Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Lazımlık

Her ebeveyn minik yavrusu belli bir olgunluğa eriştikten sonra en kısa süre içerisinde tuvalet alışkanlığı kazanabilmesini ve tuvaletini kendi başına yapabilmesini ister. Tuvalet eğitimine başladığınız günden itibaren işinizi kolaylaştıran bebek tuvalet eğitimi ürünleri ile çocuğunuzun tuvalet alışkanlığını kazanabilmesine yardımcı olabilirsiniz. Çocuklara tuvalet eğitimi vermek için kullanılan ürünler arasında lazımlıklar, alıştırma külotları ve klozet adaptörleri en fazla tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Lazımlık çeşitlerinden klozet lazımlık, portatif lazımlık, müzikli lazımlık, taşınabilir lazımlık ve merdivenli lazımlık modellerini de inceleyebilirsiniz. Çocuğunuzu eğlendirirken ona tuvalet alışkanlığı kazandırabileceğiniz ürünleri ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla hemen sipariş edebilirsiniz!

Bebek Lazımlık ile Tuvalet Eğitimini Daha Kolay Bir Hale Getirin!

Bebekler, yetişkinlere göre çok daha farklı bir düşünce yapısına sahiptir. Belirli bir dönem boyunca oyun, onların dünyasının büyük bir kısmına hakim olur. Gerçeklik algıları olmadığı için de her şeyi oyunlaştırmaya başlarlar. Çocukların bu düşünce yapıları göz önüne alındığında tuvalet eğitimini eğlenceye dönüştürerek rahat bir süreç geçirebilirsiniz. Bezi hayatınızdan çıkarmaya başladığınızda ilk adım olarak tercih edebileceğiniz bebek lazımlıkları, bebeğinizi hem eğlendirebileceğiniz hem de kolayca tuvalet alışkanlığı kazandırabileceğiniz ürünlerden biridir. Alacağınız oturağı bebeğinizin her zaman görebileceği ve erişebileceği yerlere koymanız zamanla bebeğinizin buna alışmasını ve kendine ait bir şey olduğunu anlamasını sağlar. Hangi amaçla ve ne zaman kullanılması gerektiğini bebeğinize aktardıktan sonra ihtiyacı olduğu zamanlarda bebeğinizi oturağa yönlendirebilirsiniz.

Bezi hayatınızdan çıkarıp tuvalet oturaklarını kullanmaya başladıktan sonraki alışma evresinde bazı küçük kazaların yaşanma olasılığı bir hayli yüksektir. Bunun için üretilen alıştırma külotları, bebeğinizin altının her zaman kuru olmasına yardımcı olur. İşinizi kolaylaştıracak ürünlerden bir diğeri de klozet adaptörleridir. Tuvalet eğitiminde son yardımcınız olan bu ürünler, minik bebeğinizin klozete daha rahat oturmasını ve kendini güvende hissetmesini sağlar. Bu sayede yavrunuz yetişkin tuvaletine alışmaya başlar.

Farklı Model Çocuk Lazımlık ile Eğlenirken Öğrenmek Mümkün

Bebeklerin tuvalet alışkanlığının kazanması için üretilen bebek oturakları, bebeklerin ilgisini çekebilecek şekilde tasarlanır. Oyuncak şeklindeki lazımlıkların üzerinde sevilen karakterlerin resimlerinin bulunduğu ve çeşit renklerde olan birçok ürün vardır. Canlı ve farklı renklerdeki oturaklar sayesinde bebeğinizin ilgisini çekebilir ve baskı uygulamadan kendi rızası doğrultusunda tuvalet alışkanlığını kazanması konusunda istek oluşturabilirsiniz.

Bazı modeller taşınabilir özelliğe sahip olmaları sayesinde gidilen her yere götürebilir ve bu da hem size hem bebeğinize büyük kolaylık sunar. Taşınabilir özellikte olan tuvalet ürünleri, tuvalet alışkanlığının kazandırıldığı bu süreçte süreklilik sağlar. Farklı desenlerdeki modellerin yerine isterseniz gerçek klozet görüntüsündeki özel tasarım çocuk tuvaletlerini de tercih edebilirsiniz.

Standart oturakların yanında bebeğiniz oturduğu anda müzik çalması ve tuvaletini yaptığında çalan müziğin kendini tekrarlaması gibi özelliklerle donatılan lazımlık modelleri de bulunur. Eğitici kedi olarak da adlandırılan bu ürünler, müzikle birlikte teşvik edici cümleler de içerir. Yeni nesil tuvalet lazımlıkları ile çocuklarınıza tuvalet alışkanlığı kazandırırken aynı zamanda onların mutlu olmalarını da sağlayabilirsiniz. Hem sabit olarak kullanabilen hem de ihtiyaç halinde oturak kısmı çıkartılarak yetişkin klozetlerine de takılabilen çeşitler ise çok fonksiyonlu olması ile oldukça avantajlıdır. Hijyeni sağlayan tek kullanımlık klozet örtüleri ve kapakları da işinizi kolaylaştıracak ürünler arasında yer alır.

ÇiçekSepeti ile Bebeğinize En Uygun Lazımlık Modelleri!

Tuvalet eğitimine katkı sağlayan ürünler, ergonomik ve çocukların dikkatini çeken tasarımları ile ebeveynlere ve minik çocuklara büyük kolaylık sağlar. Küçük çocuğunuzun bu duruma en iyi şekilde alışabilmesi ve kısa süre içerisinde başarıya ulaşabilmesi için alanında uzman olan markaların çeşitli ürünlerini deneyebilir, çocuğunuz için hangi ürünün uyumlu olabileceğini bulabilirsiniz. Sizi bu süreçte rahatlatacak ve yavrunuza da yardımcı olarak tuvalet ürünlerini ÇiçekSepeti güvencesiyle hızlı bir şekilde satın alabilir, tuvalet eğitimini sağlıklı ve eğlenceli bir hale dönüştürebilirsiniz!