İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

117 ürün bulundu.

Bebek Tarak ve Fırçaları

Yeni doğan bebeklerin ciltlerini yetişkinlerle karşılaştırdığınızda bebeklerin cildinin çok daha hassas bir yapıda olduğunu görebilirsiniz. Cilt yapısında olduğu gibi saç ve saç derisi için de aynı durum geçerlidir. Minik bebeğinizin saçlarını tararken seçeceğiniz doğru tarak, bebeğinizin saçlarının güzel görünmesinin yanı sıra onun kafa derisinin sağlıklı bir şekilde gelişmesine de yardımcı olur. Çocuğunuzun narin bünyesini doğru tarak ve fırça ile buluşturabilir, onun gelişimine katkı sağlayabilirsiniz. Çok çeşitli tarak modelleri arasından çocuğunuz için en uygun olanını ÇiçekSepeti’nden uygun fiyatlar ve farklı ödeme seçenekleri sayesinde kolayca satın alabilirsiniz!

Bebeğinizi Cildine Uygun Bebek Tarakları

Bebek tarak modelleri, bebeklerin narin saç derisine ve saçlarına zarar vermeyecek şekilde üretilir. Bu ürünlerin sap kısımları ebeveynlerin kavrayabileceği uzunluğa sahiptir. Ancak tarak kısımları yetişkin ürünlere göre çok daha kısa ve küçük bir yapıdadır. Markaların üretmiş olduğu bebek tarakları yumuşak dişlerden oluşur. Bu dişlerin en uç kısmı ise saç derisini çizmeyecek kadar yuvarlak bir şekilde tasarlanır. Tarak modellerinin kaymaz sap kısımları ise tarama esasında tarağın elinizden kayma ihtimalini mümkün olduğunca en aza indirir. Seçtiğiniz tarakla bebeğinizin günlük bakımını tamamlarken saçlarında rahatlatıcı bir etki yaratabilirsiniz.

Bebeklerin hormonal değişimlerinden kaynaklı olarak zaman zaman konak adı verilen ve saç derisinin kabuklanmaya başladığı saç problemi sıklıkla görülür. Bu gibi çeşitli saç derisi hastalıklarını önlemek için özel olarak üretilen konak tarakları ile bebeğinizin bakımını yapabilirsiniz. Kabukları sıcak suyla ve bebek yağıyla yumuşattıktan sonra oldukça ince ve sık dişli olan bu konak tarağı yardımıyla kabukları bebeğinizin saç derisinden uzaklaştırabilirsiniz. Düzenli olarak yapacağınız bu bakım, derinin temiz kalmasını sağlamak için faydalı olur. Bebek tarak modelleri arasında hem kuru hem de ıslak kullanım yapabileceğiniz çeşitli ürünler de bulunur. Böylece dilerseniz bebeğinizin saçlarını banyo esnasında da tarayabilir ve saç derisindeki kan dolaşımını arttırabilirsiniz.

Bebeğinize Masaj Yapabileceğiniz Bebek Saç Fırçaları

Bebek saç bakımında taraklar kadar saç fırçaları da oldukça popülerdir. Yumuşak ve doğal kıllardan meydana gelen bebek fırça modelleri, bebeğinizin saçlarını tararken masaj yapabilmenize de imkan sunar. Yuvarlak uçları ise narin olan saç derisine zarar vermeden saçın taranabilmesini sağlar. İster uyku öncesi isterseniz de banyo sonrasında yapacağınız nazik hareketler ile bebeğinizi gevşeterek huzurlu bir uykuya dalmasına yardım edebilirsiniz. Aynı zamanda bebek fırçaları ile bebeklerin saç derisini fırçalamak kan akışını düzenleyici bir etkiye de sahiptir. Kan akışının düzenli olması saç çıkarmaya yardımcı olmasa da bebeğinizin kafa derisinin sağlıklı olmasını sağlar. Özellikle kel olan bebeklerin kafa derisinin fırçalanması beşik kapağı gibi rahatsızlıkların önlenmesine ve tedavi edilmesine fırsat verir. Ayrıca bu işlem ile bebeğinizin saç derisinde oluşan kabuklanmaların ve pullanmaların da önüne geçebilirsiniz.

En İyi Bebek Tarağı ve Fırçası Tarak Setleri ile ÇiçekSepeti’nde!

Bebeklerin saç bakımı yapılırken bazı zamanlarda hem saç tarağına hem de bebek saç fırçasına da ihtiyaç duyulur. Bebeğinize rahat bir tarama deneyimi yaşatırken, aynı zamanda sıkı dişli bir tarak ile bakım yapabilmeniz için bebek saç fırça setleri de bulunur. Bu setlerin arasında saç derisinin hassaslığına ve saçın uzunluğuna göre nazik bir bakım yapan saç tarağı modellerine ulaşabilirsiniz. Ucuz saç tarak setleri içerisinde sade modellerin yanında çocukların ilgisini çeken farklı çizgi film karakterlerinin ve modellerinin olduğu seçenekler de mevcuttur. Kolay temizlenebilir yapıda olan fırça ve tarakları bebek şampuanı ile birlikte yıkayabilirsiniz.

Saç fırçası ve tarağını ayrı ayrı veya iki ürünün bir arada olduğu bebek tarak setlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Bebeğinizin hassas derisine en uygun olan tarak modellerini avantajlı fiyat seçenekleriyle kolayca satın alma şansı bir tık uzağınızda!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.