İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bebek Yatak Alezi Çeşitleri

Bebeklerin konforu ve rahatlığı için farklı birçok ürün satışa sunulur. Bunlar arasından özellikle bebek yatak alezi sıklıkla tercih edilenlerdendir. Yenidoğanın hassas cildi göz önünde bulundurularak tamamen sağlığa duyarlı kumaşlardan üretilir. ÇiçekSepeti’nden bebek yatak alezi 60x120 gibi farklı ölçülerdeki modellere göz atarak aradığınız ürünü bulabilirsiniz.

Bebek Yatak Alezi Modelleri

Bebekler için özel olarak tasarlanan bebek yatak içi koruyucu işlevselliği ve şık tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanır. Bebekler uyurken yetişkine göre daha fazla ter ve salya salgılar. O nedenle yatakta kullanılan ürünlerin bu gibi durumlar göz önünde bulundurularak tercih edilmesi önemlidir.

  • Bebek yatak koruyucu modelleri işlevsellik açısından hemen hemen aynıdır. Asıl işlevi üzerine yerleştirilen çarşafın kaymasını önlemek ve suya karşı dayanıklılık göstermek denilebilir. Bebeğin vücut sıvılarına ve süt gibi sıvı gıdaların yatağa dökülmesi halinde alez sayesinde yatağın ıslanması önlenebilir. Bu sayede yatağa herhangi bir zarar gelmez ve alezle birlikte çarşaf değiştirilerek kullanılmaya devam edilebilir.
  • Bebek yatak alezi 70x110 gibi farklı boyutlarda satılır. Bebeğinizin yatağına uygun olarak bebek yatak alezi 80x130 veya 70x110 ölçülerinde olan modelleri tercih edebilirsiniz.
  • Yatak alezleri genel olarak aynı tasarımlara sahip olmakla birlikte farklı model seçenekleri bulunur. Yatağa tamamen geçirilen tasarımların yanında yalnızca dört kenarında lastikleri bulunan modeller vardır. Bunlardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Bebek Yatak Alezi Fiyatları

Bebek yatak alezi fiyatları üründen ürüne değişiklik gösterebilir. Bebeğin sağlığı ön planda tutularak üretilen alezler özel kumaşlardan meydana getirilir. %100 sıvı geçirmez yapıları sayesinde herhangi bir sıvı döküldüğünde alezin üzerinde kalır ve yıkadıktan sonra ürün eskisi gibi kullanılmaya devam edilebilir.

Bebek yatak alezleri genellikle pamuk veya bambu kumaştan üretilir. Bunun nedeni ürünlerin bebeğin hassas cildine uygun olmasının istenmesidir. Bebek alezi çeşitlerinde doğal malzemeler tercih edilerek cilt veya solunum yoluyla herhangi bir rahatsızlık meydana gelmesinin önüne geçilir. ÇiçekSepeti’nden farklı tasarımları inceleyerek ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olanı satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.