Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Bebek Bisikletleri

Bebek bisikleti modelleri ile çocuklar eğlenirken spor yapıyor! Bebeğiniz için bisiklet almaya karar verdiyseniz, onun sağlıklı gelişimi için vücuduna uygun yapıda en iyi bisikleti almanız çok önemlidir. 6 aydan 10 yaşa kadar farklı yaş kategorilerine uygun bisiklet modelini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Ayrıca özel renk ve desen seçenekleri bulunan ürünler ile çocuklarınızın beğenilerine uygun modeli seçmeniz mümkün!

Ebeveyn Kontrollü Bebek Bisiklet Modelleri

Ebeveyn kontrollü bisiklet modellerini bebeğiniz 6 aylık olduğu andan itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz. Etrafı keşfetmek için heyecan duyan ancak kendi başına yürümeye henüz başlamamış bebeğinize sizin kontrolünüzde olan bisikletlerle yardımcı olabilirsiniz, etrafı keşfetmesini sağlayabilirsiniz! Ebeveyn kontrollü bisikletler, bebeğinizin rahat oturabilmesi için özel bir koltuk ile tasarlanıyor. Bebek ergonomisine uygun olarak tasarlanan koltuklar çocuğunuzun sırtını destekleyerek rahat etmesine yardımcı oluyor. Aynı zamanda iki omuzdan birden gelen ve bel kısmında sabitlenen emniyet kemeri bebeğinizi korurken aynı zamanda sürüş esnasında onun ergonomik oturma pozisyonunda kalmasına yardımcı oluyor.

Bisikletin arkasında bulunan kontrol kısmı, tek elle ve eğilmeden bisikleti rahatlıkla kontrol etmenize imkan sunuyor. Kontrol kolu bisikleti iterek hareket ettirmenize yardımcı olurken aynı zamanda direksiyon görevi de görüyor. Birden fazla fonksiyona sahip olan ebeveyn kontrollü bisikletler, bebeklerin ilgisini çeken sesli ve ışıklı oyuncaklarla beraber tasarlandığı gibi daha büyük yaştaki çocuklar için üç tekerlekli bisiklete dönüşebilen ürünler olarak da sunuluyor.

Denge Bisikleti ile İki Tekere Kolay Geçiş

2-5 yaş arası çocuklar için özel olarak üretilen denge bisikletleri ahşap yapılarıyla dikkat çekiyor. Doğal malzemelerle hazırlanan denge bisikletleri hafif ve aerodinamik yapıda üretiliyor. Bu sayede çocuklar için kolay kullanım imkanı ve rahat bir sürüş sağlıyor. Pedalsız tasarlanan denge bisikletleri, henüz kasları pedal çevirecek kadar gelişmemiş yaştaki çocukların kas gelişimine destek oluyor. Yere basarak hareket ettirilen bisikletler düşme riskini de ortadan kaldırıyor. Bu sayede düşme korkusu yaşamadan dengede durmayı başaran çocuklar, iki tekerli normal bisikletleri kullanmayı diğerlerine göre çok daha hızlı öğrenebiliyor.

Denge ve kas gelişiminin yanı sıra denge bisikletleri çocukların vücut koordinasyonlarının gelişmesine de katkıda bulunuyor. Aynı şekilde dikkat ve konsantrasyon gelişimine de destek olan denge bisikletleri, çocuğunuzun iyi vakit geçirirken motor becerilerinin de gelişmesine yardımcı oluyor. Sevilen motosikletlerin görünümüne sahip olan denge bisikletlerini sevdiklerinize hediye ederek onları da çok mutlu edebilirsiniz!

İki Tekerli Erkek ve Kız Çocuk Bisikletleri

12, 16 ve 20 jant olarak üç seçenek sunan iki tekerli bisikletler çocuğunuzun vücut yapısına bağlı olarak 5 ile 10 yaşları arasında kullanım imkanı sunuyor. Çocukların zevklerine yönelik renk ve desen seçenekleri sunan ürünler, sahip oldukları aksesuarlar ile de onları mutlu ediyor. Sepetli ya da çantalı bisiklet modeller ile çocuğunuz bisiklet keyfini yaşarken eşyalarını da kolayca yanında taşıyabilir. Bunun yanı sıra arkalıklı ya da arka bagajlı modelleri de tercih edebilirsiniz.

İki tekere geçişi kolaylaştırmak için denge tekerine sahip modeller de bulunuyor. Denge tekeri sayesinde çocuklar ilk önce bisiklete alışıyor ve pedal çeviren kasları güçleniyor. Düşme korkusu olmadan bisiklet üzerinde vakit geçirmek çocukların kendilerine olan güvenlerinin artmasına yardımcı oluyor. Bisikletiyle tek başına mesafe katetmek çocuğunuzun kişisel gelişimine de olumlu katkı sağlayan etkenler arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra çocuklara özel tasarlanan bisikletlerin hepsi çocukların güvenliği için yumuşak hatlara sahip olan gövdelerle hazırlanıyor. Aynı şekilde zincir ve dişli gibi sivri uçlu kısımlar koruyucu kapaklarla güvenli hale getiriliyor.

Siz de bebeğinizin ya da çocuğunuzun spor yaparak ve eğlenerek kendine güvenli bir şekilde büyümesini istiyorsanız ÇiçekSepeti bebek bisikleti modelleri arasından en iyi bisikleti seçebilirsiniz! Gelişmiş özelliklere sahip, farklı model ve desenlerde uygun fiyatlı bisikletler ÇiçekSepeti’nde çocuklarınızı mutlu etmeyi bekliyor!