Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bebek Telsizleri

Bebeğinizin güvenliği için gerekli olan bebek telsizi ürünleri ÇiçekSepeti’nde! Ebeveynler için bebeklerinin güvenliği her şeyden daha önemlidir. Bu alanda en çok ihtiyaç duyulan ürünlerin başında bebek telsizi çeşitleri gelir. Bebeğin odasına yerleştirilen telsiz sayesinde anne ve babalar geceleri rahat bir uyku deneyimi yaşarken gündüzleri ise bebekleri uyurken işlerini halledebilir.

Telsizler genellikle iki parça halindedir. Ürünün ana kısmı bebek odasında yer alırken diğer parça ebeveynlerin ulaşabildiği bir alanda tutulur. Bu şekilde bebek odasında uyurken ya da oynarken anne ve babalar rahatlıkla hayatlarına devam edebilir. Ayrıca bebek uyandığında ya da yardıma ihtiyacı olduğunda ebeveynler telsiz yardımıyla bunu hemen anlayıp telsiz üzerinden seslenebilir. Telsizlerin sadece ses ileten modelleri dışında kamera özellikli olanları da bulunmaktadır. Bu modeldeki ürünler sayesinde bebeklerin sadece sesi değil görüntüleri de kolaylıkla takip edilir. Bebek telsizi ve kamerası konusunda en iyi markaların, en yeni ürünleri ÇiçekSepeti’nde! Siz de bu ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan ürünü, uygun fiyat avantajıyla sipariş edebilirsiniz.

Bebeklerin Güvenliği İçin Bebek Telsizi ve Kameraları

Gelişen teknoloji ile ürünler daha ergonomik ve pratik hale gelmiştir. Artık üzerinde kameralar bulunan bu ürünler ile bebeklerinin her anı rahatlıkla takip edilebilir. Bu ürünler sadece uyku zamanlarında kontrol imkanı sunmaz. Bebeğin odasında olduğu her anda bebeğini merak eden anne ve babalar, kamera fonksiyonu sayesinde akıllı telefonlarından veya telsiz ekranlarından bebeklerini kontrol edebilir. Geceleri ise bebeğin uyandığı an kendini güvende hissetmesi adına müzik çalan modeller sayesinde bebeğin ağlaması siz odasına gitmeden kesilebilir ya da hafifleyebilir. Alınan tüm güvenlik önlemlerine rağmen bebeğin ağlaması ya da uyanması durumunda ise bu aygıtlar yardımıyla müdahale etmek oldukça basittir.

Bebek Telsizi ve Kameraları Özellikleri

Son yıllarda üretilen bebek telsizlerinin birçok farklı fonksiyonu bulunmaktadır. Bu özelliklerin başlıcaları şunlardır; Bebek telsizleri Wi-Fi teknolojisi ve bluetooth özellikleri sayesinde akıllı telefonlarınızla bağlantı kurmanızı sağlar. Bu sayede sadece telsiz üzerinden değil, telefonlarınız üzerinden de iletişim ve takip imkanınız olur. Görüntü kalitesi olarak HD veya Full HD özellikli kameralar mevcuttur. Bu kameralar sayesinde bebeğinizin her anını daha net bir görüntü eşliğinde takip edebilirsiniz. Bazı modellerin bebekleri sakinleştirmek için müzik veya ninni modu bulunur. Bu sayede bebekler ilk ağladıkları anda duydukları ses sayesinde kendilerini güvende hissederler. Ekstra özellik olarak mama zamanı, sıcaklık, mesafe uyarısı gibi fonksiyonlar sunan modellerde bulabilirsiniz. Tüm bu özellikler ve daha fazlasını sunan bebek telsizi ve kameraları ile bebeğiniz güvenli bir şekilde odasında uyurken siz de rahatça işlerinizi halledebilirsiniz.

En Beğenilen Bebek Telsizi ve Kameraları

Bebek güvenlik ürünleri alanında birbirinden farklı markalar hizmet verir. Bu markaların ürünleri birbirinden farklı özellikler sunarken her bir marka kendi ürününü en az bir özelliği ile öne çıkarmaya çalışır. Bebek telsizleri ve kameraları arasında en sık tercih edilen ürünler genellikle Wi-Fi bağlantısı yöntemi ile akıllı cihazlardan kontrol edilebilen modellerdir. Bu ürünler gün içerisinde sürekli olarak kullanılan cihazlardan kontrol edilebilmeleri sayesinde talep görmektedir.

Telsizler açısından da farklı frekanslar konusuna dikkat etmeniz faydalı olacaktır. Frekansların farklı olması, kullanıcılara farklı uzaklıklardan rahatlıkla kullanma imkanı sağlar. Ürünlerde en önemli detaylardan biri de çift taraflı ses iletimidir. Anne ve babalar bu özelliğe sahip olan ürünleri bebek odasının konumunun uzak olduğu alanlar için daha fazla tercih eder. Bebeğin ağlamasının ya da uyanmasının ardından yanına gidebilmek için belirli bir süreye ihtiyaç olduğu durumda, ebeveynler sesleri ile bebeği kolayca rahatlatabilir.

Bebeğinizin güvenliği ve rahatı için ihtiyacınız olan tüm ürünleri ÇiçekSepeti bebek telsizi sayfası ve diğer bebek ürünleri sayfalarında bulabilirsiniz. En uygun fiyat ve farklı ödeme seçeneklerinden yararlanarak kendiniz ve bebeğiniz için en iyi bebek telsizleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor.