Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bebek Kamerası

Bir anne ve babanın en büyük vazifesi bebeğinin her daim yanında olmak ve sürekli onu koruyup kollamaktır, şüphesiz. Ancak bazı durumlarda bebeğinizin yanından ayrılmanız gerekebilir. Bebeğinizin uyku vaktinden tutun da sizin temizlik işlerinize kadar birçok neden bu kısa ayrılığa sebep olabilir. Bebekler yalnız kaldıkları zaman kendilerini zarar görecekleri bir duruma sokabilirler. Bu da anne babaların sürekli tedirgin ve endişeli hissetmesine, işlerini sürekli yarıda kesip bebeklerini kontrol etme ihtiyacı duymalarına neden olur. Aslında bu sorunu çözmenin oldukça kolay bir yolu var! Tüm bu endişelerinizi gidermek ve huzurla işlerinizi devam ettirmek için teknolojiden yardım alabilirsiniz. Bebek güvenliği için özel olarak üretilmiş kameralarla bebeğinizi sürekli izleyerek onu kontrol altında tutabilirsiniz. Odasındaki uygun bir yere konumlandırdığınız kameralar sayesinde bütün endişeleriniz bir anda uçup gider. ÇiçekSepeti’nde yer alan yüzlerce bebek güvenlik kamerası çeşidi sayesinde gözünüz hep bebeğinizin üzerinde olur.

Yeni doğan bebeklerin odalarında tek başına kaldıklarında güvende olmaları her şeyin başında geliyor. Bu nedenle başka odada iş yaptığınızda vaya işe gittiğinizde bakıcınızın bebeğinizle olan ilişkisini görmek istediğinizde güvenlik kameraları çok büyük kolaylık sunuyor. Bebek Güvenlik kameralarının mobil cihazlarla olan bağlantıları sayesinde dilediğiniz yerde ve zamanda bebeğinizi takip etmeniz, uyku durumunu görmeniz, uyandığında anında fark etmeniz mümkün. Ebeveynler için oldukça büyük kolaylık sunan bu ürünlere ÇiçekSepeti bebek güvenlik kamerası sayfası üzerinden ulaşabilir; en iyi markaların, en iyi ürünlerini inceleyerek sipariş edebilirsiniz.

Bebek Güvenlik Kamerası Modelleri ve Avantajları

Bebekli bir hayata alışma süreci aile için zorlayıcı olabilir. Bir bebeğin sorumluluğunu almak için tüm yönleriyle onu güvende tuttuğunuzdan emin olmalısınız. Ancak bazı durumlarda elinizi ve gözünüzü bebeğinizin üzerinden çekmeniz gerekebilir. Hayatın olağan seyrinde sizin de tamamlamanız gereken işler, kendinize ayırmanız gereken vakitler, gitmeniz gereken yerler olabilir. Böyle durumlarda bebeğinizle ilgili “Acaba iyi mi? Güvende mi? Şu an ne yapıyor?” sorularının zihninizde yankılanması gayet normal. Yine de bu kadar endişelenmenize hiç gerek yok. Günümüzde teknoloji; bebeğinizin ve sizin en iyi dostunuz.

 • Bebekler, özellikle hafif uykudayken siz odasına girdiğinde huzursuzlanabilir. Bebek güvenlik kameraları, bebeğinizi rahatsız etmeden ve takip edildiğini hissettirmeden kontrol etme imkanı sunar. Böylece bebeğinizi her an yakından izleyebilirsiniz.
 • Aradığınız özelliği bulabileceğiniz ve ihtiyacınıza uygun olan birçok farklı modelde kamera mevcuttur.
 • Wi-Fi uyumlu teknik yapıları, telefonunuza ve diğer mobil cihazlarınıza indirdiğiniz uygulamalar üzerinden bebeğinizle sürekli iletişim halinde olmanızı sağlar.
 • Birçok model HD görüntü kalitesine sahiptir. Böylece odadaki tüm detayları görebilirsiniz.
 • Gece görüş özelliğine sahip olan bebek kameraları sayesinde bebeğinizi uykusunda dahi izleyip sessiz bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Böylece gündüz olduğu kadar geceleri de net ve canlı bir şekilde görüntü alabilirsiniz.
 • Zoom yapan ya da 360 derece görüş sağlayan modellerde kamera açısını değiştirebilir, bebeğinizin bulunduğu odayı istediğiniz noktadan görüntüleyebilirsiniz.
 • Tek taraflı ses iletimi yapan bebek kameralarıyla bebeğinizi görmenin yanı sıra sesini de duyabilirsiniz.
 • Çift taraflı ses iletimi yapan modeller ise bebeğinizin sesini dinleyebilmenizin yanı sıra kendi sesinizi de onun odasına iletmenizi sağlar. Böylece bebeğiniz siz yanında yokken bile kendini rahat ve güvende hisseder.
 • Harekete duyarlı kameraların hareket algıladığında otomatik izleme yapma özelliği sayesinde bebeğinizi an be an takip edebilirsiniz. Bebeğinizin hareketlerinde değişim olduğunda size haber veren bu modeller sayesinde talihsiz kazaların da önüne geçebilirsiniz.
 • Bazı bebek güvenlik kameralarında ortam termometresi özelliği bulunur. Bu modeller oda sıcaklık takibi yapar ve ısı değiştiğinde size sıcaklık uyarısı gönderir.
 • Isı ölçümünün yanı sıra sahip olduğu sensörler sayesinde uyku takibi, kalp atış hızı ve oksijen seviyesi ölçümü yapan modeller de vardır.
 • Birçok kamerada depolama özelliği mevcuttur. Bu özellik sayesinde 24 saate kadar kayıt alabilir, kayıtlı görüntüleri daha sonra yeniden izleyebilirsiniz.
 • Dilerseniz telefonunuza indirdiğiniz uygulamaları sayesinde video ve fotoğraf kaydetme özelliği sunan kameralarla bebeğinize ait bir anı albümü bile oluşturabilirsiniz.
 • Ninni çalma fonksiyonu bulunan modellerle bebeğinizi sakinleştirebilir, rahat ve huzurlu bir uyku uyumasını sağlayabilirsiniz.
 • İki ebeveyn üniteli kamera modelleri, kullanım açısından daha rahattır. Ünitelerden birini yatak odasında bırakırken diğerini salonda bulundurabilirsiniz. Böylece elinizdeki tek üniteyi odalar arasında taşımak zorunda kalmazsınız.

