İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

84 ürün bulundu.

Bel Koruyucu

Yeni doğan bebeklerin vücudu günden güne hızlı bir şekilde gelişen, oldukça hassas olan bir yapıya sahiptir. Eğer bu süreçte deneyiminiz yoksa ve bebeğinizin gelişmekte olan iskelet ve kas sistemine zarar vermek istemiyorsanız, bebeğinizi nasıl tutmanız gerektiği konusunda şaşırabilirsiniz. Ama merak etmeyin; bebeğiniz için kullanacağınız bel koruyucu ürünler sayesinde bu işin üstesinden kolayca gelebilirsiniz. Hem tutuş pozisyonunu güvenli bir hale getiren hem de bebeğinizin duruşuna zarar verebilecek kazaların önüne geçebileceğiniz uygun fiyatlı bebek bel koruyucu ürünlerini ÇiçekSepeti ile keşfedebilir, hemen şimdi sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz!

Bebek Bel Koruyucular ile Bebeğinizi Rahat Ettirin

Yeni doğan bebekler esnek bir vücuda sahip oldukları için kemikleri ve omurgaları sizin yönlendirmeleriniz doğrultusunda gelişir. Ebeveyn olarak yeni doğan bebeğinizin vücut gelişimi konusunda dikkatli davranmanız oldukça önemlidir. Bel koruyucu ve destekleyici ürünleri bu noktada bebeklerin duruşuna büyük bir katkıda bulunur. Bebeğiniz kucağınızdayken onu yanlış taşımalara karşı koruyan ürünler, bebeğinizin duruşunun şekillenmesinde önemli bir rol üstlenir. Aynı zamanda bu bel koruyucular, bebeklerin kalça ve bel kısmını sıcak tutarak onların sıkça yaşadığı gaz sancılarının oluşmasını da önler.

Bel koruyucu ürünleri bebekleri terletmeyen, doğal ve sağlıklarına zarar vermeyen kumaşlardan yapılır. Bel kısmının dik durması için özel olarak sertleştirilmiş olan elyaf, minik yavrunuzun rahat edebilmesi için yumuşak yüzeyli iç ve dış kısmın arasında yerleştirilir. Ürünü temizleme ihtiyacı duyduğunuzda ise elyaf dolguyu ezmeden ve sıkma yapmadan yıkama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bebeğiniz için En İyi Bel Koruyucu Modelleri

Bebek bel koruyucu çeşitleri, ihtiyaca göre birbirinden farklı fonksiyonlarda üretilir.

  • Bel koruyucu modelleri arasında en sık rastlanan model cırt cırtlı koruyuculardır. Cırt cırtlı koruyucular, bebeğinizin sırt kısmını tamamen kapatarak taşıma sırasında arkaya doğru yapacağı ani hareketlere kısıtlama getirir. Sırt bölümü, bağlama kısımlara göre daha sert ve kalıplı bir duruşa sahiptir. Yumuşatılmış ve ovalleştirilmiş koltuk altı bölümleri, bebeğinizin canını acıtmadan konforlu şekilde durmasını sağlar.
  • Bel koruyucu modelleri arasında yine cırt cırt ile bağlanan ve kalın bir şerit biçiminde gelen ürün çeşitlerine de yer verilir. Bazı ürünlerin bel kısmındaki destekli materyal daha sert bir şekilde üretilerek bebeğin kucakta duruşu sırasında da ani hareketlerinin kısıtlanmasına yardımcı olur. Bu modeller aynı zamanda soğuk havalarda bebeğinizin bel kısmının soğuk almaması ve üşütmemesi için kullanılabilir.
  • Bel koruyucu ürünleri içerisinde daha küçük ve boynunu tutamayan bebekler için özel olarak tasarlanmış modeller de mevcuttur. Şerit biçiminde bebeğin bel kısmını saran ve boyuna doğru geniş bir parça ile desteklenen tasarımlar, yeni doğan bebekleri tutmayı kolaylaştırır.
  • Sadece bel kemeri olarak kullanılan ürünler ise yaş grubuna göre çeşitlilik gösterir.
  • Üretilen bazı bebek bel kemeri modellerinin içerisinde kanola tohumu bulunur. Tohumlu olan iç pedi fırında ısıtıp kullanarak bebeğinizin gaz sancılarının giderilmesine yardımcı olabilirsiniz. Bel koruyucuların farklı modelleri olduğu gibi farklı kumaş çeşitleri de mevcut. Böylece pamuk, polyester ve müslim bez seçenekleri arasından dilediğiniz bebek bel koruyucusu modelini satın alabilirsiniz.

Bebek Bel Koruyucu Ürünleri ile Mutlu Bebekler

ÇiçekSepeti, bebeğinizin konforlu bir duruşa sahip olması için en iyi markaların koruyucu özellikli bel desteği sağlayan ürünlerini bir araya getirir. Yalnızca bebeğinizin gelişimine katkı sağlamak için değil, aynı zamanda bebeğinizi yatağına yatırırken kullanmak için de çeşitli bel koruyucu ürünleri tercih edebilirsiniz. Bebeklerin hareket özgürlüğünü kısıtlamayan bu ürünleri, bebeğinizin gelişim sürecine göre 5. aya kadar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

ÇiçekSepeti’nde yer alan ucuz bebek bel koruyucu ürünleriyle bebeğinizi yanlış taşımalara karşı koruyabilir, gaz sancılarını önleyerek bebeğinizin daha mutlu ve huzurlu olmasını sağlayabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.