Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bebek Sağlık Ürünleri

Bebeğinizi beklerken hazırladığınız ihtiyaç listesinde, sıkça kullanmak durumunda kalacağınız sağlık ürünleri önemli yer tutar. Bebeğinizi kucağınıza aldığınızda sizin ve bebeğinizin konforunu arttıracak, bebek bakımına destek verecek ürünleri ÇiçekSepeti güvencesi ile kolayca sipariş verebilirsiniz. Bebekler dünyaya geldiklerinde çok hassas olmaları nedeniyle, özellikle ilk aylarda uygun ürünlerle, özel bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Anne karnının koruyucu ortamından, dış dünyaya alışmaya çalışırken, bir yandan da hızlı bir büyüme gösterdiklerinden en ufak sıkıntıların bile bebekte huzursuzluk yaratabildiğini gözlemleriz. Burun tıkanması, hassasiyet ve hijyenik temizlik, uyuduğu odanın koşulları, kulak temizliği gibi bebeği çok rahatlatabilecek bakımlar için, işinizi kolaylaştıracak ürünleri elinizin altında acil durumlar için bulundurabilirsiniz.

Dijital Ateş Ölçer Çeşitleri 

Bebeklerin hassas vücudunun, zorlanmalar karşısında ilk tepkisi ateş yükselmesi olarak ortaya çıkabilir. 38 ve üzeri ateş derecesi risk oluşturduğundan bir sağlık kurumuna başvurmayı gerektirebilir. Evinizde, ihtiyacınıza uygun bir ateş ölçer bulundurmak risk içeren durumlarda erken önlem almanıza yardımcı olabilir. Günümüzde ateş ölçerler çok çeşitli ve oldukça pratik kullanımlı, modern cihazlardır. Dijital temassız ateş ölçer modelleri ile bebeğinizin tenine değmeden kolayca ateşini ölçebilirsiniz. Küçük bebekler yabancı cisim temasından huzursuz olabildiklerinden, temassız modeller bebeğiniz uyurken dahi ateş ölçmek için idealdir. Hassas ölçüm yapan bu modellerin otomatik kapanma, LED aydınlatma, hafıza kaydı gibi kullanışlı özellikleri bulunur. Ayrıca bu termometre ile bebeğinizin mama sıcaklığı, su sıcaklığını ya da oda sıcaklığını da ölçebilirsiniz. Bebeğinize temas etmeden yapacağınız ölçümler, bebeğinizin ihtiyacı olan hijyeni sağlar. Her yaşa uygun olarak üretilen bu termometreleri tüm aile güvenle kullanabilir.

Burun Aspiratörleri ve Burun Spreyleri

Burun tıkanması, bebeğinizi huzursuz edebileceğinden ve uykularını bölebileceğinden hızlıca müdahale edilmesi tüm aile için konfor sağlar. Doğumdan itibaren, bebekler için özel olarak üretilen burun aspiratörlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bu ürünlerle bebeğinizin burnunu, canını acıtmadan, kolayca temizleyebilirsiniz. Serum fizyolojik, bebek burun damlası ya da burun deniz spreylerinden size uygun olan ürünü seçerek, burun içini temizlemeye uygun nemli hale getirip, aspiratör ile burun içini boşaltabilirsiniz. Burun temizliği bebeğinizin rahat bir uyku çekmesi için oldukça faydalıdır ve burun tıkanmalarının neden olabileceği öksürük gibi olumsuzlukları, düzenli burun temizliği ile önleyebilirsiniz. Bebeğinizin giysisine ya da yastığına damlatacağınız burun açıcı yağlar da özellikle burnunun sık tıkandığı dönemlerde oldukça etkilidir. İhtiyacınız olan burun temizleyici ürün seçeneklerini ÇiçekSepeti'nde kolayca bulabilirsiniz.

Bebek Temizliği

Minik bebeğinizin her türlü temizlik ihtiyacında kullanmak üzere hassas cildine en uygun ürünleri tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin günlük rutin temizliği için özel boyutlarda ve kalitede üretilmiş bebek pamukları idealdir. Bu pamukları bebeğinizin bezini değiştirirken cilt temizliği için, en hijyenik ve en yumuşak seçenek olarak, tek başına ya da temiz su ile beraber kullanabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuzda, bebeğinizin vücudunu silmek içinde bebek pamuklarından faydalanabilirsiniz. Bebek kulak pamukları, bombeli özel şekilleri ile bebeğinizin kulak temizliğini güvenle yapmanızı sağlar. Bebek ağız mendili olarak bilinen, yumuşak pamuklu kumaştan üretilen mendilleri, bebekleri doğduğu andan itibaren anneler yanlarından eksik etmez. Bu kullanışlı mendiller ile bebeğinizin akan ağız suyunu temizleyebilir, mama sonrası ağız temizliğini yapabilirsiniz. Kaliteli kumaşı ile kolayca sıvı emebildiğinden, bu mendiller ter bezi olarak da kullanılabilmektedir ve dokusu hassas bebeğiniz için ideal özelliktedir. 

İdeal Oda Koşulları

Bebeğinizin sağlıklı solunumu ve rahatı için bulunduğu odanın ideal sıcaklık ve nem seviyesinde olması doktorlar tarafından tavsiye edilir. Nem ve ısı ölçer termometre modellerinin fonksiyonel özellikleri sayesinde, bebeğinizin odasını ideal koşullarda hazırlayabilirsiniz. Takvim, saat, alarm gibi ek özellikleri olan bu ürünler dijital ve hatasız ölçümlerle istediğiniz sonucu almanızı sağlar. Bebeğinizin odasının havası olması gerekenden kuru ise hava nemlendirici ürünler ile ideal nem seviyesini yakalayabilirsiniz. Bebeğinizin sağlıklı gelişimi için aradığınız tüm ürünlere ÇiçekSepeti güvencesi, hızlı teslimat süreci ve uygun fiyatları ile kolayca ulaşabilirsiniz.