Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Bebek Kaykayları

Kaykay, küçük yaşta başlanan ve oldukça eğlenceli olan bir spor. Farklı özellikler sunan bebek kaykay ve scooter modelleri, her yaştan çocuğun hareket ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanır. Üzerine oturup yokuş aşağı kaymanın keyfini çıkarmak isteyen küçüklere ya da kaykay pistinde akrobatik hareketler yapmak isteyen daha büyük çocuklar için harika seçenekler bebek kaykay sayfasında sizi bekliyor. Çocuğunuz için tercih edebileceğiniz en iyi modelleri ÇiçekSepeti bebek kaykay kategorisinde bulabilirsiniz.

Çok Yönlü Kullanım Sunan Kaykay Modelleri

İster bir ulaşım yöntemi olarak, ister kendilerini yaratıcı bir şekilde ifade etmenin bir aracı ya da rekabetçi bir spor olarak kaykay sürüşü, hem yeni başlayanlar hem de ileri düzeydeki çocuklara üst seviyede fiziksel ve sosyal faydalar sağlar.

  • Çocuklar yürümeye başlar başlamaz kaykay üzerinde eğlenebilir. İki yaşında kaykay üzerinde durabilen çocuklar, 3 ila 5 yaş arasında itme ve denge becerilerini geliştirmeye devam eder.
  • Eğlence, arkadaşlarla sosyalleşme ve motor becerileri geliştirme imkanını bir arada sağlayan bebek kaykay modelleri; denge, koordinasyon ve güven artırıcı bir etkiye sahiptir. Kaykay; her dönüşlerinde çocukların ayaklarını, bacaklarını, kollarını ve gövdelerini birlikte çalıştırarak tüm bedenin birlikte hareket etmesine yardımcı olur.
  • İki tekerlekli veya dört tekerlekli ahşap kaykay tahtası, karda kaymak için kar kızağı, üç veya dört tekerlekli ışıklı scooter modellerinden birisi çocuğunuzun motor becerileri için idealdir.

Çocuklarınız yaşına uygun en güzel kaykay modellerini inceleyerek sipariş edebilir, onlara unutamayacakları bir sürpriz yapabilirsiniz.

Eğlenceli Tasarıma Sahip Kaykay, Scooter ve Waveboard Modelleri

Farklı tasarımlarla sunulan kaykayların hepsinin farklı özellikleri bulunur. Bu nedenle seçim yaparken ne tür bir kaykay istediğinize karar vermeniz gerekir.

  • Kaymaz zımpara yüzey üzerine baskı deseni ile süslenen, çelik rulmanlı ve esnek ahşaptan yapılan kaykay tahtaları, darbe ve sert zemine karşı dayanıklıdır.
  • Farklı kasları kullanmayı ve hareket becerilerinin artmasını sağlayan kaykay modelleri, 360 derece dönebilen, silikon tekerlekleriyle maksimum sürüş keyfi verir.
  • Kaliteli, ses yapmayan tekerlekleri bulunan ve uzun yol tutuşu sunan kaykay tahtası modelleri, uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir.
  • Işıklı scooter modellerini üç yaşından itibaren çocuğunuz için tercih edebilirsiniz. Üç farklı kademeli yükseklik ayarı yapılabilir ışıklı scooter modelleri, çocuğunuzun boy gelişimine uygun olarak 53 cm - 72 cm arasında yeniden ayarlamaya izin verir.
  • Ayak basma alanı oldukça geniş tasarlanan scooter modelleri, güvenli sürüş için çocuğun beden hareketiyle yana dönme manevrasını gerçekleştirir.
  • Özellikle kolay kuruluma sahip oyuncak görünümlü scooter modelleri, küçüklerin güvenle hareket edebilmelerinin yanı sıra eğlenmelerini de sağlayan bir tasarım sunar.
  • İki tekerlekli kaykay modelleri arasında yer alan, öne ve arkaya bağımsız hareket etmeyi sağlayan waveboard tahtaları ise gençlerin yeni gözdeleri arasındadır. Yolda sörf keyfi sunan waveboardlar, koordinasyon becerisini artırarak çocukların herhangi başka bir aktivite veya sporda başarılı olmalarına da yardımcı olur.

Kaykay Sürmek Sosyalleşmeye Alan Açar

Kaykay pist ve parkında kaykay sürmeye yeni başlayanların yanı sıra usta sürücüler de bulunur. Kaykayın çeşitli ve kucaklayıcı topluluğu, yeni arkadaşlıklar kurmak için de harika fırsatlar sunar. Kaykay sürmeyi öğrenmek zaman alan bir beceridir. Bu nedelen öğrenme süreci boyunca çocuklar, tekrar tekrar düşer ve kalkıp yeniden denemeyi sürdürür. Bir hareketi çalışırken zamanlamasını, ayağının duruşunu veya kaykay hızını değiştirebilir. Kaykay sayesinde çocuklar yaşam boyunca kullanabilecekleri çaba ve azim gibi kişilik özellikleri kazanabilir.

ÇiçekSepeti bebek kaykay modelleri arasından çocuğunuzun yaşına, kilosuna ve hareket kabiliyetine göre seçeceğiniz tahtaya ek olarak; bileklik, diz ve dirsek pedleri, kaymaz tabanlı kapalı burunlu bir ayakkabı çifti gibi kaykay ekipmanlarını da alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.