Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bebek Beslenme Gereçleri

Anne sütünden ek gıdaya geçen bebekleriniz için sağlıklı yiyecekler hazırlamak isteyebilirsiniz. Hem pişirme hem de bebeğinize yedirme aşamalarında çeşitli gereçlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bebek beslenme gereçleri sağlığa dost ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilir. Biberondan mama kaşığına, vantuzlu tabaktan mama takımına kadar kullanışlı birçok bebek beslenme gerecini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Ek Gıda Sürecini Kolaylaştıran Bebek Beslenme Gereçleri

Bebeğinizin gelişimini desteklemek ve sağlığını korumak için beslenmesine özen göstermeniz gerekir. Bebeğiniz için en yararlı gıda olan anne sütünü mümkün olduğunca uzun süre verebilirsiniz. Çalışan bir anneyseniz sütünüzü sağarak bebeğinizin gün içinde içmesini sağlayabilirsiniz. Beslenme gereçleri arasında çeşit çeşit biberonlar bulabilirsiniz. Bebek beslenme gereçleri tavsiyelerini inceleyerek sizin için en uygun biberon çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Ek gıdaya geçiş döneminde de bazı beslenme gereçlerine ihtiyacınız olacaktır. Bebek ek gıda gereçleri arasında en geniş yeri mama kapları ve rendeler oluşturur. Meyve püreleri hazırlamak için cam rendeleri tercih edebilirsiniz. Cam rendeler sayesinde meyvenin özünü kaybetmeden bebeğinizin yiyebileceği kıvama ulaşabilirsiniz.

Bebek Beslenme Gereci Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek mama gereçleri seçerken sağlığa zararı bulunmayan malzemelerden yapılmasına dikkat etmek gerekir. Mümkün olduğu kadar cam ürünleri kullanabilir ya da BPA içermeyen plastik ve silikon ürünleri tercih edebilirsiniz. Bebek çatal ve kaşıklarının ergonomik saplara sahip olması, bebeğinizin ağzına sığabilecek boyutta olması ve keskin olmaması da önemlidir. Çocuğunuzu kendi kendine beslenmeye teşvik edecek gereçler de işinize yarayabilir. Bebek beslenme gereçlerini kendi çocuğunuz için alabileceğiniz gibi sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Sevimli desenlerle süslü beslenme gereçleri ile bebeğinizin yemeklerini severek yemesine yardımcı olabilirsiniz. Bebeğinizin yeteri kadar su içmesini sağlamak için de pipetli suluk modellerini tercih edebilirsiniz.

Bebek Beslenme Gereçleri Fiyatları

Bebek ek gıda araç gereçleri fiyatları ürün özelliklerine ve malzeme yapısına göre değişiklik gösterir. Bebeğinizin ihtiyaçları doğrultusunda dilediğiniz ürüne indirim fırsatları ile sahip olabilirsiniz. Dayanıklı ve sağlığa dost malzemelerle üretilen beslenme gereçlerini uzun süre keyifle kullanabilirsiniz. Birbirinden kullanışlı ve şık bebek beslenme gereçlerini ÇiçekSepeti üzerinden uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.