İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bebak Ürünleri

1933 yılında Türkiye pazarına giriş yapan Bebak, günümüzde kişisel bakım ürünleri kategorisinde güvenilirliğini kanıtlamış bir kozmetik markası. Bebak, geniş ürün portföyü ile şimdi ÇiçekSepeti’nde!

İlk olarak Acı Badem Sütü isimli makyaj ve yüz temizleme ürünü ile tanınan Bebak; cilt bakımı, el ve vücut bakımı, saç bakımı ve vücut makyajı kategorilerinde ürün geliştirmeye devam ediyor. Doğal içeriklere sahip Bebak marka ürünler, hayvanlar üzerinde test edilmediği için hayvanseverler tarafından güvenle tercih edilebilir. Siz de Bebak ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Bebak ile Doğadan Gelen Güzellik

Bebak markası; bacak ve vücut fondöteni, güneş kremi, el dezenfektanı, kolonya gibi farklı ürünleri sayesinde ihtiyacınız olan kişisel bakımı size sunuyor. Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında; Acı Badem Serisi, Zeytinyağı Serisi, Gül Özlü Serisi geliyor. Kendinizi güzel hissetmenin en iyi yolu, cilt bakımından geçiyor. Siz de Bebak ürünleri ile cilt, saç ve kişisel bakımınızı yapabilir ve kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Tüm ürün ailesiyle Bebak, ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! Bebak marka temizlik kağıdı ürünlerini avantajlı kampanyalarla ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve uygun fiyatlı Bebak ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Tüm aile için kaliteli ve etkili bakım ürünleri geliştiren Bebak markasının ürünlerindeki kampanyalar ve indirimler için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.