Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bebek Ürünleri

Bebek, evin neşe kaynağıdır. Gelmesini sabırsızlıkla bekler, ihtiyaçlarını daha o doğmadan hazır edersiniz. Bir bebek doğduğu andan itibaren birçok şeye ihtiyaç duyar; büyüdükçe de bu ihtiyaçları farklılık gösterir. Ebeveynler, onlar için en iyisini ister ve kaliteli olan ürünleri tercih ederler. Bebeklerinizin birbirinden çeşitli ihtiyaçlarını ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde bulabilirsiniz.

Banyoda ve Sonrasında Rahatlık

Bebeklerin banyo yapma sıklığı mevsimden mevsime farklılık gösterir ancak değişmeyen şey, yıkanmaları sırasında ve sonrasında birçok gereksinimleri olduğudur.

Hassas bir yapıya sahip olan bebekleri yıkadığınız esnada banyo termometresi kullanmak, onları korumanız açısından çok önemlidir. Termometreler yardımıyla banyonun ısısını kontrol altında tutabilir ve bebeğinizin üşümesini engelleyebilirsiniz.

Hem bebeğinizin hem de sizin rahatınızı sağlayacak olan banyo küvet seti çeşitlerini ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz. Bu setlerde küvetin dışında kova, maşrapa gibi şeyler de bulunur; böylece bu ürünleri sonradan almanız gerekmez.

Bebekler için kullanılan saç ve vücut şampuanları dikkatli bir şekilde seçilmelidir çünkü içeriğinde yer alan bazı maddeler bebeğinizde alerjik reaksiyona sebep olabilir. Farklı markaların çeşitli saç ve vücut şampuanı alternatiflerini de ÇiçekSepeti farkıyla bulabilir, bebeğinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Ek olarak, bebeğinizin banyo sonrası rahat etmesi için değişik desenlerde bornoz ve havlular da vardır. Onların cildine zarar vermeyecek kumaşlardan üretilen havlu ve bornozları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bez Çeşitlerini Bulabilirsiniz

Ebeveynler, bebeklerine belli bir zamana kadar sürekli olarak bez takarlar. Bezler, 24 saat boyunca bebeğin cildiyle direkt olarak temas eder ve bu yüzden de seçici davranmanız ve kaliteli alternatifleri tercih etmeniz gerekir.

Molfix, Canbebe, Baby Turco gibi markaların farklı boyutlardaki bebek bezlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir; içlerinden bütçenize uygun olan bir tanesini seçerek kullanabilirsiniz.

Kehribar Kolyelerini Duymuş muydunuz?

Kehribar, şifalı bir taş olarak bilinir ve yetişkinler tarafından aksesuarlarda kullanılmak için sıkça tercih edilir. Son zamanlarda bebeklerin bazı sorunlarını gidermek için de tercih edilen kehribar taşı, bebek kolyeleri ve bilekliklerinde kullanılır. Sertifikalı olan kehribar bebek diş kolyesi ve bileklikleri; ağrı kesici ve salya azaltıcı özellikleriyle bilinir. Özellikle sıkıntılı bir süreç olan diş çıkarma döneminde ebeveynler tarafından bebeklere takılan kolyelere şans verebilirsiniz.

Bebeklerin Bakımı Çok Önemlidir

Pişik, çeşitli sebeplerden dolayı meydana gelen ve bebeklerde sık karşılaşılan problemlerden biridir. Bebeğinizi rahatsız eden bu problemi engellemek için pişik önleyici kremler tercih etmelisiniz. Bu kremler sayesinde bebeğinizde pişik oluşumunu önleyebilirsiniz.

Bebeğin beslenme ve uyku gibi ihtiyaçlarının dışında hassas olan cildinin de bakıma gereksinimi vardır. ÇiçekSepeti’nde bulabileceğiniz bakım losyonu ve yağları ile bebeğinize masaj yaparak onun rahatlamasını sağlayabilir; aynı zamanda cildinin kurumasını engelleyerek cildin ihtiyacı olan nemi verebilirsiniz.

Güneş yararlıdır ancak zararlı ışınlarla çeşitli kötü etkiler de yaratabilir. Özellikle yaz aylarında dışarı çıkmadan önce güneşten koruyucu ürünler kullanmak gerekir. Bebeğiniz için koruyucu sprey, krem ve losyonları; onu güneşe çıkarmadan önce uyguladığınızda bebeğinizi zararlı etkilerden koruyabilirsiniz. Çeşitli markaların güneş koruyucu alternatifleri vardır; içlerinde doğal bileşenler içeren ürün çeşitleri de bulunur.

Ebeveynler için Kolaylık

Bebeğinizin birçok gereksinimi olduğu için, onunla birlikte dışarı çıkmak gözünüzde büyüyebilir. Ancak bebek bakım çantaları ile korkmanıza gerek kalmaz.

Hayatınızı kolaylaştıracak olan çantalar; bebeğinizin ihtiyacı olan biberon, ıslak mendil, bez, kıyafet gibi hemen her şeyi  şeyi içerisine alır ve size tek çanta içerisinde taşıma imkanı sunar.

Aynı zamanda tek kullanımlık veya yıkayıp tekrar kullanabileceğiniz çeşitleri bulunan alt açma bezleri de dışarıda rahat etmenizi sağlar.

Bebeğinizin çeşitli ihtiyaçlarını ÇiçekSepeti’nde bulabilir, istediğinizi kolayca satın alabilirsiniz!