İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Bentley ÇiçekSepeti'nde!

Parfüm tercih ederken ürünlerin kalıcı olması ve yoğunluk ayarı göz önünde bulundurulur. Bu noktalara dikkat etmek üründen yüksek verim almanızı sağlar. Geliştirdiği ürünlerle kullanıcılarının güvenini kazanan Bentley’nin parfüm seçeneklerine göz atabilirsiniz. Özel olarak geliştirilen modellerden kişisel kullanımınıza uygun olan modeli rahatça bulabilirsiniz. Kullanışlı parfüm modelleri, girdiğiniz ortamlarda dikkat çekmenize yardımcı olur. Yılın her dönemi için farklı koku çeşidi sunan ürün seçenekleri arasından kararınızı verebilirsiniz.

Kullanışlı Bentley Parfüm Seçenekleri

Kozmetik sektörünün öne çıkan kollarından bir tanesi olan parfümlerle tarzınıza yeni bir boyut kazandırabilirsiniz. Bentley parfüm modelleri geniş ürün yelpazesi ve kaliteli içerikleriyle sizlere istediğiniz sonuçları sunar. Alanında uzman ekipler tarafından tasarlanan modeller ilk kullanımdan itibaren kalitesini ortaya koyar. Farklı aroma ve içeriklerden elde edilen parfümlerin yoğunlukları her türlü hava koşuluna kolayca uyum sağlar. Cildinize hiçbir şekilde zarar vermeyen modeller kıyafetlerinize de siner. Böylelikle şık görünümünüz aynı zamanda etrafa gün boyu hoş kokular saçar. Farklı aroma ve boyuttaki indirimli Bentley ürünlerine göz atabilir ve tercihinizi yapabilirsiniz.

Bentley Parfüm Modelleri ÇiçekSepeti’nde!

Bentley ürünleri kalitesiyle her fırsatta ön plana çıkmayı başarır. İş yerinde, arkadaşlarla buluşmalarda veya yürüyüşe çıkarken bu kullanışlı modellerle farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Kendi kullanımınıza ek olarak Bentley parfüm modellerini sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Fresh, oryantal ve daha pek çok koku çeşidine sahip ürünle sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz. Uygun fiyatlı Bentley ürünleri ÇiçekSepeti’nde sizler için bir araya getirilir. Bentley kampanya seçeneklerinden yararlanarak avantajlı fiyatlarla hemen sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.