İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bebek Odası Takımları

Yeni ebeveynler olarak bebeğinize bir oda hazırlama konusunda kendinizi hem endişeli hem de heyecanlı hissedebilirsiniz. Bebeğinizin temel ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri seçmeye ve ona ait bir odayı hazırlamaya başlamak ÇiçekSepeti bebek odası kategorisini inceleyerek yapacağınız en keyifli ve eğlenceli işlerden biri olur. Bebeğinizin gelişine hazırlanırken, her şeyin mükemmel olmasını hayal ediyorsunuz. Hayalinizdeki bebek odası fikirleri size ve bebeğinize konfor sağlayacak dekoratif ürünlerin yanı sıra, odada mutlaka bulunması gereken temel bebek ürünlerini de içeriyor.

Bebeğinizi hastaneden getirirken evinizde bebek bezi, battaniye, bebek giysisi, güvenilir ve sağlam bir uyku ortamı hazırladığınızdan emin olmanız önemlidir. Odası, bebeğinizin hem dinleneceği hem de biraz büyüdüğünde oyun oynayacağı bir alan olacağı için huzurlu, pratik ve aynı zamanda neşeli unsurlar içermeli.

Bebeğinizin İlk Ayları için İdeal Uyku Ortamı Bebek Odasında

Hayatının ilk birkaç ayında uyuması için bir beşik kullanmak size ve bebeğinize faydalı olabilir. Küçük bir beşik içerisinde bebekler kendilerini odalarında daha fazla güvende hissediyor. Beşik işlevi gören bir hamak, bebeğinizi cenin pozisyonunda yatırabilmenizi sağlayarak gaz sancısı, kolik problemi, kafa düzlüğü, omurilik rahatsızlıkları gibi erken dönem şikayetlerinin önüne geçmeyi sağlayabilir. Bebek sağlığına dost malzemelerden üretilen bebek hamağı yüzde 100 pamuklu kumaşla hazırlanıyor. İçinde kendi minderi bulunan bebek hamak modellerinin kumaş kısmı çıkarılıp yıkanabilir özellik taşıdığı için bebek odalarında kullanmak için kolay bir üründür.

Ahşap malzemeden yapılan sepet beşik ve uyku setlerini, cibinlik ve yatak gibi diğer uyku elemanları ile birlikte satın alabilirsiniz. Ahşap sepet beşiklerin yatakları için kullanılan kumaş, sünger ve diğer tüm ham maddeler yerli üretim ürünü ve ayrıca uluslararası güvenlik normlarına uygun ve sertifikalı. Lamine edilmiş gürgen ağacından üretilen bebek sepetleri herhangi bir kimyasal madde, boya veya vernik içermiyor. Sallanabilir özelliği ile bebeğinizin uykuya geçmesini kolaylaştıran bebek sepetlerini dilediğinizde sabit hale getirebilirsiniz. İki yanında tekerlekleri bulunan sepetinizi dilediğiniz odaya kolayca taşıma kolaylığı sunuyor.

Güvenli ve Bağımsız Uyuma Alışkanlığı için Bebek Odası Yatak Fikirleri

Bebeğiniz ayağa kalkıp yürüme denemeleri yapmaya başlayıncaya kadar konforlu ve güvenli bir uyku için sallanır bebek beşiklerini tercih edebilirsiniz. Özellikle genç anne babaların tercihi haline gelen sallanır bebek beşikleri bebek ile ebeveyn arasındaki bağı güçlendirir. Bebek odası takımları için oldukça uyumlu olan sallanır beşikler rahat hava almasını sağlayan file penceresi sayesinde aynı zamanda şık bir görünüm sergiler. Hafif gövdesi, kolay montaj ve demonte işlemleri kullanım ve taşıma kolaylığı sağlar.

Bebeğinizin yanı başınızda, güven duygusu içinde uyumasını istiyorsanız yatak yanı beşik modelleri tam size göre. Doğumdan itibaren ilk 5 ay için kullanıma uygun yatak yanı beşik modelleri bebeğinize ebeveyni yanında olmanın güvenli duygusunu veriyor. Nefes alabilir ve terletmeyen kumaşı sayesinde konfor sunuyor. Farklı yükseklik ayarları ve portatif ayakları ile kendi ihtiyaçlarınıza göre düzenleme yapılabilen yaka yanı beşiğini gün içinde etrafını kapatarak bağımsız bir yatak halinde gündüz uykuları için kullanabilirsiniz.

Bebek Odası için Park Yatakların Taşınabilir Uyku ve Oyun Konforu

Bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılayacak çok yönlü kullanım imkanı sunan taşınabilir ürünler her zaman ihtiyaç listenizin ilk sıralarına yerleşir. Katlanır özelliği ile dilediğiniz her yere götürme şansı veren park yatak modelleri oldukça pratiktir. İki yanındaki file yapısındaki tüller, bebeğinizi kolayca izleyip gözleme imkanı veriyor. Uykuya dalarken kullandığınız eşyaları için eşya saklama cepleri bulunan park yatak modelleri nefes alabilen sağlıklı pamuk kumaşlarla üretilir. Doğumdan itibaren 4 yaşına kadar rahatlıkla kullanabileceğiniz park yataklar arasında en fazla 50 kg'a kadar taşıma kapasitesine sahip modeller de bulunuyor.

Sallama aparatı ile beşik olarak da kullanabileceğiniz park yatak modelleri bebeğiniz için gündüzleri güvenli bir oyun alanı oluşturur. Bazı park yatak modellerinde yer alan çocuğun kendisinin kolaylıkla girip çıkabileceği fermuarlı pencere, çocuğunuzun uyku alışkanlıklarını düzenlemesi için ona bağımsız alanlar da sunuyor. Alt değiştirme ünitesi bulunan park yatak modellerinin erken yaşlarda daha yukarıda kullanabilmek için ilave ara katı bulunur. Oyun, uyku ve alt değiştirme sırasında dikkatini çekmek için yararlanabileceğiniz müzikli, ışıklı, oyuncaklı dönencesi bulunan park yatağın alüminyum gövde yapısı oldukça hafif ve tekerlekleri kolayca taşınma imkanı veriyor.

Rengarenk bebek yatağı nevresim takımları, sallanan beşikler, yatak ve bebek uyku seti ürünleri bulabileceğiniz ÇiçekSepeti bebek odası kategorisini detaylı inceleyerek bebeğinizin uyku alışkanlığına en uygun uyku ortamını bebek odası takımları ile hemen hazırlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.