Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bebek Bakım Ürünleri

Bebek bakımı keyifli ama aynı zamanda zorlu bir süreçtir. Bebeğinizin sağlıklı gelişimini desteklemek için birçok farklı ürün tercih edebilirsiniz. Mama sandalyesinden beşiklere, bebek bezinden biberonlara kadar bebek bakımında ihtiyaç duyduğunuz her şey ÇiçekSepeti’nde. Sevdiklerinizin yeni bir bebeği olduğunda tebrik etmek için bebek hediye seti kutularını tercih edebilirsiniz. Yeni doğan bebeklerin patik, yastık, battaniye, eldiven gibi ihtiyaçlarını karşılayan bu anne bebek hediye kutuları ile sevdiklerinizin yanında olabilirsiniz.

Güvenli ve Sağlıklı Beslenme

Bebeklerin güvenli ve sağlıklı beslenmesi çok önemlidir. Anne sütü ilk altı ay bebek gelişimi açısından hayati önem taşır. Anne sütü sağılması ve saklanması için göğüs pompasından destek alabilirsiniz. Özellikle çalışan anneler gün içerisinde sütlerini göğüs pompası sayesinde bebeklerine ulaştırabilir. Süt sağma işleminin zahmetsiz şekilde olmasını sağlayan tasarıma sahip göğüs pompaları ile fazla gelen sütünüzü muhafaza edebilirsiniz. Bebek beslenmesinde önemli yeri olan biberonların doğru tercih edilmesi çok önemlidir. Emzirmenin devam edebilmesi için anne göğsüne benzer tasarıma sahip biberonlar daha faydalı olur. Yenilikçi ikili valf tasarımı olan biberonlar ile bebeğinizin gaz problemini azaltabilirsiniz. Havanın bebeğinizin midesine gitmeden biberonda kalmasını sağlayan güncel teknolojiyle üretilmiş biberon çeşitleri ile bebeğinizin konforlu bir beslenme deneyimi yaşamasını sağlayabilirsiniz. Ek gıdaya geçen bebeğiniz için meyve süzgecini kullanabilirsiniz. Sağlıklı meyvelerin suyunu süzen bu araçlar ile bebeğinizin farklı tatlar denemesine fırsat verebilirsiniz.

Farklı Kullanım Fonksiyonları ile Pratik Ürünler

Bebek bakımında ebeveynlerin işini kolaylaştıran pratik seçenekler önem taşır. Çalışma masasına dönüşebilen mama sandalyeleri ile yaşam alanlarınızda alandan tasarruf edebilirsiniz. Çok farklı şekillerde kullanılabilen bu ürünler bebeğinizin keyifli bir gün geçirmesine destek olur. Geniş oturma alanı ile çocukların konforunu sağlayan mama sandalyeleri, kendi başına yemek yeme alışkanlığı kazandırmak için idealdir. Tepsini çıkarılabilen, bardaklığı olan, yaslanma ve ayak dinlendirme aparatları bulunan mama sandalyeleri ile çocuğunuz hem dinlenebilir hem de yemek yiyebilir. Kaymaz ayak tasarımlarıyla güvenli bir kullanım sunan bu ürünler çocuğunuzun da aile sofralarınızda yer almasını sağlar. 5 nokta emniyet kemeri ile bebeğinizin güvende olmasını sağlayabilirsiniz. Kolay bir şekilde çalışma masasına dönüştürülen mama sandalyeleri bebeğinizin gün içinde sık kullandığı araçlardır. Siz de bebeğinizin yaşına ve zevkine uygun olan modeli ÇiçekSepeti’nin erişilebilir fiyat seçeneği ile sepetinize ekleyebilirsiniz.

Bebek Bezi Çeşitleri

Bebeklerin sağlıklı ve mutlu olması alt temizliğine bağlıdır. Pişik problemini azaltan, cilde nefes aldıran, sızıntıları önleyen bebek bezleri ile bebeğinizin kesintisiz bir uyku uyumasını sağlayabilirsiniz. Prima, Sleepy, Molfix, EvyBaby gibi markaların her yaş grubuna uygun bebek bezlerine ÇiçekSepeti’nden ulaşabilirsiniz. Çoklu paketler ile bez alışverişlerinizde tasarruf edebilmeniz mümkün. Sıvıyı anında emen, kuruluk hissi veren, pamuksu yüzeye sahip alt bezleri ile bebeğinizle keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Alt temizliğinden kullanılan yumuşak, tahriş etmeyen, alkol içermeyen ıslak havlu çeşitleri ile hijyen sağlayabilirsiniz. Bebek çamaşırlarına özel hazırlanan doğal çamaşır sabunları ile bebeğinizin hassas cildini koruyabilmeniz mümkün. Bebeklerin narin cildine uygun içeriğe sahip, tüm renklerde kullanılabilen doğal bebek çamaşır sabunları ile bebeğinizin çamaşırlarını temizleyebilirsiniz. Hareketli bebeklerin bedenine anında uyum sağlayan esnek bebek bezleri ile birlikte sunulan bebek çamaşır sabun paketleri sayesinde tasarruf edebilirsiniz.

Siz de bebeğinizin ilk gününden itibaren ihtiyaç duyduğunuz tüm araç gereçler için ÇiçekSepeti’ne göz atabilirsiniz. Bebek kutlamalarında hediye olarak tercih edebileceğiniz özel setlerin yanında tasarruf sağlamanızı kolaylaştıran çoklu paketleri değerlendirebilirsiniz. Erişilebilir fiyat seçeneği, güvenli ödeme kolaylığı ve geniş ürün yelpazesi sayesinde tüm aradıklarınızı bulabilirsiniz.