Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Bebek Albümleri

Bebekleri ile ilgili her anı fotoğraflamak ve saklamak ebeveynlerin en keyif aldığı işlerin başında gelir. Hayat boyu hatırlanacak olan en özel anıları, birbirinden eğlenceli ve renkli tasarıma sahip ürünler ile saklayabilirsiniz. Bebeğinizin ilk adım attığı andan ilk diş çıkarmasına, eve ilk geldiği andan ilk anne veya baba deyişine kadar tüm özel anlar, anı defterlerindeki yerini alarak ölümsüzleştirilebilir. Anı defteri ve bebek albümleri, kız ve erkek bebekler için özel olarak tasarlanır. Hatta kişiye özel kategorisinde yer alan ürünler sayesinde istediğiniz isme özel ürünler hazırlatabilir, ileride çocuğunuza güzel bir hediye olarak verebilirsiniz.

Rengarenk Bebek Albüm ve Anı Defterleri

Bebek albüm ve anı defterleri, anne ve babaların en sevdiği ürünler arasında yer alır. Bebeğin doğumundan itibaren her anını kayıt altına almak isteyen titiz ebeveynler için üretilen bebek albümleri şirin tasarımlarıyla dikkat çeker. Bebek albümleri; bebeğinizin tek başına çekilen fotoğraflarını ve birlikte çekildiğiniz sevgi dolu fotoğrafları saklamanız için kusursuz bir yardımcıdır. Üzerinde neşeli resimlerin, baskıların, üç boyutlu objelerin ve süslerin yer aldığı bebek fotoğraf albümleri, bebeğinin büyüdüğü anları gün gün saklamak isteyenler için muhteşem seçenekler sunar. Klasik pembe ve mavi renk temalarının yanı sıra, pek çok farklı renk ve desene sahip bebek albümlerini kişisel zevkinize göre seçebilirsiniz. Bebek albümü satın alırken dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi albümün sayfa sayısı ve kalitesidir. Daha çok anıyı bir arada saklamak için çok sayfalı ürünleri tercih etmeniz gerekirken konsept bir albüm oluşturmak adına daha az sayfalı ürünler kullanılabilir. Fotoğrafları sağlam bir şekilde tutan ve pek çok fotoğrafı saklayabileceğiniz kaliteli albümler bebek albüm sayfasında sizleri bekliyor.

Hatıralarınızı Sevgiyle Saklayan Anı Defterleri

Bebek anı defterlerinin farklı çeşitleri bulunur. Bebek misafir ve ziyaretçi anı defterine, doğum tebriğine gelen eş, dost ve akraba bu güzel günde hissettiği ve düşündüğü şeyleri yazar. Böylelikle yıllar sonra çocuğunuzla birlikte o özel günde sizin için yazılanları okuyabilir, geçmişe hoş bir yolculuk yapabilirsiniz. Özel tasarım anı defteri, bebeğinizle ilgili içinizden gelenleri yazıya dökmek için idealdir. Anne bebek ilişkisinin en güzel yanları, bu süreçte yaşananlar, hamilelik dönemi gibi tüm özel anlar, anne bebek günlüğündeki yerini alır. Uzun ve heyecanlı hamilelik sürecinden başlayarak, doğuma kadar ve hatta doğum sonrasında da başucunuzda bulunan bu anı defterleri ile en unutulmaz anıları ve duyguları sonsuza dek kayıt altına alabilirsiniz. Anı defterlerinin yanında takım olarak sunulan özel kalemleri de bulunur. Klasik beyaz sayfa-siyah kalem seçeneğinin yanında, farklılık yaratmak isteyenler siyah sayfa-beyaz kalem kombinasyonunu da seçebilir.

Doğum İçin En Özel Hediye Alternatifleri

Bebek bekleyen ve doğum yapan arkadaş ve akrabalara verilmek üzere birbirinden yaratıcı hediye alternatifleri, bebek albüm ve anı defteri sayfasında sizleri bekliyor. Yeni doğan hediyelik eşyaları arasında fotoğraf albümü ve anı defterinden farklı olarak hoş geldin bebek teraryumları, bebek anı kartları ve defterleri, süt dişleri saklama kutusu ve diş albümü gibi ürünler yer alır. Her biri birbirinden özel ve titizlikle üretilen bu hediyelik eşyalarla sevdiklerinizi son derece mutlu edebilirsiniz. Son zamanlarda ebeveynlerin en çok ilgi gösterdiği yeni doğan bebek el ve ayak izli fotoğraf çerçevesi en ideal hediyeliklerden birisi olabilir. Bebeğin el ve ayak izi onun sağlığına asla zarar vermeyen özel malzemeyle alınır ve özel üretim çerçevesine yerleştirilir. Bebek odalarının en güzel köşesinde yerini alan bu çerçeve arzuya göre duvara da asılabilir.

Bebeğinizle en özel anlarınızı ölümsüzleştirmek, daha sonrasında dönüp baktığınızda mutlu olmak ve sevdiklerinizi mutlu etmek için kullanabileceğiniz bebek albüm ve anı defterleri ÇiçekSepeti’nde! Uygun fiyat ve farklı ödeme seçenekleri ile bu ürünleri sipariş edebilir, en güzel anları en özel şekilde saklayabilirsiniz.