İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bebedor

Yeni doğan bebeğinizin sağlıklı bir beslenme süreci geçirebilmesi için alıştırma bardaklarından suluklara, emziklerden biberon setlerine kadar çok sayıda Bebedor ürününü tercih edebilirsiniz. Zengin ürün koleksiyonuna sahip olan uygun fiyatlı Bebedor ürünleri içinden seçecekleriniz ile bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz!

Bebedo Ürünleri ile Ergonomik Kullanıma Sahip Ürünler

İçeriğinde zararlı maddeler olmayan Bebedor ürünleri, sağlıklı bir kullanım sunar. Bebedor suluk ve pipetli bardaklar sayesinde çocuğunuzun sıvı tüketimini artırabilirsiniz. Uygun fiyatlı Bebedor ürünleri, çocukların zevkine hitap eden tasarımlarıyla su içmeyi keyifli hale getirir. Yeni doğum yapan ya da çocuğunun en iyisine sahip olmasını isteyen annelerin tercihi olan biberonlar, dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre kullanılabilir.

  • Yumuşak ve doğal silikon pipetleri ise gelişim çağındaki çocukların dişlerine zarar vermemeleri ile ön plana çıkar.
  • Farklı boyutlarda biberonların yer aldığı setler, cam ve polipropilen malzeme seçenekleri ile öne çıkar.
  • Tekli ya da bardaklı olarak satışa sunulan yeni sezon bebedor biberon modelleri, mini boyları ile taşıma ve kullanma kolaylığı sunar.
  • Bebeklerin ağız yapısına göre özel olarak tasarlanan emzik çeşitleri, silikon damaklı ve BPA içermeyen plastik koruma materyali ile güvenli ve sağlıklı bir kullanım sunar.
  • Farklı desen alternatifleri ile beğeni toplayan emzik modellerine ÇiçekSepeti ile kolayca erişebilir, kampanya fırsatlarından yararlanarak hemen şimdi satın alabilirsiniz!

ÇiçekSepeti’ndeki outlet ve yeni sezon Bebedor ürünleri içerisinden hem bütçenize hem de bebeğinize uygun biberonu seçebilirsiniz.

Bebedor Ürünleri ile Mutlu Anneler ve Mutlu Bebekler

Hem annelere hem de çocuklara büyük kolaylık sağlayan Bebedor süt pompası ürünleri, göğüsteki fazla sütü pratik bir şekilde çeker. Bu sayede ağrılı göğüslerinizi rahatlatarak süt bezlerinizi harekete geçirebilirsiniz. Emzik askısı, tabak, çatal, kaşık ve göğüs koruyucu gibi daha çok sayıdaki uygun fiyatlı Bebedor ürünleri için ÇiçekSepetini takipte kalabilir, ihtiyacınız olan ürünü tek tıkla hemen şimdi satın alabilirsiniz. Bebeğinize hak ettiği bakımı vermek istiyorsanız erişilebilir Bebedor fiyatları ile dilediğiniz ürünü ÇiçekSepeti’nde kolayca inceleyebilir ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.