Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Bebelac Ürünleri

1996 yılında faaliyete geçen ve bebeklerin beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için süt üreten Nutricia, 2004 yılında Bebelac markasını bünyesine kattı. Türkiye’nin en çok satan bebek maması ünvanına sahip olan Bebelac; bebek beslenmesi konusunda akla ilk gelen markalardan biri oldu. Üstelik Bebelac, Avrupa Bebek Beslenmesi Standartlarına uygun bir şekilde üretim yapıyor. Hollanda’da bulunan Ar-Ge merkezinde yenilikçi ürünlerini geliştirmeye devam eden Bebelac, ayrıca İngiltere’deki araştırma merkezinde de metabolik hastalıklar ve çocuklarda alerji üzerinde geliştirdikleri özel ürünleriyle uzmanlaştı. Yani Bebelac; güveninizi kazanmak için her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor.

Bebeklerin hem bilişsel gelişimlerini hem de vücut direncini artıran ürünler geliştirmeye devam eden Bebelac, şimdi ÇiçekSepeti’nde! Bebelac ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Bebelac ile Mutlu Bebekler

Ebeveynler için bebeklerinin beslenmesinin önemi tartışılmaz. Bebekler için en üstün besin anne sütü olduğu da bilinen bir gerçektir. Anne sütü ile beslenmenin mümkün olmadığı belli durumlarda, doktor tavsiyesiyle bebekler çeşitli destek ürünler kullanılabilir. Zengin demir ve kalsiyum içeriği ve A, C, D vitamin takviyeleri ile Bebelac; çocukların sağlıklı büyümesinde yardımcı olan ürün çeşitliliğine sahiptir. Tüm Bebelac ürünlerine ÇiçekSepeti’nden ulaşabilir ve detaylı inceleyerek online sipariş ile satın alabilirsiniz.

Bebeklerin gelişimini desteklerken sindirimlerine de yardımcı olan ürünleriyle Bebelac, annelik yolculuğunuzda size de destek oluyor. Sadece bebekler için değil, anneler için de geliştirdikleri takviye ürünleri sayesinde Bebelac; hem annelerin hem de bebeklerin kalbini kazanıyor. Bebeğinizin beslenmesini en az sizin kadar önemseyen Bebelac ürünleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. Bebelac ürünlerindeki kampanyalar ve indirimler için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.