Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bebek Bakım Seti

Bebeklerin hassas ve narin ciltlerine özel formüle sahip bebek bakım ürünleri annelerin titizlikle araştırıp satın aldığı ürünlerin başında gelir. Bu bakım ürünleri arasında pişik kremi, pudra, şampuan, bebe yağı, masaj yağı, losyon, sabun gibi ürünler bulunur. Ayrıca bebeklerin çamaşırlarını ayrı olarak yıkamak için özel çamaşır deterjanları ve yumuşatıcılar da mevcuttur. Tüm bebek bakım ürünleri, onların narin cildine zarar vermeyen özel içeriklerden meydana gelir ve sağlıklarına olumsuz yönde etki etmez. Bebek bakım ürünlerini ihtiyaca göre tek tek alabileceğiniz gibi tüm ürünlerin içinde barındığı bebek bakım setlerini de tercih edebilirsiniz. Bu setlerde bebeğiniz için banyo yaparken ihtiyacı olan tüm ürünler bulunduğu gibi bazı setlerde bunlara ilave olarak bebeklere özel tırnak makası, fırça, tarak gibi ürünler de yer alır.

Zengin İçerikli Bebek Bakım Setleri

Bebek bakım seti denilince akla bir çok ürün gelir. Öncelikle bebeğiniz için banyo esnasında kullanacağınız bebek şampuanı ve sabun gibi ürünler sağlıklı bir banyonun yapılması adına önemli bir yere sahiptir. Bazı ürünler saç ve vücut şampuanını tek bir üründe bir araya getirir ve size fayda sağlar.

 • Banyo sonrasında gerekli olan masaj yağı, bebek yağı, hijyenik ıslak mendil, ıslak pamuklu havlu, saç yumuşatıcı sprey, alt değiştirme havlusu, pişik önleyici krem gibi ürünler ise bebek bakımının olmazsa olmaz parçalarındandır.
 • Banyo sonrasında ve alt açma esnasında bu ürünlere başvurabilirsiniz.
 • En az bebeğinizin kendisi kadar hassas içeriklere sahip olan bu bebek bakım ürünlerini tek bir set içerisinde bulabilirsiniz.
 • Bebeğiniz için ilk günden itibaren güvenle başvurabileceğiniz ürünler içeren en iyi bebek bakım setlerine ÇiçekSepeti ayrıcalığıyla ulaşabilirsiniz.

Banyo ve bakım aşamalarının dışında bebeğinizin el ve tırnak bakımı için de özel malzemeler bulunur.

 • Boyutları ve nitelikleri minik bedenlerine uyumlu olan bu malzemelerden en çok göze çarpanlar bebek fırçası, tarak, tırnak makası, törpü, diş fırçası, burun aspiratörü gibi ürünlerdir.
 • Tüm bu destekleyici bakım malzemeleri dikkatlice bir araya gelmiş setler olarak anne babaların sıklıkla tercih ettiği ürünlerdir.
 • Bazı bakım setlerinde biberon, emzik, diş kaşıyıcı alet, ateş ölçer gibi gereçler de yer alır.
 • Bu setleri kendi bebeğiniz için tercih edebileceğiniz gibi yakınlarınız için hediye olarak da tercih edebilirsiniz.

Farklı İçeriklerdeki Bebek Bakım Seti Çeşitleri

Banyo ve bakım ürünleriyle diğer destekleyici malzemelerin özenle bir araya geldiği bebek bakım setlerinin farklı ihtiyaçlara çözüm getiren çeşitleri de mevcuttur.

 • Bu setleri oluşturan ürünleri ve diğer tüm bebek malzemelerini koyabileceğiniz bakım çantalarını tercih ederek tüm ürünlerinizin bir arada ve düzenli olmasını sağlayabilirsiniz.
 • Bu çantalar gittiğiniz her yerde yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz kadar ergonomik olmalarıyla fark yaratır.
 • Bebeğinize banyo yaptırırken ürünlere kolayca ulaşabilmeniz için küvetin yanına asılan banyo askı aparatlarından faydalanabilirsiniz.
 • Ayrıca bebeklerin kıyafet ve eşyalarını ayrı olarak yıkarken gerekli olan doğal sabun bazlı deterjanlar ve yumuşatıcılar da önemli unsurlardır. Bebeğinizin sağlığı için en doğru ürünü tercih etmeniz gerekir.
 • Onlarca faydalı bakım malzemesini aynı potada birleştiren ve bu sayede anne babalara bebek bakım konularında rehberlik eden setler her ihtiyaca ve tercihe uygun olmalarıyla öne çıkar.
 • Çocuğu için her şeyin en kalitesini arayan ebeveynler hem kendileri için hem de değer verdikleri dost ve akrabaları için bu işlevsel setleri satın alabilir.

Uygun fiyatlı ve kaliteli bebek bakım setlerini incelemek, fikir sahibi olmak ve güvenle sipariş vermek isterseniz ÇiçekSepeti her zaman yanınızda!