İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bebek Yatak Örtüsü Modelleri

Yenidoğan hassas bir yapıya sahip olduğundan soğuk algınlığı gibi durumlarla sıkça karşılaşılabilir. Bu noktada özellikle uyurken bedeninin ısısını dengede tutmak için battaniye ve bebek yatak örtüsü çeşitlerinden yararlanılır. Bebeğinizi soğuğa karşı korurken odasında şık bir görünüm yaratmak istiyorsanız Çiçeksepeti’nden bebek yatak örtülerine göz atabilirsiniz.

Birbirinden Şık Bebek Yatak Örtüsü Çeşitleri

Bebekler için özel olarak tasarlanan bebek odası yatak örtüsü çeşitlerinin ince ve kalın yapıya sahip olanları vardır. Bebeğinizin odasına uyumlu olarak şık bir örtü arıyorsanız farklı modelleri inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda görselliğin yanı sıra soğuğa karşı korumak için kalın olan tasarımları tercih edebilirsiniz.

  • Bebek yatak örtüsü modelleri kendi içinde farklılık gösterir. Klasik dikdörtgen tasarımların yanında farklı şekillere sahip olanlar vardır. Odada yaratmak istediğiniz görünüme göre uygun örtü modelini rahatlıkla bulabilirsiniz.
  • Beyaz bebek yatak örtüsü kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilenler arasında yer alır. Düz ve minimalist tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken beyaz örtü çeşitleri kullanışlı ve şıktır. Modern, spor veya şık tarza sahip olan her odaya uyum sağladığından rahatlıkla kullanılabilir.
  • Bebek yatak örtü modelleri genellikle pamuk, bambu ve müslin gibi kumaşlardan üretilir. Bunun nedeni bebeğin cildinde herhangi bir tahrişe sebep olmaması içindir. Bu kumaş tipleri yumuşak bir dokuya sahiptir ve bebeğin sağlığını tehdit etmediğinden güvenle kullanabilir.

Bebek Yatak Örtüsüyle Yeni Bir Tarz Yaratın

Bebeklerin doğumundan itibaren kendilerine özel birçok eşyası bulunur. Bu eşyalar genellikle daha renkli ve eğlenceli modellerden tercih edilir. Bunun nedeni bebeğin psikolojik olarak aidiyet duygusunun gelişmesinin sağlanmasıdır. O nedenle farklı birçok model kullanıcıların beğenisine sunulur.

Gri bebek yatak örtüsü gibi sade tasarımlar genellikle minimalist tarza sahip olanların tercihleri arasında yer alır. Odadaki canlılığı duvarlarla veya oyuncaklarla sağlamayı düşünüyorsanız yatak örtülerinde sade tasarımlara yönelebilirsiniz. Bunun yanında canlı bir örtü arıyorsanız yıldızlı, kelebekli ve daha birçok hayvan figürlü yatak örtüsü çeşitleri mevcuttur. ÇiçekSepeti’nden farklı modelleri inceleyerek dilediğinizi satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.