İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bellisima ÇiçekSepeti’nde!

Evyap’ın kurucusu Mehmet Rıfat Evyap’ın en büyük prensibi, kaliteli ürünler üretmekti. Bugün son teknolojiyle üretilen ürünler de bu temel ilke çerçevesinde 7’den 70’e herkesin beğenisine sunulmaktadır. Evyap, yakaladığı kalite ile sabundan duş jeline, şampuandan tıraş ürünlerine, cilt bakım kremlerinden kokulu kozmetiğe ve bebek bezinden diş macununa kadar birçok kategoride hayatın vazgeçilmez bir parçası olmaktadır.

Bir Evyap markası olan Bellissima, parfüm ve deodorantları ile ünlüdür. 80'lerden bu yana değişmeyen kokusu ve şişesi ile tanınır. Ürünleri, gün boyu kalıcı koku ve etkileyici bir esinti vadeder. Değişmeyen kalitesiyle Bellissima, ÇiçekSepeti’nde!

Değişmeyen Kalite Bellissima

Bellissima parfümleri notalarında bergamot, limon, ylang-ylang, gül, yasemin, vetiver, sandal ağacı ve misk gibi ferah ve egzotik kokuları bulundurur. Ferah turunçgil aroması ile açılan kokular, yoğun esintiler ile zihinlerde iz bırakır. Bellissima parfümleri, her yaştan kadın tarafından severek kullanabilir. Citrus, floral ve odunsu özler, Bellissima ürünlerinin klasikleşen kokusunda buluşturur. Vintage tutkunlarının gözdesi olan parfümleri, vücudun nabız noktalarına, boyun, bilek içi, dirsek içi, diz arkası gibi alanlara, direkt tene sıkılarak kullanıldığında gün boyu kalıcılık ve ferahlık sağlar. Kokuları deodorant, Eau De Toilette formunda parfümler gibi farklı biçimlerdedir. Şık tasarımlı şişeleri, çantada kolaylıkla taşınabilir.

Siz de ferah, yoğun ve yenileyici Bellissima kokularını üzerinizde taşımak için ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasını ziyaret edebilirsiniz! Evinizin konforunu terk etmeden, online alışverişe özel indirimli Bellissima ürünlerini satın almak için alışverişinize hemen başlayın!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.