İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

176 ürün bulundu.

Bebek Tırnak Makası

Bebek bakımı ebeveynlerin en çok dikkat ettiği ve üzerine titizlikle eğildiği konuların başında gelir. Bebeklerin hassas ve narin olmaları, onlar için özel olarak üretilen özel ürünler kullanmayı gerekli kılar. Bebek bakımı denilince akla onlarca ürün gelir. Bebek şampuanları, bebek yağları, pişik önleyici kremler, bebek losyonları, hijyenik ıslak mendiller... Temizlik ve bakım ürünlerinin yanında, destekleyici malzemeler de bulunur. Bebek fırçaları, biberon ve emzikler bu grupta yer alır. Bebek bakımında olmazsa olmaz aşamalardan bir tanesi de bebeklerin el ve ayak tırnaklarının bakımıdır. Uzayan tırnakların bebeğe zarar vermemesi için özel bir şekilde kesilmesi ve törpülenmesi gerekir. Bu aşama için özel olarak üretilen bebek tırnak makasları ve tırnak törpülerini ÇiçekSepeti bebek tırnak makası sayfasında bulabilirsiniz.

Bebek Bakımının Olmazsa Olmazı: Bebek Tırnak Makası

Anne & bebek bakım ürünlerinin en işlevsel parçalarından birisi olan bebek tırnak makası, keskin kenarları olmadan tasarlanır. Ergonomik tutma kısmı sayesinde bebeğinizin narin ve minik tırnaklarını rahatça kesmenizi sağlar. Yeni doğan bebeklerin tırnak bakımı için özel olarak tasarlanan bebek tırnak makasları, kısa uçları ve özel olarak tasarlanan yuvarlak yapıları sayesinde güvenli bir kullanım sunar. Bazı modellerinde kapak bulunan bu kullanışlı ürün, saklama kabı sayesinde kullanıldıktan sonra hijyenik bir şekilde saklanabilir.

Bebek bakım ve banyo bakım çantası oluşturmak istediğinizde bu çantaya mutlaka bir bebek tırnak makası eklemelisiniz. Bebek törpüsü de kesilen tırnaklara şekil vermek adına başvurulan işlevsel gereçlerden başında gelir. Bu törpülerin kağıt olanları güvenlik açısından daha avantajlıdır.

Bebek Tırnak Makası Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebekler için üretilen tüm bakım ürünlerinde olduğu gibi tırnak makası seçerken ve kullanırken de bazı noktaları göz önünde bulundurmanız yerinde olacaktır.

  • Bebek tırnak makası sadece yetişkinler tarafından kullanılması gereken bir üründür. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklanması güvenlik açısından da önemlidir.
  • Ürünün hijyenik kullanımı açısından kullanmadan önce yıkamanız, iyice kurulamanız ve kullandıktan sonra doğal olarak kurutmanız tavsiye edilir.
  • Uygun olmayan saklama, temizleme ve kullanma yöntemleri ürüne zarar verebilir. Eğer ürün herhangi bir nedenle zarar görürse atmanız ve yeni bir ürün temin etmeniz en sağlıklı çözüm olacaktır.
  • Bebek tırnak makası seçerken paslanmaz çelikten üretilmiş olanları tercih etmelisiniz.
  • Dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta ise kenarlarının keskin olmaması, sapının ise kolay kavranabilir olmasıdır.
  • Son olarak evde küçük çocuğunuz var ise bu ürünün oyuncak olmadığını güzel bir dille anlatmalısınız. Böylece olası kazaların önüne geçebilirsiniz.

Kullanımı kolay, pratik ve kaliteli bebek tırnak makasları ile bebeğinizin tırnaklarını güvenle kesebilir, yüz ve diğer bölgelerinde uzun tırnakların vereceği zararların önüne geçebilirsiniz.

Pratik Bebek Tırnak Bakım Setleri

Bebeğinizin el ve ayak tırnak bakımı için ihtiyaç duyacağınız tüm gereçleri bir arada bulmanıza yarayan setler, tüm ihtiyaçlarınızı tek seferde gidermeniz sağlar. Bu tarz setlerin içerisinde genellikle tırnak makası, kağıt törpü ve yuvarlak uçlu makas bulunur. Bu setlerin bazıları özel çantalarının içinde sunulur. Böylece tırnak bakımı için gereken her şeyi bir arada bulabilir ve saklayabilirsiniz. Bazı tırnak makaslarının üzerinde tırnağı daha net görmenizi sağlayan bir büyüteç aparatı bulunur. Büyüteçli bebek tırnak makası çeşitleri ve diğer tüm tırnak makasları birbirinden farklı ve eğlenceli renk alternatifleriyle sunulur. Mavi, pembe, sarı, yeşil gibi canlı renklerde üretilen tırnak bakım ürünlerinin çoğunda resim baskıları yer alır. Bu sayede tercih sebebi olan bu işlevsel gereçleri hediye olarak da değerlendirebilirsiniz. Çıt çıt bebek tırnak makası olarak adlandırılan çeşitleri de aynı şekilde hem kendi çocuğunuz için kullanabilir hem de yakınlarınızın bebekleri için kusursuz bir hediye seçeneğine dönüştürebilirsiniz.

Tüm bebek tırnak makası modellerine, tırnak bakım setlerine ve diğer destekleyici bebek ürünlerine ÇiçekSepeti güvencesiyle ulaşabilir, uygun fiyat ve hızlı gönderim avantajlarından yararlanarak sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.