Hangi Bebek Güvenlik Kamerasını Seçmelisiniz?

Hem bebeğinizin güvenliği hem de kendi iç huzurunuz için bir kamera almaya karar verdiyseniz, hangi ürünü seçeceğiniz konusunda detaylı bir araştırma yapmalısınız. Piyasada her istek ve ihtiyaca uygun olarak tasarlanmış yüzlerce farklı bebek güvenlik kamerası modeli mevcuttur. Bu aşamada kendi önceliklerinizi belirlemelisiniz.

Bebek güvenlik kamerası seçerken temel olarak ses ve görüntü kalitesi, internet bağlantısı ve mobil cihazlarla uyum, telsiz frekans mesafesi ve çekim gücü gibi özelliklere dikkat edebilirsiniz. Kamerayı kuracağınız yer de seçiminiz açısından oldukça önemli. Özellikle bahçe, oyun parkı gibi açık havada kullanacağınız kameraların su geçirmez özellikte olmasını, kameranızın kullanım ömrü açısından göz önünde bulundurmanız gerekir. Tüm bunlardan sonra istek ve ihtiyacınıza uygun ek özelliklere bakabilirsiniz.

Bebek güvenlik kameralarının birçoğu benzer özellikler taşırken zekice eklenmiş bazı özellikler bir modeli diğerinden ayırmaya yeter de artar bile. Örneğin gece görüş özelliği, Wi-Fi bağlantısı ile takip kolaylığı, video kayıt sistemi birçok kamerada ortaktır. Ancak çift yönlü ses iletimi, yatay ve dikey kamera hareketleri ile tam görüntüleme, oda termometresi, ninni çalar gibi bazı özellikler tercih sebebi olabilir. Burada sizin ihtiyaç ve tercihleriniz devreye girer. Yaptığınız araştırmalar sonucu size en uygun bebek güvenlik kamerası modelini ÇiçekSepeti’nde bulmanız hiç de zor değil.

Bebek Güvenlik Kamerası Özellikleri

Bebeklerin güvenli bir şekilde büyümeleri veya uyumaları için evinizde bebek güvenlik kamerası kullanmanız içinizin rahat etmesi için oldukça faydalıdır.

 • Bebek telefon telsizleri, videolu bebek telsizleri, dijital bebek telsizleri, hareketli kameralar, gizli kameralar, sensörler ve ultra mini kamera seçenekleri ile bebeğinizi gün boyu izleyebilirsiniz.
 • Bebek kameralarını kullanarak bebeğin bakımının yapıldığı odayı ister belirgin bir şekilde isterse gizli bir şekilde takip edebilirsiniz.
 • Bebek hareketlerine ve sesine duyarlı bebek dedektörleri ise güvenlik kamera seçeneklerinden farklı olarak daha kapsamlı bir hizmet sunar. Bebeğin evde farklı bir odada sessiz ve bir o kadar güvenli bir şekilde uyumasını bebek dedektörleri ile sağlayabilirsiniz. Bu cihazlar yardımıyla annesinin veya babasının sesini her an alabilen bebek, güven içinde uykusuna dalarken aileler farklı bir odada günlük hayatına devam edebilir.
 • Evinize gelen bakıcıların bebeklere nasıl davrandığını görmek veya bilinçli bir şekilde çocuğunuzu gün boyu takip etmek için güvenlik kameralarını değerlendirebilirsiniz.
 • Anne- bebek ürünleri arasında hayli popüler olan bebek güvenlik kameraları sayesinde çalışan anneler için evde neler olduğu sorun olmaktan çıkıyor. İster çalışırken ister eve geldiğinizde takip edebileceğiniz video görüntüleri ileri veya geri sararak sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.
 • Bebek kamera sistemleri; bebek odasının sıcaklığını, nemini bilmenizi sağlarken çift yönlü konuşma desteği ile müdahil olunması gereken durumlarda anne ve babalara kolaylık sunar.
 • Bebek uyurken, mamasını yerken veya ilk adımlarını atarken onu telefondan veya PC üzerinden güvenlik kameraları vasıtasıyla seyredebilirsiniz. Bazı modellerde telsizlerin menzil sınırı bebek uyurken dışarı çıkıp işlerinizi halletmenizi de destekler.

