İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bebivita ÇiçekSepeti’nde!

Bebivita, bir bebeğin ilk biberonu için süt formülleri ile başlayıp ilk katı gıda kavanozu, yeni yürümeye başladığı zamanki öğünleri ve içeceklerine kadar, çocuğunuzun tüm gelişme dönemlerinde size eşlik etmek için ürünlerini özenle üretir. Her ürün için iyi dengelenmiş bir beslenmenin gerektirdiği bileşenleri dikkatle seçer. Bebivita’nın geniş ürün paletinde, bebeğinizin her beslenme dönemi için, onun tat tercihlerine göre ayarlanmış lezzetli öğünler bulabilirsiniz.

Bebeğinizin ve çocuğunuzun sağlıklı gelişmesini destekleyen, kampanyalı Bebivita ürünleri, özel fırsat ve indirimlerle ÇiçekSepeti’nde!

Sağlıklı Bir Gelişim İçin Bebivita

Bebivita bebeğiniz için tam bir beslenme programı sunar. Dikkatle seçilmiş ve denetlenmiş bileşenlerden, çocuğunuzun özel ihtiyaçlarına uygun, sağlıklı büyümesi için gerekli her şeyi içeren, her yaş grubu için uygun ürünlerden oluşmaktadır. Tüm Bebivita ürünlerimizde, hem süt formüllerinde hem de kavanozlarda, sadece çok sıkı denetlenen sözleşmeli çiftçilerle çalışıp sözleşmeli tedarikçilerin ham maddelerini kullanır.Siz de ÇiçekSepeti aracılığıyla bebeğinizi Bebivita ile besleyerek iyi dengelenmiş bir beslenme planı ile tanıştırabilirsiniz. Tüm Bebivita ürünleri bebeğinizin sağlıklı gelişmesi için ihtiyacı olan değerli besin öğelerini, vitaminler ve mineralleri içermektedir. Bebeği için en iyisini isteyenlerin seçimi Bebivita ürünleri, ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve ciceksepeti.com’da sizleri bekliyor.

Eksiksiz bir beslenme programı için sürekli ürünlerini geliştiren bebeğinizin damak tadına uyması için dikkatle seçilmiş ve denetlenmiş ham maddeler kullanılır. Her yaş grubuna özel ürünlerini, yüksek kalite standartlarında üretir.

Güvenle kullanabileceğiniz Bebivita ürünlerinin vakumlu kapanan kapakları sayesinde tüm besinler, vitaminler ve mineraller en iyi şekilde muhafaza edilmektedir. Sadece başparmağınızı kullanarak her Bebivita kavanozunun açılmamış olduğunu kontrol edebilirsiniz. Kavanozundan içeriğine hayatınıza pratiklik, bebeğinize sağlık katacak Bebivita ürünlerini web sitemiz ya da mobil uygulamamız aracılığıyla keşfedebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.