Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bebek Havlu Bornoz

Hassas cilt yapısına sahip bebeklere özel tasarlanan bebek havlu ve bornoz takımları ile bebeğinizin cildini güvenle kurulayabilirsiniz. Doğal pamuktan dokunan ve havlu kumaşla üretilen bebek bornoz takımları, tasarım olarak da oldukça farklı seçenekler sunmaktadır. Kız ve erkek bebeklere uygun renkler, işlemeler, motif ve figürlerle tasarlanan ürünler, en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Birbirinden güzel renk ve tasarımdaki bebek bakım ürünleri, uygun fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor.

Suyu Hızla Emen Bebek Havlu Bornoz Takımları

Pamuk ve bambu gibi doğal ipliklerle dokunan havlu bornoz takımları, bebeklerin duyarlı ciltlerine hassas dokunuşlar yapan sağlıklı ürünlerdir. %100 organik pamuktan üretilen, antialerjik ve antibakteriyel bebek bornozları güvenle kullanılabilir. Yumuşacık pamuk dokumalı havlu ve bornoz modelleri, bebeğinizin bedeninde kalan ıslaklığı hızla emerek kolayca kurulamanıza yardımcı olur. Yumuşaklığını uzun süre koruyan pamuk dokumalı ürünleri tercih ederek bebeğinizin banyo keyfini konforlu hale getirebilirsiniz. Sert yapılı havlu ve bornozlar bebeğin hassas cildini rahatsız ederek kurulama sırasında huysuzlanmasına yol açar. Bebek cildine uyumlu yumuşak dokulu bebek havlu, bornoz setlerini seçmeniz bu açıdan oldukça önemlidir.

Cinsiyete göre özel figürler, isme özel işlemeler ve pastel renklerle üretilen bebek havlu bornoz takımları, farklı özelliklerle tasarlanır. Bazı takımlarda kese, terlik, önlük, banyo oyuncağı gibi aksesuarlar bulunur. Bazılarında da kapüşonlu banyo havlusu, panço ve kundak gibi ürünler yer alır. Spor kulüplerinin renk ve armalarıyla üretilen lisanslı bebek bornoz takımları ise sıkı taraftar olan ebeveynlere hitap eder.

Anne Bebek İçin İdeal Doğum Hediyeleri

Bakım ürünleri arasında bulunan bebek havlu ve bornoz setleri, doğum yapan dostlarınıza alabileceğiniz hediyeler arasında yer alır. Ünlü tekstil markalarının, bebeklerin yaşına ve cinsiyetine uygun modellerle tasarladığı havlu bornoz takımları, keyifli kullanım konforu sunan ürünlerdir. Kız bebeklere alacağınız havlu takımlarını, nakışlar, tüller ve incilerle süslenen modeller arasından seçebilirsiniz. Pembe, beyaz, lila, sarı ve kırmızı renk tonlarıyla üretilen takımlar, kızlara özgü eğlenceli desenler de sunar. Mavi, lacivert, gri, beyaz, sarı, yeşil gibi renklerin kullanıldığı ve hayvan, araba, gemi, uçak figürlerinin yer aldığı modeller ise erkek bebekler için idealdir. Geyik, tavşan, civciv, kedi, köpek ve sincap işlemeli modeller ise hem kız hem de erkek bebeklere hitap eder.

Yumuşak dokulu bebek bornoz seti ve havlu modelleri arasında etrafı biyeli tasarımlar bulmak da mümkündür. Bebek sağlığına uygun kumaş, dikiş, boya ve dijital baskı detayıyla üretilen modelleri güvenle kullanabilirsiniz. Ergonomik kullanım konforuna sahip takımlar; bornoz, silme havlusu, kese, terlik ve kundak havlusu gibi ürün çeşitlerinden oluştuğu için işlevsel bir doğum hediyesi olmayı da başarır.

Estetik Tasarımlı Bebek Havlu Bornoz Modelleri

Bebek bornoz takımları ve havlu setleri, farklı modeller sunarak ihtiyacınız olan ürünü bulmanızı kolaylaştırır.

  • Bir bornoza gereksinim duyuyorsanız organik müslin dokumayla üretilen, beli kuşaklı, desenli ve kapüşonlu panço modeli sizin için uygundur. %100 pamuktan üretilen panço bornozlar, suyu hemen emerek bebeğinizi kolayca kurulamanıza yardımcı olur.
  • Bebek silme havlusu almak istiyorsanız % 100 bambu dokumadan üretilen, yüksek emicilik gücüne sahip, kapüşonlu, kenarları biyeli ve yıkama kesesi hediyeli modellere bakabilirsiniz.
  • Sevimli hayvan figürleriyle peştamal konseptinde tasarlanan, etek kısmı püsküllü, kapüşonlu ve beli kuşaklı bambu bebek bornoz modellerini ise hem kendi bebeğinize alabilir hem de arkadaşınızın bebeğine hediye edebilirsiniz. Plaj bornozu olarak da kullanılan modeller, estetik tasarımlarıyla ön plana çıkmaktadır.
  • Bebek havlu bornoz setine ihtiyacınız varsa uygun fiyat seçeneği sunan, estetik tasarımlı 4’lü ve 5’li ürün modellerine yönelmeniz bütçeniz açısından daha iyi olacaktır.

Her yaşa uygun, cazip fiyatlı bebek havlu bornoz takımlarını ÇiçekSepeti’nde bulabilir, hızlı gönderim ve farklı ödeme seçeneklerinden yararlanarak sipariş edebilirsiniz.