İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bebek Şekerleri ve Magnetleri

Zevke göre onlarca süslemeyle renklendirilen bebek şekerleri tıpkı bebekler gibi sevimli görünümleriyle herkese neşe verir. Yeni doğum yapan çiftlerin ziyarete gelen akrabalarına ve arkadaşlarına ikram etmek üzere tercih ettikleri bebek şekerleri, farklı özellikte olabilir. Kız ve erkek bebekler için özel olarak üretilen ikramlıklar, genelde şekerleme ve çikolatalı ürünlerden oluşur. Bebek şekerleri sadece şeker veya çikolata olarak servis edilebildiği gibi magnetlere sabitlenerek hediyelik olarak da verilebilir. Bu şekerleme ve çikolataların dışı son derece albenili bir şekilde kurdele, boncuk, oyuncak gibi materyallerle süslenerek daha keyifli hale getirilir. En güzel bebek şekerleri ve magnetler ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor.

Birbirinden Güzel Bebek Şekerleri ve Magnetler

Yeni doğan hediyelik ürünler deyince akla ilk olarak bebek şekerleri ve magnetler gelir. Bebek heyecanı yaşayan tüm anne ve babalar sevdiklerine bu müjdeli haberi verirken ağızları tatlandıran bu ürünleri tercih eder.

Bebek şekerleri;

  • Kız bebekler için başta pembe olmak üzere canlı renklerdeki ambalajlarla paketlenir.Erkekler için ise mavi renk en çok tercih edilen süsleme rengidir.
  • Anne ve babanın yönlendirmesine göre farklı tasarımdaki kutulara konabilir.
  • Paketlerin üstlerinde bebeğin isminin ve doğum tarihinin yazılı olduğu not kağıtları da yer alabilir.
  • İsme özel olarak tasarlandığında, bu özel güne dair en iyi anılardan biri olarak her zaman hatırlanır.

Günün sonunda bebek şekerleri ve magnetler anne bebek için oldukça önemli anı ürünlerinden birisi olur. Bazı şekerleme paketlerinin üzerinde tercihe göre özgün notlar da yer alır. Bazen bir şiir mısrası, bazen de anlamlı bir söz yazılan şekerleme paketleri bu yönüyle daha da özel hale gelmiş olur.

Oldukça İlgi Gören Yeni Doğan Hediyelik Magnetler

Doğal taş, oyuncak ve çeşitli objeler, magnet haline getirilince harika bir yeni doğan hediyeliği haline gelir. Magnetlerin yeni doğan hediyesi olarak seçilmesi, oldukça kullanışlı olmasından kaynaklıdır. Magnetler;

  • Mıknatıslı yapılarıyla başta buzdolabı olmak üzere tüm metal yüzeylere tutunabilir. Böylelikle hediye edilen kişi için hoş bir süs eşyası olarak kullanılmış olur.
  • Çoğunlukla şeffaf kapaklı kutucuklara yerleştirilir. Çiçek, yaprak, kurdele, tüy gibi süslerle zenginleştirilerek ilham verici bir armağan niteliği kazanır.
  • Bazen kapak açacağı şeklinde tasarlanarak gün içerisinde işlevsel olarak kullanılabilen bir ev eşyası özelliği kazanır.

Bebek magnetleri, bebeğin fotoğrafının yerleştirileceği küçük bir çerçeve şeklinde üretilerek buzdolabı üzerinde her an görülebilecek bir şekilde de ebeveynlerin beğenisine sunulur.

Çeşit Çeşit Yeni Doğan Hediyelik Seçeneği

Yeni doğan sevimli bebekler için birbirinden farklı, yaratıcı ve sevimli armağanları bebek ürünleri sayfalarında bulabilirsiniz. Anahtarlık şeklinde tasarlanan bebek hediyeleri gelen konuklara dağıtıldığında hem ev sahibini hem de misafiri mutlu eder. Üzerinde ‘hoşgeldin bebek’ yazan hediyelik çikolata kutuları rengarenk ve cıvıl cıvıl paketleriyle hastane odalarını ve evleri şenlendirir. Bu mutlu günü daha da mutlu kılan yeni doğan hediye paketleri ise içerisinde yer alan birçok ürünle oldukça kullanışlıdır. Bu paketlerin içeriğinde bebek patikleri, yastıklar, battaniye, zıbın ve tulum gibi bir bebeğin ihtiyacı olan başlıca eşyalar yer alır. Bebeğin ismine özel olarak hazırlanan setler ise fark yaratmak isteyenlerin başvurduğu ana ürünlerdendir. Bebeğin adının baskı olarak yerleştirildiği battaniye, tulum, eldiven, önlük gibi ürünlerin yer aldığı setler işlevsellikleri ile de öne çıkar. Anneler için özel olarak hazırlanan lohusa setleri de yeni doğum yapmış çiçeği burnunda anneler için ideal hediyelerdendir.

Tüm bebek şekerleri ve magnet çeşitleri ile diğer yeni doğan ürünlerini ÇiçekSepeti bebek şekerleri ve magnetler sayfasında bulabilir, uygun fiyat ve hızlı gönderim avantajlarıyla sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.