İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

BCA

Telefon ve tablet gibi akıllı cihazları her türlü dış etkenden korumak için kılıf ve kırılmaz cam kullanılır. Cihazınıza uygun aksesuarı seçmeniz size kullanım kolaylığı sunar. Doğru ekran koruyucu ve kılıf modeli ile cihazınızın kullanım ömrünü artırabilirsiniz. BCA ürünleri, geniş ürün yelpazesiyle beklentilerinizin tamamını karşılar.

Akıllı Cihazlarınızı Her Türlü Dış Etkenden Koruyan Kılıf Modelleri

BCA telefon kılıf modelleri farklı renk ve desenlerde sunulur. Kişisel zevkinize uygun telefon kılıfları, cihazınız için tam koruma sağlar. Darbe emici özelliğiyle ön plana çıkan kılıf modelleri telefonunuz yere düştüğünde arka yüzeyinin kırılmasını ve çatlamasını önler. Telefonun arka yüzeyinde bulunan kamera ve yan taraflarında yer alan ses açma - kapatma tuşlarını dışarıda bırakan dört köşeli kılıflar, ince bir yapıdadır. Bu sayede telefonunuz olduğundan daha büyük görünmez. Yeni sezon BCA ürünleri, telefonlarınızı daha rahat kavramanıza yardımcı olur.

Yeni Nesil Telefonlar İçin Pratiklik Sunan Koruyucu Katman ve Aksesuarlar

Telefonların ön yüzeyleri oldukça hassas olduğundan düşme esnasında kırılmaya dayanıklı bir koruyucu kullanılmalıdır. Akıllı telefonlar için geliştirilen kırılmaz cam modelleri, telefon yüzeyinde koruyucu bir katman oluşturur. Bu katman sayesinde cihaz yüzeyi dışarıdan gelen darbeler nedeniyle çizilmez. İndirimli BCA ürünleri, telefon ekranının çizilme riskini minimize ederken cihazın ön kamerasını kapatmaz. Dokunmatik ekran kullanımını engellemeyen koruyucu katman tamamen şeffaftır ve ekranda parmak izi bırakmaz.

Telefonunuz için aradığınız tüm işlevsel aksesuarları sunan uygun fiyatlı BCA ürünleri kaliteli malzemelerden imal edilir. BCA fiyatları, aksesuarlarda kullanılan malzemelere göre farklılık gösterir. Outlet BCA ürünleri, kullanım kolaylığı sunduğundan, akıllı cihazlarınızdan daha yüksek verim almanızı sağlar. BCA kampanya ve fırsat dönemlerini ÇiçekSepeti’nden takip edebilir, aradığınız telefon aksesuarını hızlı bir şekilde online olarak alabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.