İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bebek Krem Losyon

Bebeklerin narin ve hassas cildine uygun krem ve losyonlar kullanarak banyo zamanlarını daha eğlenceli hale getirin! Yenidoğan bebeklerin cildine uygun olan doğal kaynaklı krem ve losyonlar, bebeğinizin gün boyu kapalı kalan cildine nefes aldırır. Alt bezinin hava aldırmayan yapısı bebeklerin gece boyu huzursuzlanmasına neden olabilir. Bu yüzden krem ve losyonlar ile bebeğinizin cildine bakım yapabilir, rahat bir gün geçirmesine yardımcı olabilirsiniz.

Pişik Önleyici Bebek Krem Losyon Ürünleri

Bebek bakımında ebeveynleri zorlayan en büyük cilt problemlerinden biri pişik oluşumudur. Bebeklerin huzursuz hissetmesine neden olan pişik sorunuyla baş etmenin en sağlıklı yolu krem ve losyon kullanımıdır. Herkes tarafından bilinen ve güvenli markaların etkili krem ve losyonlarını kullanarak bebeğinizin narin cildine bakım yapabilirsiniz.

Bebek krem ve losyon ürünleri;

  • Uygun ph değeri ile cildi rahatlatır.
  • Hücre yenilenmesine destek olan içeriği sayesinde cildi kısa sürede onarır.
  • Pürüzleri gidererek cildin daha parlak olmasını sağlar.
  • Nemlendirici etkisi ile tahrişleri önler.
  • İdeal nem dengesi sağlayarak pişik oluşumuna karşı cildi dirençli hale getirir.

Bebek krem ve losyonlarını banyo sonrasında vücut ve yüz bölgesine uygulayarak bebeğinizin cildinin sakinleşmesini sağlayabilirsiniz. Masaj hareketleri ile bu losyonları cilde uyguladığınızda, bebeğinizin uykuya daha rahat dalmasını sağlamanız mümkün olur.

Pamuksu Bir Dokunuş için Bebek Losyonları

Kuru ve çatlamış cilt yapısı sağlık için risk oluşturur. Cildin koruyucu bariyer özelliğini aktif tutmak için düzenli nemlendirilmesi gerekir. Bebek krem ve losyonları, sağlığa zararlı olduğu bilinen katkı maddeleri içermediği için güvenilirdir. Mevsim koşullarından, hormonal dengesizliklerden ve sağlıksız beslenme alışkanlıklarından dolayı yıpranan cildinizi bebek losyonları ile yenilemeniz mümkün. Bebeklerin narin cildine özel hazırlanan bu krem ve losyonlar, yetişkinlerin cilt yenilenmesine de katkı sunar. Mineral yağ içermeyen çeşitleri ile bebeğinizin cildini temizleyebilir, boya ve sentetik parfüm içermeyen formülleri sayesinde bebeğinizin bakımında güvenle kullanabilirsiniz. Bitki özleri ve doğanın iyileştirici özelliğine sahip yağlar ile hazırlanan bu losyonlar, cildin daha canlı görünmesine yardımcı olur.

Bebek kolonya ve losyonları, bebeğinizin özel günler başta olmak üzere her zaman mis gibi kokmasını sağlar. Johnsons Baby, Dalin gibi markaların püskürtmeli bebek kolonyaları ile bebeğinizin hoş kokular eşliğinden bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz. Bebeklerin serinlemesine ve rahatlamasına yardımcı olan bu ürünler, özellikle bunaltıcı kalabalık ortamlarda bebeğinizin sakinleşmesini sağlar.

Annelere Özel Bakım

Doğum sonrasında hormonal değişimler yaşayan annelerin, hem fiziksel sebeplerden hem de emzirmeden dolayı göğüs bölgesinde yıpranmalar meydana gelir. Göğüs bölgesinin kurumasını, çatlamasını ve acımasını önleyen annelere özel bakım kremleri ile lohusalık dönemini daha rahat geçirmek mümkün.

Özel bakım kremleri;

  • Hiçbir katkı maddesi içermediği için emzirme dönemlerinde de kullanabilir.
  • Bebeklerde alerjiye sebep olacak yağları içermeyen bu kremler doğal formülü ile size konforlu bir gün sunar.
  • Tatsız ve kokusuz olan bu kremler anne sütünün tadını ve kokusunu değiştirmez.
  • Güncel teknoloji ile üretilen bebek krem ve losyonları bebek bakımında size yardımcı olur.

Sağlıklı ve derin bir uyku sunan bakım kremleri, ile hem bebeğinizin cildini hem kendi teninizi koruyabilirsiniz.

Bebek bakım çantanıza atıp yolculuklarınızda pratik şekilde kullanabileceğiniz sprey formundaki ambalajları ile size kolaylık sunar. Siz de bebek bakımında cilt problemleri ile karşılaşmamak, pişik sorununu kısa sürede çözmek, konforlu bir emzirme deneyimi yaşamak için bebek krem ve losyon sayfasında yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Bebeğinizin cildine, ihtiyacına ve kullanım alışkanlığınıza en uygun olan ürünü ÇiçekSepeti’nde bulabilir, uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.