İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bebek Body

Bebek iç giyim ürünleri arasında yer alan ve bebeğinizin cildi ile temas eden ilk ürünlerden biri olan bebek body'leri, bebeklerin gardırobunda oldukça önemli bir yere sahip. Son derece hassas bir cilde sahip olan bebeğiniz için ÇiçekSepeti'nin geniş ürün yelpazesinde tercih edebileceğiniz yumuşacık dokuya sahip renk renk ve desen desen bebek body çeşitleri, zıbın setleri, birbirinden sevimli tulum modelleri ve panço setleri yer alıyor.

Bebek body modelleri arasında başta saflığın simgesi beyaz olmak üzere tek renkli modellerden birkaç rengin uyumlu bir şekilde bir araya geldiği çok renkli modellere, uzun kollusundan kısa kollusuna, desenlisinden desensizine kadar birçok kaliteli seçenek bebeğinizin narin cildine temas etmeyi bekliyor.

En Az Bebeğiniz Kadar Sevimli ve Şirin Bebek Body Modelleri

Farklı renk ve desen seçenekleriyle hem bebeklerin hem de ebeveynlerin kalbini çalan ÇiçekSepeti'ndeki bebek body çeşitleri, son derece rahat ve pratik özelliklere sahip. Çıtçıtlı yapısı olan rengarenk ürünler, hareketli bebeğinize kıyafet giydirme zahmetini ortadan kaldırıyor. Üzerinde sevimli karakterlerin, hayvan figürlerinin, çiçek motiflerinin ve daha birçok desenin bulunduğu modeller, bebeğinizin şirinliğine şirinlik katıyor.

Modeller bebeğinizin cinsiyetine göre de çeşitlilik gösteriyor. Erkek bebekler için üzerinde hayvan deseni ve bebeğinizin ismine özel tasarımlar bulunduğu gibi Babalar Günü'ne özel tasarımlar da yer alıyor. Kız bebekler için tasarlanan modellerde ise çiçek motifli desenler, bebek figürlü ya da yaş gününe özel modeller öne çıkıyor. Diğer yandan bebek body çeşitlerinde hakim olan ana renk de bebeğinizin cinsiyetine göre farklılık gösteriyor. Erkek bebekler için mavi, kız çocuklar için ise pembe rengin ağırlıkta olduğu birçok model sizi bekliyor.

Bebeğinizin Konforu İçin Mevsime Uygun Bebek Body Çeşitleri

Bebeğiniz için body tercih ederken göz önünde bulundurmanız gereken önemli kriterler arasında mevsim koşulları da yer alıyor. ÇiçekSepeti'ndeki her mevsime uygun farklı özelliklere sahip tasarımlar, bebeğinizin vücut ısısını kontrol etmenize yardımcı olan özelliklere sahip. Bebeğinizi kış aylarında soğuktan korumak ve sıcacık tutmak için uzun kollu ve sık dokunmuş bebek body'lerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Yaz aylarında ise bebeğinizin sıcaktan bunalmasını önleyen kısa kollu ve atlet biçiminde tasarlanan modeller tam bebeğinize göre. Ayrıca bebeğinizin yaz aylarında rahat hareket edebilmesi için çok bol ya da dar olmayan konforlu yapıdaki esnek modeller de ÇiçekSepeti'nde!

Bebeğinizin Hassas Cildine Uygun Modeller

Bebeğiniz için satın aldığınız tüm ürünlerde olduğu gibi bebek body seçiminde de oldukça hassas davranmanız gerekiyor. Tercih edeceğiniz body kumaşının bebeğinizin hassas cildine zarar vermeyen cilt dostu bir kumaş olması son derece önemli. Bu nedenle tercihinizi bebeğinizi terletmeyen %100 pamuklu ve organik kumaşlara sahip olan ÇiçekSepeti'nde bulunan bebek body'lerinden yana kullanabilirsiniz. Cilde nefes aldıran kumaşlar ile hava geçişi vücuda sağlıklı bir şekilde gerçekleşerek bebeğinizin hassas cildi en ideal biçimde nefes alabilir.

Kumaşta kullanılan boyanın kalitesi de dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta. Kalitesiz bir boya çocuğunuzun alerjik reaksiyon göstermesine neden olarak sağlığına zarar verebilir. Desenli yapıya sahip bir bebek body'si satın almayı düşünüyorsanız baskı kalitesinin bebeğinizin cildine zarar vermeyen su bazlı özellikte olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca yaka ve bel bölümündeki etiketlerin baskı kalitesi de oldukça önemli. Etiketlerin transfer baskı tekniği ile üretilmiş olması, bebeğinizin cildinin tahriş olmasının önüne geçiyor.

Bebeği için daima en iyisini düşünen her anne baba gibi siz de bebeğinize zarar vermeyen tüm bu özellikteki ürünlere ÇiçekSepeti üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.