Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bebek Yastık ve Yorgan Çeşitleri

Bebek yastık ve yorgan çeşitleri bebeğin hassas cildine uygun olarak doğal malzemelerden üretilir. Bebek yastık yorgan takımı günün birçok vaktinde uyuyan bebeğin rahatlığı için tercih edilir. Yenidoğan uykuda fazlasıyla ter salgılar. O nedenle terinn soğumaması ve hasta olmaması için Çiçeksepeti’nden bebek yorganlarına göz atabilirsiniz.

Bebek Yastık Yorgan Modelleri

Bebek yastık yorganı çeşitleri genel olarak yumuşak bir dokuya sahiptir. Özellikle yorganlar ve yastıkların kılıfları pamuk veya müslinden üretilir. Bunlar bebeğin sağlığı için herhangi bir tehdit oluşturmayan kumaş çeşitleridir. Farklı kumaş türleri pamuğa ve müsline göre nispeten serttir ve bebeğinizin hassasiyetine uygun olmayabilir. O nedenlere bebekler için özel olarak üretilen modellerden satın alabilirsiniz.

  • Bebek yastık yorgan seti farklı modelleriyle kullanıcıların beğenisine sunulur. Çeşitli markaların ürettiği yastık ve yorganlar tek olarak veya set halinde satılır. İhtiyacınıza uygun olarak ayrı ayrı veya set olarak satın alabilirsiniz.
  • Bebek yastık yorgan tavsiyelerinde genellikle ürünlerin nitelikleri ön planda bulundurulur. Yastıkların daha ince bir yapıya sahip olması ve yorganların ağırlık yapmayan hafif malzemelerden üretilmesi gibi tavsiyelere rastlanabilir. Ürünlerin hemen hepsi bu gibi özelliklere sahip olduğu gibi aynı zamanda birbirinden şık tasarımlarıyla ebeveynlerin beğenisini kazanır.
  • Bebek yastık ve yorganlarında beyaz, gri, mavi, pembe, yeşil ve turuncu gibi farklı renk seçenekleri bulunur. Bebek odasına uygun olarak dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Bebek Yastık ve Yorgan Fiyatları

Bebek yorgan ve yastık fiyatları her bütçeye uygunluğuyla kullanıcıların beğenisini kazanır. Özünde ihtiyaç olan bu ürünlere herkesin sahip olabilmesi için farklı fiyat skalaları belirlenir. Ürünün boyutuna, özelliklerine ve markasına göre fiyatlarda değişiklikler gözlenebilir. Bu sayede çeşitli modeller arasından bütçenize uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Çeşitli modeller arasından oyuncak bebek yastık yorganlar sıklıkla tercih edilir. Bu eşyaları çocuğun beğeneceği şekilde seçmek onun aidiyet duygusunu geliştirmeye yardımcı olur. Çiçeksepeti’nden kedi, köpek, tavşan ve ayıcıklı gibi farklı modelleri inceleyerek dilediğinizi satın alabilirsiniz.