İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bebek Temizlik Bakım

Bebeklerin sağlıklı gelişimi için kullanılan ürünlerin kaliteli olması önemlidir. Bu nedenle ebeveynler çocuklarının sağlığını korumak için doğal kaynaklardan üretilen ürünleri kullanmayı tercih eder. Bebek temizlik bakım ürünleri, bebeğinizin kullandığı zıbın, tulum, battaniye, nevresim takımı gibi eşyaların yıkanması için kullanılan doğal kaynaklı deterjanları içerir. Bebeğinizin doğal malzemelerle temizlenmiş çamaşırları kullanması hassas cildininin korunması için oldukça önemlidir.

Bebek Temizlik Bakım Ürünleri ile Mis Kokan Çamaşırlar

Yeni doğan bebeklerin tahriş olmaya müsait cilt yapılarını korumak için çamaşırları yıkadığınız deterjanın katkı maddesi içermemesi gerekir. Siveno, Dalan, Dalin, Ecowell gibi markaların doğal sabundan üretilen bebek bakım ürünlerini tercih etmeniz daha sağlıklı sonuçlar almanızı sağlar. Bebek temizlik bakım ürünleri içinde yer alan sabun bazlı deterjanlar ile bebeğinizin kullandığı çamaşırların yapısına zarar vermeden temizleyebilirsiniz. Bebek temizlik bakım ürünleri;

  • %100 bitkisel kaynaklı üretilen sabunları sayesinde doğaldır.
  • Sentetik deterjan değildir.
  • Bitkisel yağ özleri ile zenginleştirilen formülü sayesinde yumuşatıcı bir etkiye sahiptir.
  • Bebek çamaşır deterjanları elde ve makinede yıkama işlemi için uygundur.
  • Hayvansal ve sağlığa zararlı olduğu düşünülen hiçbir madde içermeyen yapısı sayesinde sağlıklı gelişime katkı sağlar.

Bebek temizlik bakım ürünleri, bebeklerin eşyalarına uygun hassasiyette üretilir. Çamaşır sabunları tüm renk ve kumaşlarda etkili temizlik sunar. Her çamaşır için farklı ürün almanıza gerek kalmadığı için aile bütçenizi de korur. Dermatolojik olarak test edilen bu deterjanlar, bebeğinizin hassas cildine zarar vermez. Yoğun koku ve kalıntı bırakmadığı için bebek odasında yer alan eşyaları güvenle temizleyebilmenizi sağlar. Çamaşır sabunu yanında sunulan biberon temizleyici ürünler gibi alternatifler sayesinde bebek bakımı artık çok daha hijyenik ve çok daha kolay!

Keyifli Banyo Zamanları için Bebek Temizlik Bakım Ürünleri

Bebeklerin banyo zamanlarını daha eğlenceli ve konforlu hale getirmek için ürünlerin doğru seçilmesi önemlidir. Bebeğinizin gözlerini yakmayan, saç köklerini yıpratmayan ve narin cildini tahriş etmeyen şampuanı bebek temizlik ve bakım sayfasında bulabilirsiniz. Bitki özlerinden hazırlanan doğal formüle sahip bebek şampuanları;

  • Değerli yağlar ile zenginleştirildiği için bebeğinizin cildine bakım yapar.
  • Boya, sabun, SLS/SLES gibi zararlı maddeleri içermediği için bebeğinizin sağlığını korur.
  • Yağı, kiri ve tozu çocuğunuzun saçlarından nazikçe temizler.
  • Doğal içeriği ile hijyen sağlarken saça güzel bir parlaklık verir.
  • Nemlendirici etkisi ile saçların kolay taranmasını sağlar.

UniBaby, Nivea, Dalin, Johnsons Baby gibi markaların etkili şampuan ve bebek bakım ürünlerini bebek bakım temizlik sayfası üzerinden inceleyebilir, uygun fiyatlar sipariş edebilirsiniz.

Bebek Temizlik Bakım Ürünleri ile Bebeklere Kişisel Bakım

Bebek bakımında anne babaların işlerini kolaylaştıran ürünler, günün çok daha rahat geçmesine yardımcı olur. Bebeklerin narin cildine masaj yapan, gazını kolay çıkarmasını sağlayan ve huzurlu bir uyku uyumasına destek olan bebek bakım yağları; bebeğinizin gün boyu kapalı kalan cildini ferahlatır ve pürüzsüz hale getirir. Ayrıca alt bezi değişiminde tercih edeceğiniz bebek kremleri ve yağları ile bebeğinizin cildinin nefes almasına fırsat verebilirsiniz. Pişik oluşumunu ve kızarıklığı önleyen bu ürünler ile bebeğinizin huzurlu bir gün geçirmesini sağlamanız mümkündür.

Bebek bezi seçiminde hava sirkülasyonu sağlayan, kenar bariyerleri ile sızıntıyı önleyen seçenekleri tercih etmeniz gerekir. Sleepy, Canbebe gibi markaların yüksek emiş gücüne sahip bebek bezlerini sayfa üzerinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca bebek alt değişimde pamuksu yapıya sahip ıslak mendiller ile temizleme işlemi yapmak çok daha kolaydır. Hoş kokusu, katkı maddesi içermeyen doğal yapısı sayesinde ıslak havlular, bebeğinizin cildini yıpratmadan temizleminize yardımcı olur.

Bebeğinizin temizliğinde ve bakımında gerekli olan omuz örtüsü, alt değiştirme bezi, pişik kremi, bebek şampuanı ve bebek yağı gibi ürünleri bebek temizlik bakım sayfası üzerinden inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünleri uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz. Bebeğinizi ve sizi mutlu edecek tüm ürünler ÇiçekSepeti’nde!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.