Her zaman her yerde gönül rahatlığı içinde yaşamanızı sağlayan bebek kameralarını bakım gerektiren yaşlılarınız için de tercih edebilirsiniz.

Bebek Güvenlik Kamerası Sayesinde Gözünüz Arkada Kalmaz

Son yıllarda babalar kadar anneler de iş hayatına aktif olarak katılım gösterir. Siz de bu ailelerden biriyseniz bebeğinizi muhtemelen çok güvendiğiniz bir aile üyesine ya da anlaştığınız bir bakıcıya emanet edeceksinizdir. Ne kadar güvende olsa da aklınızın bebeğinizde kalmaması için onu sürekli takip edebileceğiniz bir kameradan destek almak hiç de kötü bir fikir olmayabilir. Bebeğinizden ne kadar uzakta olursanız olun, bebek güvenlik kamerası sayesinde gözünüz hep bebeğinizin üzerinde olur.

Satın aldığınız bebek güvenlik kamerasını isterseniz duvar ya da tavana montajlayabilir, isterseniz de masa üzerinde kullanabilirsiniz. Kolay kurulumu ve kullanışlı arayüzleri sayesinde bebek güvenlik kameraları en büyük yardımcınız olur. Wi-Fi ile çalışan modeller, internet bağlantısı gerçekleştikten sonra kullanıma hazırdır. Ebeveyn ünitesini aktifleştirerek ve seçtiğiniz modele ait mobil uygulamayı indirerek bebeğinizi hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

ÇiçekSepeti’nde yer alan yüzlerce bebek güvenlik kamerası, hem bebeğinizi hem de sizi huzura kavuşturmak için göreve hazır! Beğendiğiniz ürünü hemen sepete atın, hızlı ve güvenilir alışverişin keyfini hızlı teslimat ayrıcalığıyla yaşayın.

En İyi Bebek Bebek Güvenlik Kamerası Modelleri

Bebek güvenlik kamerası seçerken dikkat etmeniz gereken konu ihtiyaçlarınızı belirlemektir. Ses ve görüntü kalitesi, telsiz mesafesi, mobil cihazlarla uyum gibi temel özelliklerin yanı sıra ekstra istediğiniz özellikleri belirleyerek en iyi bebek güvenlik kamerasını tercih edebilirsiniz.

Bebek güvenliğini ve bakımını en kolay şekilde yapmayı sağlayan bebek güvenlik kameraları ve telsizleri, içinizi rahat ettiren evdeki üçüncü göz olarak düşünebilirsiniz. Mutfakta yemek yaparken, en sevdiğiniz diziyi izlerken, sevdikleriniz ile sohbet ederken veya kahvenizi yudumlarken bebeğin nasıl uyuduğu, uyandığı, huzurlu olup olmadığını gece gündüz takip edebilirsiniz.

Kendilerine özel depolama alanları ve sınırsız paylaşım özellikleri ile bebeği takip etmek isteyen sevdiklerinizle de görüntülerinizi paylaşabilirsiniz.

Bebek için olumsuz bir bakıcı deneyimi durumu söz konusu olduğunda olan biteni görmeniz ve anlamanız açısında da bu ürünler oldukça fayda sağlayacaktır.

En iyi güvenlik kamerası sizin beklentilerinizi en üst seviyede karşılayan modeldir. Hemen şimdi birbirinden kullanışlı ve uygun fiyatlı güvenlik kamerası ürünlerini inceleyerek en uygun seçimi yapabilirsiniz.

Yeni ebeveyn olan herkes için bebeklerinin mutluluğu ve güvenliği her şeyden önce gelir. Onun için en iyiyi ve en kaliteli ürünü tercih ederek içlerinin rahat olmasını isterler. Bu nedenle bebeğinizin güvenliğini sağlarken aynı zamanda sizin de rahat etmenize yardımcı olacak güvenlik kameraları oldukça kullanışlı ürünler olarak öne çıkar. Bebeğinizle olan bağlantınızı istediğiniz her yerde ve her zaman sürdürmenizi sağlayacak bebek güvenlik kamerası ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, hızlı teslimat seçenekleriyle sipariş edebilirsiniz.