Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bebek Bezi

Tüm anne babalar gibi siz de yenidoğan bebeğiniz için en iyi bakımı sağlamak istersiniz. Bebeğiniz doğumdan itibaren bakıma ihtiyaç duyar. Bu ihtiyaçların arasında yeme içmenin yanı sıra tuvalet ihtiyaçları da bulunur. Üstelik bu ihtiyaç onlar kendi çabalarıyla bu işi başarana dek sürer. Tuvalet eğitimini tamamlayana kadar geçen bu sürede sizin tarafınızdan bebek bezi ile desteklenmeleri gerekir. Bebek bezlerinin bebeğinizin hassas cildine gereken hassasiyeti göstermesini istersiniz. Bunun yanında pratik kullanımlarının olması hem bebeklerin hem de sizin daha rahat etmenizi sağlar. Bebekler konforlu şekilde hayatlarına devam ederken sizler de bunun verdiği huzuru hissedersiniz. ÇiçekSepeti sayesinde istediğiniz özellikleri taşıyan ürünlerin her birine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bebek Bezi Çeşitleri

ÇiçekSepeti birinden farklı marka ve numaralarda üretilen bebek bezlerini sizlere sunuyor. Bez numaraları; bebeğin kilo ve yaşına, bezin emme kabiliyetine, inceliği ve kalınlığına bağlı olarak değişiyor. En fazla istenen ürün ince ve emme kapasitesi yüksek olan bezler oluyor. Emme kapasitesi yüksek olan bezler, 24 saate kadar kuruluk sağlayabiliyor. Bebekler 24 saate varan bu kuruluk sayesinde oldukça rahat ve konforlu zaman geçiriyor. Bu bez çeşitleri ve daha fazlası ÇiçekSepeti ayrıcalığı ile sizlerle buluşuyor.

Bez markaları, bebeklerin kilosu ve yaşına göre belirlenen bez numaralarını her bedende bebeğin kullanabileceği şekilde tasarlıyor. Numaralar kiloya da bağlı olduğu için aynı yaş hem üst numara hem de alt numara bebek bezinde bulunur. Firmalar yenidoğanlar için bebeğin ne derece hassas olduğunu göz önünde bulundurarak gerekli çalışmaları yapıyor. Bebeğin hassas cildine sağlık problemi oluşturmaması için bezleri gerekli klinik testlere tabii tutuyor. Onay alan ürünlerini sizin beğeninize sunuyor.

Bebek Bezi Seçimi

Yenidoğan bebekler başta olmak üzere tüm bebekler için gün içerisinde en fazla kullanılan ürün bebek bezleri oluyor. Bu nedenle de bez kullanımı oldukça fazla oluyor. Kaliteli, emme kapasitesi yüksek, kuruluk hissi fazla olan ürünler tercih ettiğinizde bebek bezi ihtiyacınız azalabiliyor. Bunu uyguladığınız takdirde daha az sayıda bez sarfiyatı yapmış oluyorsunuz. İstediğiniz özelliklerde bezlere sahip olmanız için ÇiçekSepeti her zaman sizin yanınızda yer alıyor.

Tatil planı yapıyorsanız, bebeğinizin tuvalet ihtiyacı her zaman aklınızda bir soru işareti olarak kalıyor. Bebeğiniz mayo giyebilecek yaşa gelmediği için havuz ya da denize girmek için beze alternatif olarak farklı ürünler arıyor olabilirsiniz. Geliştirilen mayo bebek bezi sayesinde artık bu belirsizlik içinde kalmanıza gerek yok. Standart bebek bezleri havuz ve deniz için uygun ürünler olmadığı için bebeğiniz artık mayo bez yardımıyla havuz ve denize rahatlıkla girebilir. Tatil yolculuğunda da rahat etmeniz için külot bez seçeneklerine de göz atabilirsiniz. En iyi bebek bezi markaları için ilgili içeriğimizi ziyaret edebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

En İyi Bebek Bezi Özellikleri

Anne baba olarak bebeğiniz için her şeyin en iyisini satın almak istersiniz. Bu durum bebek bezi söz konusu olduğunda da değişmez. Bebeklerinin hassas cildine zarar vermeyen, vücuda dost ürünler kullanmak en doğal hakkınız. Bebek bezi alanında doğallığı sayesinde organik bebek bezi türleri son zamanlarda en çok tercih edilen ürünler. İsminden de anlaşıldığı gibi ürünler tamamen organik yapıda bulunuyor. İnsan vücudu ile %100 uyumlu malzemelerden meydana geliyor. Bebeğinizin hassas ve narin cildine kesinlikle hiçbir sorun yaratmıyor. Ürünler doğal ve organik yapıda olduğu için bebeğin cildine dost.

Bebek bezi bebek bakımında en fazla ihtiyaç duyulan ürün. Dolayısıyla bütçenizde de önemli bir kısmı kaplıyor. Bunu en aza indirmek için bebek bezleri alırken toplu alım yolunu deneyebilirsiniz. Bu şekilde yapılan satın almalar sayesinde bütçede ayrılan kısım giderek küçülüyor. ÇiçekSepeti ile bu ürünleri ve daha fazlasını detaylı şekilde inceleyebilir ve anında satın alabilirsiniz.