İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bebek Pudrası

Bebek bakımında ebeveynlerin sık karşılaştığı cilt sorunlarından biri pişik ve kızarıklık problemidir. Bebeklerin tüm gün kapalı kalan ciltleri, kuruma ve çatlama gibi belirtiler gösterir. Bebeklerin narin ve hassas cildine uygun ürünler ile cilt bakımı yapılması bu nedenle oldukça önemlidir. Dünyaca ünlü markaların etkili bebek pudra ve parfüm ürünleri ile bebeğinizin bakımını en iyi şekilde yapabilirsiniz. Bebeklerin yeni doğdukları andan itibaren güvenle kullanabileceği bu ürünleri bebek bakım çantalarında bulundurmak bebeğinizin rahat etmesi açısından önemlidir. Yolculuk anlarında daha sık karşılaşılan pişik problemleri için çantada taşımaya uygun küçük boyutlarda sunulan pişik krem ve pudra çeşitlerini tercih edebilir, tüm bu ürünleri bebek pudra sayfamızda bulabilirsiniz.

Alt Temizliğinde Yumuşak Bir Cilt

Bebeklerin alt bezi içinde havasız kalan narin cildini temizlemeniz ve nemlendirmeniz gerekir. Alt temizliğinde kullanılan pişik önleyici krem ve pudralar bebeklerin cildinin yumuşak kalmasını sağlar. Cildin gün boyu havasız kalarak tahriş olmasını önler. Bebek pudraları ile kızarıklık, tahriş, çatlama, sivilcelenme gibi cilt problemlerini kontrol altına alabilirsiniz.

Bebek pudra ve parfüm ürünleri;

  • Doğal kaynaklı içeriği ile bebeklerin sağlığına uygundur.
  • Uygun ph değeri ile bebeklerin hassas cildine uyum sağlar.
  • Pamuksu dokunuşa sahip yapısı sayesinde bebeklerin cildini pürüzsüz hale getirir.
  • Nemi kontrol altına alarak, tahrişi ve pişik problemini azaltır.
  • Hoş kokulu formülü sayesinde bebeklerin gün boyu sakin ve huzurlu olmasını sağlar.

Bebeklerin özellikle sıcak yaz günlerinde yatmaktan, kucakta taşınmaktan, kanguru ile dolaşmaktan dolayı vücudunun bazı bölgelerinde kızarıklık ve tahriş oluşabilir. Bu kızarıkları rahatlatmak için bebek pudraları oldukça önemli bir yardımcıdır. Kesintisiz ve rahat bir gece uykusu için cildin pudra ile sakinleştirilmesi gerekir.

Mis Kokan Bebekler

Bebeklerin masum cilt yapısına zarar vermeyen bebek parfümleri ile bebeğinizin mis kokusunun sürekli olmasını sağlayabilirsiniz. Dalin, Uvela bebek kolonyası çeşitleri ile bebeğiniz güzel kokular içinde bir gün geçirir. Bu ürünler ferahlık veren hoş kokuları ile bebeğinizin neşelenmesine yardımcı olur. Doğal içeriği ve serinletici etkisi ile bebeğinizin enerji dolu hissetmesini sağlar. Bebek kolonyası çeşitleri hem bebeğinizin hem sizin tazelenmeniz için idealdir. Bitki özleri ile zenginleştirilen bebek kolonya ve parfümlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Pişiğe Karşı Etkili Ürünler

Bebeklerin huzursuz olmasına neden olan pişik problemini önlemek için nemin kontrol altına alınması gerekir. Nem fazlalığını ciltten alan pudralar, bebeğinizin uzun saatler boyunca kuru hissetmesini sağlar. Kirlenen bebek bezi içinde cildinin kızarmasını engellemek için her alt değişiminde pudra kullanabilirsiniz. Organik özlerden üretilen pişik önleyici krem ve pudralar, bebeğinizin narin cildine uygun şekilde üretilmiştir. Paraben, silikon, boya içermeyen formülleri, sağlığa zararlı katkı maddelerini içermediği için bebeğinizin sağlıklı gelişimine katkıda bulunur. Cildin doğal bariyerini destekleyen içeriği sayesinde elastik yapısını korur. Hassas ciltlerin tahriş olmasını önleyen pudra ve pişik kremleri ile bebeğinizin pamuksu bir cilde sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Yoğun bir gün geçiren ebeveynlerin fazla hareket eden vücut bölgeleri sürtünmeden dolayı kızarıp tahriş olabilir. Bebek pudraları ile bu kızarıklığın iyileşmesini sağlayabilirsiniz.

Bebek bakımında kullanabileceğiniz etkili ürünler sayesinde bebeğinizin sağlıklı bir cilde sahip olmasını sağlayabilir, hoş kokular ile rahatlamasına yardımcı olabilirsiniz. En kaliteli ve en iyi markaların bebek pudra ve parfümlerini hakkındaki yorumlar fikir edinmeniz açısından oldukça yardımcı olacaktır. Bebeğinizin cilt bakımı için en iyi ürünü, uygun fiyat ve hızlı gönderim avantajlarıyla ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Bebeğinizin mutlu ve huzurlu günler geçirmesi için gerekli olan tüm ürünler sizi bekliyor.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.