İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bebek Nevresim Takımı ve Uyku Setleri

Yumuşacık doğal dokumalarla üretilen bebek nevresim takımı ve uyku setleri ile bebeğinizin huzur içinde uyumasını sağlamak ister misiniz? Bebeklerin uyku konforunu artıran ve ebeveynlere de rahat etme fırsatı sunan ürünler, farklı beğenilere hitap eden çizgilerle üretilir. Bebeğinizin odasına uygun renk ve desenlerle tasarlanan, antialerjik dokumalı bebek nevresim takımı ve uyku seti modellerini ekonomik fiyat seçeneğiyle ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Anne bebek hediyesi olarak da işlevsel özellikleri bulunan nevresim takımı çeşitlerini sevdiklerinize armağan etmek için değerlendirebilirsiniz.

Bebek Nevresim Takımı Modelleri

Yazlık ve kışlık dokumalarla üretilen bebek nevresim takımı modelleri, bebeklerin rahat bir şekilde uyumasını sağlayan kumaş kalınlığına sahiptir. Kışlık ürünler bebeklerin vücudunu sıcak tutarken yazlık modeller de bebeklerin terlemeden uyumasını sağlar. Pamuk dokumayla üretilen nevresim takımları, nefes alan kumaş yapısıyla bebeğinizi terletmez ve huzur içinde uyumasına yardımcı olur. Farklı bebek odası dekorasyonlarına uygun modellere sahip takımlar; pastel renkli dokumalar ve bebeklere özgü desenlerle tasarlanır. Bebeklerin cildine dost olan boyalar, dijital baskılar ve dikiş detayları sunan %100 organik pamuk dokumalı nevresim takımları sağlıklıdır. Sevimli zürafa, panda, fil, ayıcık, civciv, tavşan, köpek, kedi ve doğa figürleriyle tasarlanan takımlar; nevresim, yastık kılıfı ve çarşaftan oluşur. Kız ve erkek bebeklere özgü motifler, süslemeler, desenler, figürler sunan nevresim takımları beyaz, bej, pembe, mavi, sarı, lacivert, yeşil ve kırmızı renk kombinleriyle üretilerek ebeveynlere seçme şansı tanır. ÇiçekSepeti ürünleri arasında spor kulüplerinin renk ve armalarıyla tasarlanan lisanslı nevresim takımlarını da kolayca bulabilirsiniz.

İhtiyacınızı Karşılayan İşlevsel Bebek Uyku Setleri

Birçok ürünü bir arada sunan bebek uyku setleri hem kullanışlı hem de estetik tasarımlı ürünlerdir. Saygın tekstil ve bebek markaları tarafından üretilen uyku setleri; nevresim, çarşaf, yastık kılıfı, yorgan, yastık, cibinlik ve battaniye gibi ürünlerden oluşur. Ünlü markalar tarafından tasarlanan bebek uyku setleri kanserojen, zararlı ve alerjik madde barındırmadığı için çocuklarınız için güvenli kullanım olanağı sağlar. Bebeklerin hassas cildine uygun yumuşak, antialerjik ve antibakteriyel kumaşlarla üretilen uyku setlerini tercih ederek biricik bebeğinizin sağlığını koruyabilirsiniz. Yeni nesil teknolojili organik dokumalara sahip bebek uyku setleri, çocuğunuzun cildine hava aldırır ve onu terletmeden sıcak tutmayı başarır. Tekstil firmaları, beyaz, mavi, pembe, sarı, turkuaz, eflatun gibi renklerle tasarladıkları ürünleri %100 pamuklu kumaştan üretirken yorgan ve yastıklarda ise saf silikon dolgu kullanır. Bebeklere özel desenler sunan uyku setleri aynı zamanda işlevsel bir anne bebek hediyesidir. Birbirinden sevimli tasarımlara sahip bebek uyku setlerini, yeni doğum yapan arkadaşlarınıza hediye etmek için satın alabilirsiniz.

Bebek Nevresim Takımı ve Uyku Seti Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  • Bebeğinize alacağınız nevresim takımı ya da uyku setini seçerken önceliğinizi sağlıklı dokumalardan üretilen modellere vermeniz gerekir.
  • Bebekleri terletmeden ısıtan, zararlı madde içermeyen kumaş, boya ve baskı detayı sunan antibakteriyel takımları seçebilirsiniz.
  • Genel olarak, bebekleriniz için mavi, beyaz, lacivert, yeşil, kırmızı, pembe, lila, mor, beyaz, sarı renk tonlarıyla üretilen ve sevimli hayvan figürleriyle tasarlanan modelleri tercih edebilirsiniz.
  • Bebek odası dekorasyonunuz için uygun renkler ve desenlerle tasarlanan ürünleri tercih ederseniz bebeğinizin odasına estetik bir dokunuş da katabilirsiniz.
  • Bebeklerin gözlerini yormayan pastel renklerin ve uyandığında onları oyalayacak desenlerin kullanıldığı yumuşak dokumalı ürünler, iyi bir seçim olabilir.
  • İhtiyacınızı karşılayan ürünlerden oluşan bir uyku seti satın alarak ekonomik alışveriş yapma şansı da bulabilirsiniz.

ÇiçekSepeti’nin sunduğu bebek nevresim takımı ve uyku setleri ile ihtiyacınız olan ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz. Uygun fiyat seçeneğine sahip setler ve takımlar bir tık uzağınızda!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.