Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Beaphar ÇiçekSepeti’nde!

Gıda takviyesinden vitaminlere, şampuanlardan diş macunlarına kadar evcil hayvanınızın ihtiyaç duyduğu kişisel bakımı Beaphar yardımı ile gerçekleştirebilirsiniz. Sürüngenlerden kedi ve köpeğe kadar farklı birçok türdeki hayvan için sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmayı amaç edinen marka, kaliteli ve doğal ürün içerikleriyle dünya çapında en çok tercih edilen markalar arasında yer alır. Siz de ÇiçekSepeti sayesinde minik dostlarınızın daha sağlıklı ve huzurlu büyümesine katkıda bulunan indirimli Beaphar ürünlerini hemen satın alabilirsiniz.

Minik dostlarınızın sağlıklı bir şekilde büyümesi ve hayatlarını sürdürebilmesi için üretilen Beaphar ürünleri, geniş yelpazesi ile farklı istek ve ihtiyaçları karşılar. Kedilerdeki tüy yumağı oluşumunun engellenmesine destek olur. Bağırsaklara da iyi gelen kedi macunlarını direkt ağızdan verebileceğiniz gibi mamaların içerisine de karıştırabilirsiniz. Yetişkin kedilerin yanı sıra yavru kediler için de seçenekler bulunur. Multivitaminli macunlar, gelişim çağında olan kedilerin tüm vitamin ihtiyacının karşılanmasını sağlar.

Beaphar vitaminler sadece kedilere değil; köpeklere, kuşlara ve kemirgenlere de uygundur. 7 farklı B vitaminine sahip olan uygun fiyatlı Beaphar ürünleri, hem hayvanların sinir sisteminin işleyişine katkıda bulunur hem de metabolizmalarına enerji verir.

Etkili Formülleriyle Dikkat Çeken Beaphar Ürünleri

Beaphar ürünleri arasında sevimli dostlarınızın bakım sürecine destek olan ürün çeşitleri yer alır. Yavru ve yetişkin olmak üzere farklı modellere ayrılan şampuanlar, sahip oldukları doğal pH değeri ile hayvanların tüylerinin daha parlak olmasını sağlar. Yetişkinlere yönelik şampuanlarda kaşıntıyı önleyen yatıştırıcı etkisi bulunur. Bununla birlikte hem köpeklere hem de kedilere uygun bakım ürünleri içerisinde diş macunlarına da ulaşabilirsiniz. Fırça setiyle birlikte satılan diş macunları, tartar ve plak oluşumunun önüne geçer. Böylece dostlarınızın daha ferah bir nefese sahip olmalarına yardımcı olabilirsiniz. Farklı vitamin kombinasyonları ile sentezlenen multivitaminler ise kuşların tüylerine olumlu etkide bulunur. Beaphar fiyatları, erişilebilir aralıklarıyla kullanıcıları memnun eder.

Beslenmeden sağlığa kadar geniş bir yelpazeye sahip olan Beaphar kampanya ürünlerini ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla tek tıkla sepetinize ekleyebilir ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.