Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bebek Karyolası

Bebekler için günün çok büyük alanını geçirdikleri karyolaları büyük önem taşır. Karyola satın almadan önce birçok farklı özelliğe dikkat etmek gerekir. Doğum anından itibaren en az bir senelerini yoğun uykuda geçirerek büyüme kaydeden minikler için yattıkları karyolaları ve konforlarının büyük önemi vardır. İlk üç aya kadar dönme eylemini gerçekleştiremeyen bebekler için sepet karyolalar ya da anne yanı yatak seçimleri doğru tercih olur. Her an ebeveynlerinin kontrolünde olabilmeleri için kullanımı kolay tekerlek ayaklı sepet gruplarından zevkinize uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz. Altıncı aylarından itibaren hareket kabiliyeti gelişen bebekler için daha büyük ve güvenlik alanı yüksek karyola seçimi bebeğin zarar görebileceği durumları en aza indirecek özelliklerde tasarlanır. Güvenlik çitleri yüksek karyolaları tercih edebilirsiniz.

Birbirinden farklı modellere sahip, en kullanışlı tasarımları bir araya getiren bebek karyolası çeşitleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak, bebek karyolası sayfasında listelenen ürünleri kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

Bebek Karyolası Modelleri

Doğumlarından itibaren bebekler için en önemli olan nesne karyolalardır. Karınlarını doyurma anları dışında neredeyse tüm günü uyuyarak geçirirler. Büyümelerinde en büyük etken olan düzenli uyku için rahat, konforlu ve güvenli alanlara ihtiyaçları vardır. Doğumlarından ilk üç aya kadar dönme eylemini gerçekleştiremeyen minikler için özel olarak tasarlanan sepet karyolalar en çok tercih edilenler arasında yer alır. Sepet karyolalar genel olarak portatif yapılarda üretilirler ve her an bebeğinizi yanınızda bulundurabilir, uyku esnasındayken de kontrolünü sağlayabilirsiniz. Bebek odaları için özel olarak üretimi sağlanan bebek karyolası büyüyen formuyla en çok tercih edilen çeşitler arasında yer alır. Uzun süreli kullanım olanağı sunan bebek karyolasının büyüyen formu ile çok uzun yıllar kullanılabilir. Bebek büyüdükçe yatağında mekanizmalarından büyüterek uyku alanını konforlu bir hale getirebilirsiniz. Bebek karyolaları arasından en çok tercih edilen çeşitlerden biri de anne yanı karyolalardır

Kullanışlı Karyola Çeşitleri

Bebek karyolası anne yanı olanlar anneler içinde büyük bir konfor alanı sağlar. Gece boyunca periyodik saatler aralığında karnı doyurulması gereken bebeklerin anne yanında olmaları, yorgun annelerin ekstra enerji sarf etmesine gerek kalmadan hızlı ve konforlu bir şekilde bebeklerini beslemelerine olanak tanır. Bebekler de bu sayede uykuları açılmadan hem karınlarını doyurur hem de annelerinin kokuları ile birlikte huzurlu uykularına devam ederler. Bebek karyolaları üretimin de birçok farklı materyal kullanılabilir. Bebek karyolası ahşap malzemelerden de üretilir. Sağlığa uygunluk gösteren ahşap ürünler şık görünümleri ile de beğenileri üzerine toplar ve sık tercih edilenler adasında yerini alır. Bebeklerin karyolaları kadar içinde kullanılan yatakların da önemi çok büyüktür. Bebek karyolası yatağı seçerken bebeklerin narin vücutlarına uygun, konforu yüksek yatak tercih etmeniz gerekir. Rahat, huzurlu bir uykuyla sağlıkla büyüyen bebeklerdeki daha mutlu bireyler olurlar. En çok tercih edilen modellerden biri olan montessori karyola 90x190, pratik ve bebek gelişimi dostu tasarımıyla beğeni topluyor.

Avantajlı Bebek Karyolası Fiyatları

Online satış, mağazalarda ulaşamayacağınız montessori karyola, büyüyen bebek karyolası, ahşap bebek karyolası, sallanan bebek karyolası, modern bebek karyolası gibi bebek karyolası modelleri tek tıkla beğeninize sunuluyor. ÇiçekSepeti bebek karyolası kategorisi ise kampanya ve özel fırsatlarla çok daha cazip hale gelen ürünlerden oluşuyor. Bebek karyolası sayfasında listelenen birbirinden özel bu ürünler, online alışverişe özel kampanyalarla, ÇiçekSepeti’nde! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen kategoriyi dolduran renkli ve şık ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı seçenekler ayağınıza gelsin.