Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Beal ÇiçekSepeti’nde!

Beal, halat ve bant ürünlerinde uzmanlaşmış bir Fransız tırmanma ekipmanı üreticisidir. Beal, Fransa'nın Isere Bölümü'ndeki Vienne'de bulunan küçük bir aile işletmesidir. Beal'deki tırmanma ipi gelişimi, 1980'lerde başta Yannick Seigneur olmak üzere birçok ünlü Fransız dağcının ve ardından Patrick Edlinger'in katılımıyla ciddi bir şekilde başladı.

Dağcılık ve tırmanış kategorisindeki güvenilir ve kullanışlı ürünleriyle dikkat çeken Beal, online alışverişe özel indirimlerle ÇiçekSepeti’nde!

Beal’le Macera Bir Yaşam Biçimi

Beal markalı ürünle arasında alüminyum malzemeden üretilmiş düşüş önleyici modeller dikkat çeker. Dönebilen yan plakalara sahip ürünler kullanım kolaylığının yanı sıra konfor sağlar. Beal ürünlerinde kullanılan kam yapısı ipin aşınmasını engelleyici yapıdadır. Birçok Beal ürünü, maksimum 200 kilograma kadar çıkan kurtarma ve döner yan plakası sayesinde ip üzerine kurulum kolaylığı sağlar. Ayrıca yanal fren monitörü sayesinde, işe konumlandırma maksadıyla ip durdurucuya dönüşür. Kilitlenmesi kolay Beal ürünleri, operatörü hem iniş hem de çıkış esnasında kolayca izleme imkanı da sunar. Ayrıca macerayı bir yaşam tarzı haline getirenlere özel, farklı kullanımlar için fazladan iki adet deliği vardır.

Kampanyalı Beal ürünleri, online alışverişe özel indirimler ve kolay ödeme koşullarıyla sizleri bekliyor! ÇiçekSepeti mobil uygulaması ya da ciceksepeti.com üzerinden ihtiyacınıza en uygun Beal ürünlerini keşfedebilir, evinizin konforunu terk etmeden alışverişinizi tamamlayabilirsiniz!