İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bebek Güvenlik

Bebekler dünyaya geldikten bir süre sonra sırasıyla hareketlenme, oturma, emekleme ve yürüme gibi büyüme adımlarını hayata geçirmeye başlarlar. Merak ve keşfetme duyguları gelişir ve bir göz açıp kapama anında onları odanın diğer bir ucunda bulabilirsiniz. Hareket etme, ayağa kalkma gibi becerileri geliştikçe kendi yatakları da dâhil olmak üzere evin her noktası onlar için tehlike arz eden bir hale gelir. Özel olarak geliştirilmiş bebek güvenlik ürünleri, bebeğinizin evde daha güvenli bir ortamda büyümesini ve sizin de daha huzurlu hissetmenizi sağlar.

Teknolojik Bebek Güvenliği Ürünleri

Bebek ve çocukların güvenliğini sağlamak üzere geliştirilen ürünler, farklı kullanım amacına hizmet eden çok geniş bir yelpaze içerir. Güvenlik ekipmanları içinde ilk ihtiyaç duyulan ürün bebek telsizleridir. Bebek telsizi, ev içi mesafelerde bebeğin çıkardığı ağlama, mırıldanma gibi tüm sesleri duymanızı sağlar. Kameralı bebek telsizi modelleri, yanında olmadığınız her an bebeğinizi gözlem altında tutabilmenize yardımcı olur. Gece ve gündüz uykularında, beslenme, alt değiştirme, uyanma gibi size ihtiyaç duyduğu anlarda kısa sürede yanında olmanız için bebek ihtiyaç listesinin öncelikli ürünleri arasında yer alır.. Telsiz sayesinde evdeki rutin işlerinizi yapabilir, kendinize vakit ayırabilirsiniz. Telsizler, bebeğin odasının ayrıldığı durumlarda ebeveynin güvenle uyumasına da destek olur.

Bebek kameraları, çocukların anlık takip edilmesini ve ev içinde güvende kalmalarını sağlar. Bebek kamerası, ortamdaki ses ve görüntüyü kaydetmesinin yanı sıra akıllı telefon, tablet ve bilgisayar vasıtasıyla anlık izleme imkânı da sunar. Böylece odasında olduğu anlarda onu dilediğiniz her an gözlem altında tutabilir ya da ev dışındayken eve bağlanarak bebeğinizin güvende olup olmadığından emin olabilirsiniz.

Bebek Güvenlik Ekipmanları

Bebek güvenlik ekipmanları içinde en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden biri de yatak bariyerleridir. Yatak bariyerleri hem bebeklerin hem de çocukların güvenli şekilde uyumalarını sağlar. Yatağa kolayca monte edilen bariyerler, gece uykusunda düşmelerini önler. Yatak bariyerleri, farklı malzemelerden, katlanabilir, yıkanabilir, boy ayarı yapılabilir özelliklere sahip geniş ürün yelpazesiyle satışa sunulur. Bebeğinizin yatağına, yaşına ve kullanım amacına uygun farklı yatak bariyeri modelleri içinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Bebekler, gelişim hızlarına göre belirli bir aydan sonra emeklemeye ve yürümeye başlarlar. Her ne kadar sürekli bir bakım verenin gözetimi altında olsalar dahi bir anlık dalgınlık ciddi tehlikelere sebep olabilir. Evde istenmeyen kazaların, yaralanmaların ve tehlikelerin önüne geçmenin en kolay ve pratik yolu güvenlik malzemelerini kullanmaktan geçer.

Bebekler, hareket etmeye başladıkları ilk andan itibaren özgür olmak ve keşfetmek isterler. Onları sürekli uyarmak, durdurmak ve engellemek özgüven duygusunun zedelenmesine ve korku duymalarına sebep olabilir. Bu sebeple güvenli bir alan oluşturup kontrollü bir serbestlik sağlamak bebeğinizin gelişimini olumlu yönde destekleyecektir.

Bebeğinizin evde güvende kalması için, öncelikle tüm evi ve eşyaları gözlemleyin. Ona zarar verecek sivri ve keskin köşeleri, merdivenleri, merak edip kurcalayabileceği ocak, fırın, elektrik prizi, dolap ve çekmece gibi eşyaları güvenli hale getirmek için ihtiyacınız olan ürünleri temin edin. Güvenlik kapıları, bebeğinizin merdivenden düşmesini ya da istemediğiniz alanlara girmesini engeller. Priz kapağı, onu olası elektrik çarpmalarına karşı korur. Ocak, fırın, dolap, pencere ve çekmece kilitleri istenmeyen kazaların yaşanmasına engel olur. Köşe bandı, bebeğinizin ani hareketleri sırasında başını çarpması gibi sık karşılaşılan kazalarda yaralanmasının önüne geçer. Evdeki tehlikeli alanlar ve elektronik cihazlar için özel olarak geliştirilmiş tüm ürünleri Çiçeksepeti bebek güvenlik kategorisi altında bulabilir, kolaylıkla satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.