviyelerle sürdürmenize yardımcı olan Bayvital markası, gücünü verimli topraklardan alıyor. İndirimli Bayvital ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Bayvital marka ürünleri avantajlı fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve kampanyalı Bayvital ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Sağlıklı bir yaşamı tercih edenler, kaliteli ve doğal kaynaklardan elde ettiği ürünleri ile dikkat çeken Bayvital markasına yaşamın her alanında yer veriyor. Siz de Bayvital ürünlerini incelemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için ÇiçekSepeti'ni tercih edebilir, Bayvital ürünlerini online sipariş ile satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.