İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Beko Ürünleri

Elektronik ürünler ve beyaz eşya modelleri ile yenilikçi teknolojileri yaşam alanlarına taşıyan Beko, çok geniş bir alanda yaşamı kolaylaştıran ürünler üretir. Dünya çapında oldukça fazla tüketicinin tercih ettiği marka, doğa dostu ve enerji tüketimini azaltan ürünleriyle konfor düzeyini artırırken aynı zamanda akılcı çözümler sunar.

Ergonomik ve pratik çözümlerle hayatın her alanına dokunan Beko, buzdolabından soğutucu ürünlere, çamaşır makinelerinden süpürgelere, klimalardan televizyonlara, kahve makinesinden ocaklara kadar uzanan ürünleriyle ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor. İndirimli Beko ürünleri ve Beko kampanya bilgileri için mobil uygulamayı indirebilir veya web sitesini ziyaret ederek tüm ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Beko Ürünleri ve Beko Fiyatları

Hayatın her alanına dokunan çözüm önerileri ve tasarımlarıyla yüzlerce farklı ürün sunan Beko, yeni nesil ihtiyaçları da gözeterek ürün gamını günden güne geliştirmektedir. Beko, Full HD, 4K gibi yüksek çözünürlük sunan televizyonları ile evinizde sinema keyfini deneyimleyebilirken sağlıklı yaşam için ihtiyacınız olan meyve ve sebzeleri Beko katı meyve sıkacağı ile meyve suyu haline getirerek tüketebilirsiniz. Markanın en çok tercih edilen ve oldukça kullanışlı olan modelleri arasında süpürgelerde yer almaktadır. Beko marka süpürgeler yüksek emiş gücü sunarken teleskopik borulara sahip olması nedeniyle oldukça uzun ömürlüdür. Süpürgenizin uzunluğunu ayarlamanıza imkan veren bu özellik sayesinde zorlu noktalara ulaşmakta her zamankinden çok daha kolay bir hale gelir. Toz torbalı ve toz torbasız süpürgeleriyle yaşam alanlarını daha hijyenik hale getiren Beko, buzdolabı ve derin dondurucu ürünleriyle de gıdalarınızı ilk günkü tazeliğinde saklama imkanı verir. Çamaşır makineleri, kurutucular veya kahve makineleri gibi daha birçok üründe sektör lideri olan markanın, yeni sezon indirimli Beko ürünleri ve seri sonu outlet Beko marka elektronik çeşitlerine ÇiçekSepeti üzerinden sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.